Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

given
11. júl 2012

@maruskaaaa @gelinka75 Dnes som 18DC, takze uz v dalsom cykle ideme na KET a to uz bude coskoro. Dufam, ze mi tie megadavky hormonov cez IVF nerozhodili cyklus.

sheronka
11. júl 2012

@lubkaeck To si dnes bola 10. deň od ET? HCG je veľmi pekné 🙂

ivka3901
11. júl 2012

@lubkaeck gratulka k tehu 😉 teším sa s tebou

ivka3901
11. júl 2012

@sofi80 ahoj a vitaj aj my sme chodili k stenovej je celkom v pohode nás mala pri každom IVF 🙂

ivka3901
11. júl 2012

@jomini AHOJ čítam tvoj príspevok a píšeš,že tvoj muž chce ísť na 2 IVF do BRNA my sme boli na 1 konzultácií v REPROFITE a bola som nadmieru spokojná a chcem mojho muža prehovoriť na 5 pokus,ale až ked budú nejaké peniažky našporené kedže som sa vrátila do práce po dlhej pnke 😒

gelinka75
12. júl 2012

@given nato som aj ja zvedava ci sa mi nerozhodil cyklus, teraz som uz 4DC a stale mrcha a aj brusko boli, som zvedava ako dlho bude trvat a chcem aj odmerat potom bazalku ci nabehla ovulka okolo 13DC 😉 v auguste ideme na KET ak sa to cele nepokasle

mortiiss
12. júl 2012

Ahojte kočičky.

Tak tu vidim dalsiu tehulku
@lubkaeck tesim sa a gratulujem

@gelinka75
@dadenka111 a vy, kočky, ako sa máte? Uz ste asi vyrovnane, a tesite sa na KET, vsak?

mortiiss
12. júl 2012

@sheronka super, tehu sa potvrdilo ... HCG furt nevieme ? 🙂 Mas pravdu, su to nervy, ja som sa tyrala cakanim a nesla som skor na gyndu. Ale asi je to dobry napad, urcite uvidi aspon dutinku.

mortiiss
12. júl 2012

Kocky, ja idem zajtra na screening uz, drzte palce, nech je vsetko o.k. Teraz som sa malickemu dva dni moc nevenovala, bo riesim spor s byvalym klientom , pre ktoreho manzel pracoval, a dlzi nam uz pol roka za jeho pracu 1600 ecek, a robi vsetko preto, aby nam ich nemusel zaplatit. 😠 strasneeee, k akym spinavostiam sa clovek dokaze uchylit, ked ide o peniaze

mistisa
12. júl 2012

@ivka3901 jeeej micka tak super ze bolo dobre v robotke.tak si sa bala ze? a ako sa mi mas?
@gelinka75
@sheronka
@given ahojkajte kocky a vsetky ostatne 🙂 vcera som bola v blave a folikov mam veeela ale ani jeden dominantny ☹ napisali mi este 3 merionaly tak vcera som dostala dnes dalsiu a zajtra kontrola.ale zdalo sa mi ked mi ich ukazala ze su tak velke ako minuly mesiac na 15 DC a vcera som bola 11 DC. no uvidime som zvedava ako dopadnem zajtra. bojim sa ze mi zas zrusia stimulaciu ☹ no uvidime. a vy sa mi ako dnes mate? co mate nove?

mistisa
12. júl 2012

@lubkaeck je gratulujeeeeem 🙂 vidim ze sa opat vreco s tehulkami roztrhlo tak kychajte a posielajte tehu virusiky 🙂 🙂 🙂

maruskaaaa
12. júl 2012

@given neboj, cyklus bude v pohodke, tak sa teším, že o chvíľu začínaš 😉 😉 😉

maruskaaaa
12. júl 2012

@gelinka75 hehe, ja som dnes 8DC, tak to fakt možno výjde na rovnako. A ty ktorý DC začínaš? Mne dnes prisľúbili, že už bude žiadosť aj podpísaná a pošlu ju do GF. 😎

maruskaaaa
12. júl 2012

@dadenka111 Daduš, dnes mi to majú už podpísať + naskenovať žiadosť do centra. Myslíš, keby som zavolala svojej dr, nie na recepciu, tak by mi možno dala skorší termín?

dadenka111
12. júl 2012

@maruskaaaa @gelinka75 @given jasne baby rada dam stretko este pred KET. trosku sa povzbudit a tak. som uz par dni smutna a bez nalady. cez vikend som bola so sestrinymi krpcami a teraz mi velmi chyba synovcove "čo je toto" (2,5r) a neterkine "dadadada" (0,5r) 😀

dadenka111
12. júl 2012

@maruskaaaa to neviem fakt. musis skusat ci sa neuvolni nejaky 😕

bimbo37
12. júl 2012

@maruskaaaa určite zavolaj svojej dr, ja som volala po schválení žiadosti na recepciu a tam mi dali termín tuším za dva týždne, ale potom mi volala sestrička, že im prišla schválená žiadosť a ja, že viem, že už som sa objednala, že mám termín a ona, že vie, ale volá mi že či nechcem skorší termín. takže asi je lepšie volať sestričke alebo dr.

dadenka111
12. júl 2012

@lubkaeck gratulujem tehulkaaaa 😉

maruskaaaa
12. júl 2012

@dadenka111 Daduššššššššššššš, mám zajtra termín na obed, zlatá dr. Ja sa z toho asi picnem. Jupíííííííííííííííííííííííííí. Hurááááááááááááááááááá. Už nebudem čakať na Godota. Teším sa na stretko Daduš, ja môžem hocikedyyyyyy. Jupí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maruskaaaa
12. júl 2012

@bimbo37 ďakujem, už som volala a teším sa 😀 😀 😀 😀

bimbo37
12. júl 2012

Inak ahoj baby, občas sem zavítam, ale inak moc na takéto fora nechodím, ale ked čítam, že sa niekto na niečo pýta, tak som sa zargistrovala, lebo ak môžem pomôcť odpoveďou tak budem len rada. Tiež som po IVF v GynFiv a zajtra idem na krv, tak uvidíme 🙂

dadenka111
12. júl 2012

@maruskaaaa paraaaaaaaaaaaaaaaaada. vidis, ze sa dockas. takze Godot zajtra uz pride 😀
tak to sa mozno stretneme aj na nejakej meracke nie? Ja som dnes 7DC 😉

maruskaaaa
12. júl 2012

@bimbo37 a ku komu si chodila?

lubkaeck
12. júl 2012

@maruskaaaa ked im schvália ziadost, z centra tí cinknu a dajú tí skorý termín, neboj - ja som šla na druhy deň 😉
baby ďakujem pekné, este mi to nejak nedochádza, zajtra mám ťažkú skúšku tak ma teraz ta trápi asi viac 😅všetkým držím veeeelmi palec, aby ste sa dočkali toho úsmevu v telefóne od sestričky 😀

maruskaaaa
12. júl 2012

@dadenka111 hehe, ja 8DC, máme to skoro na rovnako. Júúj, či sa teším, jak malé decko, až som sa z toho zapotila. A kedy a kde sa stretneme?

dadenka111
12. júl 2012

@lubkaeck veru dobre, ze mas mysel zamestnanu inymi vecami. ty si ani netestovala doma vsak? pohravam sa s myslienkou, ze nabuduce uz sa necham len z krvicky prekvapit. 😕

dadenka111
12. júl 2012

@maruskaaaa to stretko zatial neviem. mam termin do 20.7. takze chodim domov z roboty o pol siedmej. ked budem mat volnejsi den a budem moct zdrhnut o 16tej z roboty dam vediet. dufam, ze sa doladime vsetky na to stretko. tesim sa na vas 🙂

anjelicek27
12. júl 2012

@monosana Ahojky, tieto vobec nepoznam. Ja mam injekcie fostimon, menopur a ten prvy pripravok d. si nepamatam cely nazov. Cakam na mrchu a na druhy dc si mam zacat pichat, na co sa moc netesim, kedze ihlu pouzivam max. na zacitie odpadnuteho gombika, nuz, bude adrenalin... 😒 Snazime sa dlhsie, asi 2 roky.

bimbo37
12. júl 2012

@maruskaaaa chodím k dr. Harbulákovi

maruskaaaa
12. júl 2012

@dadenka111 aj ja sa teším na stretko 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre