Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sheronka
14. máj 2012

@ivka3901 Tiez si muslim. Nevies tiez ako je to s tym gonalom ked su dva druhy a aj Luveris?

nelly3
14. máj 2012

@ivka3901
presne tak 🙂

sheronka
14. máj 2012

@nelly3 Dakujem. Vies mi poradit aj s tym Gonalom ked su dva druhy a este Luveris?

ivka3901
14. máj 2012

@nelly3 ahoj ako sa máš?čo máš nového dlho si tu nebola?

maruskaaaa
14. máj 2012

@ivka3901 no ty máš super služby 🙂 v GF som ešte neodpadla, ale u obvodnej bežne 🙂 laparoskopiu si absolvovala v GF? ako to prebiehalo?

ivka3901
14. máj 2012

@sheronka no gonal já mám tiež 2 druhy,ale to sú len 900 iui jednotiek a 450 iui,ale inakší rozdiel tam neni aspom si myslím a luveris mám,ale len jeden druh to som ani netušila,že sú viac druhov 😒

nelly3
14. máj 2012

@sheronka
moja neviem, ja som mala len fostimon, ine nic a potom pregnyl

ivka3901
14. máj 2012

@maruskaaaa no aspom v tomto mám jakútakú výhodu 😉 ahá u obvodnej no to sa ti nečudujem ten smrad hlavne,ked tam dojdu tie storočné babky 🙂 s naftalínom hehehe a na laparoskopiu som nebola v GF,ale daleko až v Leviciach mám tam rodinu a robili mi tam zadarmo a zážitok strašný nikdy viac,ale zas nebola na škodu aspom mi našli polyp aj vzrasty to som bola ešte predtým ako nás v centre liečili ešte na začiatku ešte pred 1 pokusom IVF

nelly3
14. máj 2012

@ivka3901
ahoj, vies co, ja chodim citat si vas a aj ine temy, skor uz nazriem do reprofit brno 😉 nejako som na bode mrazu, stale na nieco cakam, ale ja sa dockammmmm 😀 zaciatkom juna idem do brna na konzultaciu, chcem tam skusit, 1.IVF v gyn-five mi nevyslo, mala som z toho aj 3 KET, ale zial tiez negativne 😠 bojujem dalej. co ine mi ostava.

sheronka
14. máj 2012

@ivka3901 Luveris mam iba jeden druh. Kedy si zacala uzivat luveris a kedy gonal a ktory druh? Dakujem.

maruskaaaa
14. máj 2012

@ivka3901 jasne, keď máš známych, treba to využiť 🙂 dnes som sa držala statočne, lebo sestrička so mnou polemizovala, že dnes som prišla na 6 DC. MS som dostala v stredu 9.5 neskoro v noci cca o 23.hod. Dr. mi vravela, že mám prísť od 2-5 DC, ale minimálne musím menštruovať 24 hodín, čo v piatok by ešte nebolo. A dnes je 5.deň nie 6., som jej povedala, že nevie rátať, druhá sestrička ma pichla ani neviem ako. Asi preto som nestihla ani odpadnúť. 🙂

ivka3901
14. máj 2012

@nelly3 no ved čo iné nám zostáva lenn veriť a dúfať 😉 tak držím palčeky nech na vás ten reprofit urobí dobrý dojem a ku komu idete?a daj potom vedieť ako ste dopadli.inak ani my už do GF nepojdeme ak sa tento pokus nepodarí tak možno už nikde a dáme si požiadať o adopciu,ale to ešte len v uvahách máme toho dosť naplánovaného ak sa náhodou nepodarí máme naplánované kúpiť autíčko a ísť niekde na dovolenku a ešte mám na pláne si spraviť novú kuchyňu 🙂

nelly3
14. máj 2012

@ivka3901
jasne dam vediet, idem ku koudelkovi 🙂 som sama zvedava, ze co 😵

ivka3901
14. máj 2012

@maruskaaaa jáj na toto nemám už nervy sa hádať so sestričkami,ktorý deň som 😖

ivka3901
14. máj 2012

@sheronka no luveris som mala na pláne,ale mala som stopuntú stimulku tak som si ho nepichala a gonal mám si pichať na 2 DC a 6 DC kontrola tak to mám v protokole a mám 300 iui takže ten 900 iui mám s ním začať

maruskaaaa
14. máj 2012

@ivka3901 no rátala som to pre istotu 100-krát, však nie som debil. Už mužíček sa ma stále pýta, že čo rozmýšľam, ja že rátam, tak sa smeje 🙂

nelly3
14. máj 2012

@ivka3901
trosku od temy, ty si bola u koho na konzultaciii v brne? mozno si mi to aj pisala, ale uz som zabudla 😅 si zvazovala soft stimulaciu tam? aj ste sa bavili o cene?

sheronka
14. máj 2012

Kocky na ktory cca den cyklu vam robili punkciu?

ivka3901
14. máj 2012

@nelly3 no boli sme u dr.štelcla a dohodli sme sa na minimálke na clostibegyte a merionale,ale našiel mi tam cystu tak povedal,aby som to tam mala čisté a potom začneme,ale medzitým sme sa rozhodli skúsiť ešte tú blavu aj drahý bol radčej za tú blavu skúsiť ešte raz

lulu667
14. máj 2012

@dadenka111 ahoj ja este neviem bo tam idem az 23.5 ale ked odtial pridem dam vediet bo sa ich musim veeeela popytat 🙂 😉

mortiiss
14. máj 2012

@gelinka75 ahojky, vsetko je v poriadku. Mame 13 kousku 🙂

gelinka75
14. máj 2012

@mortiiss super pekna uroda a ako to prebiehalo? myslim, ci to je take narocne a bolestive a tak 😔

stenlyhozienka
14. máj 2012

@dadenka111 predoperačne nesmie byť staršie ako 3 týždne,a potvrdenie od notara môže byť aj polročne,mne doktorka povedala,že si mám začať predoperačne vybavovať keď si začnem pichať prvú injekciu

given
14. máj 2012

@sheronka Caf, ja som mala OPU 17 DC.

given
14. máj 2012

@sheronka S tym Gonalom je to tak, ze jedno je vacsie pero a druhe mensie pero (znie to dost perverzne to moje vysvetlenie 🙂 ked to teraz citam po sebe), kvoli uspore ti nepredpisu dve velke. Skratka v tom 900 iui je toho viac, cize najprv nacnes to vacsie balenie a uvidis, ci vobec budes potrebovat aj to mensie. Presne davkovanie, co si tam nastavis ti urcia v centre po kazdej kontrole.

mortiiss
14. máj 2012

@gelinka75 nemusis sa báť, je to uplne v pohode ... aj narkoza, aj teraz - mierne pobolievanie podbruska, treba polihovat cely den, ale nie je to nic strasne. Len som trochu unavena - ospala.
Idem si lahnut, bru noc 🙂

gelinka75
14. máj 2012

@stenlyhozienka cauko no ako, kedy zacinas teda? 🙂

sheronka
14. máj 2012

@given Dakujem. Na ktory den cyklu si ty zacala pichat gonal?

given
15. máj 2012

@sheronka 5 DC

dadenka111
15. máj 2012

@stenlyhozienka hej teraz som pozrela do papierov a je tam 3tyzdne to predoperacne. 😉
ked sme chodili na IUI, tak ten papier k notara som omylom potvrdila dva naraz a o mesiac co bolo dalsie IUI, tak som musela dat sptavit nove. ze nesmie byt starsie ako cca. 14dni. na IVF je ale ine tlacivo. je to mozne, ze plati pol roka? vies to na 100%?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre