Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

reklamka
6. júl 2012

@sheronka -aaaaaaaaaaaaaaa, super. 😉 😎 blahozelam. 🙂

sheronka
6. júl 2012

Najkrajšie slová: "STE TEHOTNÁ" 😵 😵 😵

sheronka
6. júl 2012

@mistisa 😵 😵 😵

mistisa
6. júl 2012

@gelinka75 jooooj drzim palceky moc moc 🙂 🙂 🙂 dufam ze KET nebude treba 🙂

gelinka75
6. júl 2012

@sheronka gratulujem, ake bolo HCG? 😀 😵 😵 😵

mistisa
6. júl 2012

@sheronka aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 ocakavame tehu viiirusik 😀 😀

sheronka
6. júl 2012

HCG neviem. Sestrička iba povedala že som tehotná 😵

reklamka
6. júl 2012

@sheronka - ze, tie slova su uplne super 🙂 a ani mne nepovedali vtedy vysku HCG 🙂

mortiiss
6. júl 2012

@sheronka 😵 😵 gratulujem. Sup, sup, este zavolat HCG - ake je.

sheronka
6. júl 2012

Kočky a aké ste mali vy HCG a na ktorý deň? Už tam dnes nevolám. Uvidím v stredu.

reklamka
6. júl 2012

@sheronka - ja neviem, ja som potom uz nevolala. 🙂

elise
6. júl 2012

gratulujem novým tehulkám veľmi sa tešim ano su to najkrajšie slová na svete ste tehotná je to pozitivne🙂

mortiiss
6. júl 2012

@sheronka HCG bolo urcite v poriadku, ked Ti jednoznacne povedala sestricka, ze si tehotna. Len uz by mozno napovedalo, ci budes kupovat nakladny kočiček, alebo pre jedno babatko 🙂

maruskaaaa
6. júl 2012

@sheronka odišla som ešte len v marci 😉

maruskaaaa
6. júl 2012

@dadenka111 Daduš, tak ako kontrola, ako si dopadla, teraz som sa pripojila, tak čítam e-maily.

maruskaaaa
6. júl 2012

@sheronka gratulujem, tak ako som ti včera vravela, dnes sa budeš tešiť. super 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ivka3901
6. júl 2012

ahojte baby ako sa mávate?vidím,že samé pozitívne správičky 🙂 🙂 🙂 teším sa s vami nech aspom vám to vyjde,ked nie mne my sme sa s manželom rozprávali o adopcii tak sa možno nato dáme kedže s vlastnými detičkami už sme sa rozlúčili je mi smutno v týchto dňoch,lebo sa kúsok od nás 3 dom je to mužova sesternica narodilo dievčatko a je mi veľmi smutno,že niekto má také šťastie a niekto nie,ale nebudem vás trápiť takýmito mojími výlevmi som rada aj za vás,že sa vám takto darí a chcem,aby to dalej pribúdalo veľa pozitívných správičiek ako je napr,gelinka 75

ivka3901
6. júl 2012

ahojte baby stala sa taká vec,že dneska som si robila testík len tak zo srandy,lebo mi už 3 deň býva nejak zle od žalúdka a teraz som sa išla na neho len tak z prči pozrieť a je tam duch normálne nechápem može to byť? 😕

elise
6. júl 2012

@ivka3901 bojovnik maká ivka daj ho sem ten testik

elise
6. júl 2012

@ivka3901 krvička môže ukázať aj negativne a bábo tam môže byť len sa vyvýja pomalšie🙂neskôr sa uchytilo takže by to bolo super daj ten testik sem

maruskaaaa
6. júl 2012

@ivka3901 ahoj Ivi, no ukáž nám ten testík 😉

ivka3901
6. júl 2012

baby šak já som normálne že mimo ved,ked som mala ten silný menzes tak som myslela,že malé odišlo a hcg kleslo na nulu,ale sestrička mi povedala,že je to negatívne tak neviem a my už objednaná dovolenka do talianska a aj teraz mi je nejak zle od žalúdka a konečne mi skončil menzes 🙂 já neviem čo si mám o tom všetkom myslieť

elise
6. júl 2012

@ivka3901 pri prvom som krvácala do 5 mesiaca normálne

elise
6. júl 2012

@ivka3901 ivuška testik si prosime aj s @maruskaaaa

maruskaaaa
6. júl 2012

@ivka3901 a kedy idete na tú dovolenku? ukáž testík. Ja by som skočila k svojmu gyn. pre istotu 😉

maruskaaaa
6. júl 2012

@ivka3901 presne tak, lebo my dve (s elise) sme nedočkavé 😀 😀 😀 😀

ivka3901
6. júl 2012

@elise čože normálne si krvácala a bola si tehotná? 😕 a bola si aj v nemocnici?a ako sa dáva tá fotka?

maruskaaaa
6. júl 2012

@ivka3901 keď odpovedáš, tak v pravom dolnom rohu máš že pridať fotky

ivka3901
6. júl 2012

@maruskaaaa mojka no už koncom tochto mesiaca od 28.7-4.8 do talianska to by bola sranda,že by som bola tehotná já som fakt úplne mimo z toho zachvílu príde muž domov tak mu to ukážem bude sranda 🙂 inak v pondelok idem k svojej gynekologičke a nech ma pozrie 😕

elise
6. júl 2012

@ivka3901 ako je dole tvoj prispevok tak máš pod tým obdlžnikom spinku a tak si vyhladáš odkial tu foto pridáš

v nemocnici som nebola ale až potom to prestalo🙂 doktorka mi vravela že to mám hematon

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre