Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

maruskaaaa
24. jún 2012

@gelinka75 tak teraz už len ten vklad a potom len čakanie na potvrdenie tehu. Ja verím, že mi to čoskoro schvália. Som zvedavá aký budem mať protokol 🙂

gelinka75
24. jún 2012

@maruskaaaa no aby bolo co vkladat, ja postupujem z kroku na krok 😀 nechcem byt moc sklamana ☹
budes mat dlhy protokol podla mna, lebo mas ovulku, pri kratkom ovulku nepotlacaju, lebo nemaju co

annamary27
24. jún 2012

@gelinka75 super správa až na to grckanie 😉 držím palce vajkám a spermijkám,nech sa pekne poľúbia 😀 😀

gelinka75
24. jún 2012

@annamary27 dikes uz mi je lepsie 😀

maruskaaaa
24. jún 2012

@gelinka75 určite budeš mať kvalitné, neboj,ISCI to istí 🙂 ja si tiež myslím, že bude dlhý, bola by sranda, keby som mala rovnaké lieky 😀 Neboj, o chvíľu sa stretneme na kávičke a budeme už len v dobrom spomínať 😎

gelinka75
24. jún 2012

@lubkaeck prepac, zabudla som ta predstavit mm, som ale truba, asi som bola uz v tranze rano, strasne ma bralo na spanie, ledva som mala oci otvorene, mm vravel, ze vas tiez evidoval, len sa bal pozdravit, aby nedostal po hube 😀 😀

gelinka75
24. jún 2012

@maruskaaaa uvidime ake budes mat, mozno daju ine 😉 jasne ked budem mat po vsetkom kava to isti 😀 teraz prejdem tak na wc a spät 😀

maruskaaaa
24. jún 2012

@gelinka75 teraz sa šetri a oddychuj. Ozaj pred tou narkózou si nemohla jesť a piť že?

gelinka75
24. jún 2012

@maruskaaaa nie, nic som nejedla ani nepila, mozno aj to bol problem, hned ako som si dala keksik, bolo mi omnoho lepsie 😀 dali nam v centre keksik, ja truba som ho zjedla az doma

maruskaaaa
24. jún 2012

@gelinka75 no vidíš, tak to mohlo byť aj z hladu.

nelly3
24. jún 2012

@gelinka75
gratulujem k urode, mne tiez bolo zle po narkoze, potom neskor ked som bola na hysteroskopii tak som spomenula anesteziologicke a asi mi namiesala menej narkozy a nebolo mi po nej zle 😉

sheronka
24. jún 2012

Ahojte babulky. Nebola som tu celý deň. Som sa bola trochu "čľupkať" 😉 lebo dúfam, že tak skoro nepojdem. Stále cítim vaječníky, hlavne keď cikám alebo keď idem autom. V noci sa mi snívalo že som bola znova na odber vajok, ľahla som si na stôl a zistila som, že ani nohavičky som nedala dole, vôbec mi nedali narkózu a odber mi robil lekár z ordinácie v ružovej záhrade (taký ten vysoký chudý), no proste čisté bludy 😀
@gelinka75 Gratulujem k úrode a prajem aby bolo čo najviac zrelých a oplodnili sa 🙂
Ja len dúfam, že ti moji 6 anjelikovia v embryoscope sa pekne delia a hlavne všetky 😵 Najviac závidím tým mojim 3 zmrzlinkám, hneď by som s nimi menila v tomto teple 😀

gelinka75
24. jún 2012

@sheronka dakujem, dufam, ze bude aspon par..rano budem volat 🙂 ja citim aj ako mi creva idu, tak vtedy to viac boli, ale ked sa nic nedeje, tak je t OK, pri cikani to boli o dost viac, dufam, ze zajtra bude lepsie

anleka
24. jún 2012

@sheronka gratulujem, to je super vysledok! kedy mas vklad a kolko si ich das vlozit?

martina2207
24. jún 2012

@maruskaaaa ja som mala na výber buď ambulantne alebo komplet laparoskopiu. Ale chceli sme aby som bola kompletne vyšetrená, preto sme sa rozhodli pre komplet a dobre sme urobili. vieš, ja mám HPV vírus (spôsobuje rakovinu krčka maternice.) Bola som aj na konizácii ale nepodarilo sa to odstrániť a lieky tiež nezabrali. Zatial to spí niekde v pozadí, preto sa snažíme čo najskôr mať ešte krpca lebo ak sa to zobudí a udrie v plnej sile, môžem dojsť o maternicu a žiadne bábo už nebude. ☹

lubkaeck
24. jún 2012

@gelinka75 no super urodicka 😉 blahoželám! no a tm sa v klude mohol priznať - mm je sice ziarlivy, ale tak v ramci normy 😉

no pregnyl som si sturila, stipal riadne! takže som na rade vcul ja 😅

lubkaeck
24. jún 2012

@given no v papieroch to je tak. u mňa bolo prvé IVF v novembri a KET bol v marci - dlho som čakala na výsledky z genetiky z hematologie a potom na termín u Dr. ale treba asi telo nechať zralaxovat, aj ked niektorí dr tvrdia, že treba telo atakovať hneď kým je oblbnute hormonmi 0🙂

gelinka75
25. jún 2012

@lubkaeck ahojcek, budem na teba moc mysliet, aby vsetko dopadlo dobre, mna pregnyl stipal len trocha, ale nie hned po vpichu, aj som bola prekvapena, ze tu baby pisali, ze to sakra stipe

gelinka75
25. jún 2012

mne je dnes uz fajn, musela som si rano dat paralen, sa mi rozbiehala migrena ☹ dalsie vracanie dnes by som asi nezvladla, inak mi je fajn, dobre som spala, brusko pobolieva, ale je to lepsie ako vcera

lea1333
25. jún 2012

dobre rano kocky vcera som nasla

lubkaeck
25. jún 2012

@lea1333 jeeeej to je krásna motivácia pred OPU, držím tí palce nech je celé tehu take krásne ako ta diaľnica na fotke 😉

@gelinka75 ďakujem a daj vedieť ako sa majú embryjka 😉

som hodila na fórum že mám menopur nazvyš, a hneď ma 7 IP- ako ho naklonujem, aby som pomohla každému?

gelinka75
25. jún 2012

@lubkaeck no je o to ozaj zaujem, kolko ti ostalo? mne nic neostalo akurat 1 diphereline, ten im darujem, co s tym 🙂

sheronka
25. jún 2012

@lea1333 Gratulujem. Je to tam. Žiadne IUI sa nekoná 😉

sheronka
25. jún 2012

@gelinka75 Ahoj. Už ti volala embryologička?

gelinka75
25. jún 2012

@sheronka ahoj, este nie, mame my volat pred obedom. potom napisem co 🙂

sheronka
25. jún 2012

@anleka Ahoj, ďakujem. Vklad mám v stredu, dala som si PK v embryoscope. Dám si vložiť 2 😵

lubkaeck
25. jún 2012

@gelinka75 celá krabica mi ostala a. diphereline mi ostal 3 injekcie a 2 pregnyly ale to dám asi do centra

evulik222
25. jún 2012

@gelinka75 Ahooooj, vcera som na teba myslela, gratulujem k urodicke 🙂 Ako sa citis?? Potom daj vediet, co ti povedala embryologicka. Mne dnes zbehne do centra moj drahy pre tu novu ziadost 😅

evulik222
25. jún 2012

@lea1333 tak preto ti ta mrcha nie a nie prist, gratulujeeeem 🙂

lea1333
25. jún 2012

@evulik222 dakujem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre