Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mortiiss
28. jún 2012

@st2 Tak ja si tiez brusinu uspesne pripravujem uz dlhsie ... 🙂 Ale asi patrim k tym zenam, co ide pupek hned od prvych mesiacov, lebo uz teraz je to na mne vidno, a to som len 9TT.

Dobre rano, kocky

st2
28. jún 2012

@mortiiss taky tak, mne to tiez hned vysokocilo, ja patrim k tym silnejsim a tazsim zienkam,

gelinka75
28. jún 2012

caute baby, tak dnes cakam na telefonat kvoli zajtrajsku 😵 konecne ma neboli brusko(zatial) ale som sa vytrapila teda riadne po OPU 😝

maruskaaaa
28. jún 2012

@gelinka75 tak daj vedieť, ako to dopadlo 😉

sheronka
28. jún 2012

Ahojte babulky. Tak som volala do gyn fivu a moje zvysne 4 bublinky to vzdali ☹ Ostali nam 3 zmrzlinky.

maruskaaaa
28. jún 2012

@sheronka aj 3 sú dobré 😉

gelinka75
28. jún 2012

@sheronka co? to ako je mozne, ze vsetky to vzdali a tak krasne sa delili 😖

dadenka111
28. jún 2012

@sheronka AHoj, aj nam to na koniec dve vzdali. ostali nam 4ria snehuliaci. Verime, ze ich ani my ani vy nebutete potrebovat. Az o par rokov 😉

gelinka75
28. jún 2012

@dadenka111 tebe zmrazovali aj nieco po PK? lebo ak nam to vsetky vzdaju potom uz nebude nic v zalohe 😔 dufam ze to nebudeme potrebovat 😠

maruskaaaa
28. jún 2012

@gelinka75
@dadenka111 baby neblbnite, veď vám to výjde na prvý šup 😉

dadenka111
28. jún 2012

@gelinka75 mali sme 8. dve hned zmrazili a 6 bolo na PK. dve najrychlejsie a najkrasie v brusku a tie 4 este dalsi den na PK a dve z toho sa prestali vyvijat. takze 2E z PK zamrazene.

dadenka111
28. jún 2012

@maruskaaaa jasneee, ze to vyjde... Cause I am a Superwoman
Yes I am
Yes she is ... lala la 😀

gelinka75
28. jún 2012

@maruskaaaa budeme brat ako to pride a mysliet pozitivne 😝 🙂

mortiiss
28. jún 2012

@gelinka75 na špatné správy je vždy čas .... 😉
Inak, to "cistenie" robia pred ET.

maruskaaaa
28. jún 2012

@dadenka111 no tebe je nejak veselo....tralalala. Dnes budem mať oranžové triko a rifle......dúfam, že nebude pršaťťťťťťťťť

gelinka75
28. jún 2012

@mortiiss aspon budeme mat tych najsilnejsich valibukov, bleee tak uz sa tesim na zajtra 😀

maruskaaaa
28. jún 2012

@gelinka75 tak tak - pozitívne 😀 😀 😀 😀 😀

gelinka75
28. jún 2012

@dadenka111 tebe sa uz dobre vytesuje 😀 😀 😀 s troma ciarkami

sheronka
28. jún 2012

Nejako ma dnes boli podbrusko, take tlaky. Inac ja mam akurat termin ze by som mala dostat, tak som zvedava ako to bude teraz. ET mi robili na 27 DC

gelinka75
28. jún 2012

baby ale musim vam povedat, dnes rano hovorim muzovi, ze od zajtra sa o mna stara, lebo sa musim setrit a on ze no aby si sa nemylila, nie o teba sa budem starat ale o vas...aky zlaty, velmi ho lubim 😀 😵

dadenka111
28. jún 2012

@maruskaaaa ok ja si ťa nájdem 😉 . počko má byť dobré. 26-29st oblačno. všade dookola dážď. 🙂 bude nám dobre

mortiiss
28. jún 2012

@gelinka75 neboj, to budes taka nazhavena na tych mrnuskov, ze nejake cistenie si ani nevsimnej, teta embryologicka ich donesie v skumavke, bude sa usmievat na Teba, je to strasne pekny pocit. Hned by som isla este (ale dufam, ze nebudem musiet, ze nase Viktorátko uz sa u mna zabyvalo az do januara)

gelinka75
28. jún 2012

@sheronka a co ako cesta na vychod v pohode? mala si neskor ovulku tak to sa cele posuva aj ja tak mam..utros zas nedovoli spustit mrchu, tak snad to tak aj bude 🙂

maruskaaaa
28. jún 2012

@gelinka75 jaký je zlatý....dobrý mužíček

maruskaaaa
28. jún 2012

@dadenka111 no mňa bolí ruka, takže pršať bude na 100%, ja som taká rosnička

gelinka75
28. jún 2012

@mortiiss uz sa neviem dockat, mam tolko prace, ze prepinam medzi obrazovkami, vsetko dokoncit, odovzdat, rozdat ulohy, ale uz finisujem, potom mam dovo do 9.7. 😵

dadenka111
28. jún 2012
sheronka
28. jún 2012

@gelinka75 Cesta vpohode, len tych 5 hodin je dlho. Teraz som si lahla. Ostalo mi smutno ze tie 4 bublinky to vzdali.

gelinka75
28. jún 2012

@sheronka aj mna to mrzi a tiez som trocha smutna, ale nevieme to zial zmenit, je to priroda, aj ja sa bojim o moje bublinky

maruskaaaa
28. jún 2012

@dadenka111 no len aby 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre