Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mortiiss
4. sep 2012

@pechlinka dakujem.
Kratky protokol maju kocky, co som si vsimla - ktore uz maju viac pokusov - dlhy protokol sa dava zvacsa pri 1.IVF. Rozdiel je tam asi 2 tyzdne. Dlhy zacina cca 23 DC, a kratky neskor. Cenovo to vyjde podla toho, co vsetko si date. Plati to sice ZP, ale pravda je, ze malokto ma len ten zakladny "balik" .. vacsinou sa odporucaju doplnkove vykony - ISCI (ak je zly spermiogram - takmer nutne), PK - embryjko sa necha dlhsie "dozrievat" mimo maternice ... atd.
Nas to vyslo lieky + doplnkove cca 1500 eur (plus minus, neviem uz presne)

annamary27
4. sep 2012

@pechlinka
@mortiiss mne povedala dr.Stenová,že dlhý protokol dávaju kočkám,ktoré by mali dobre reagovať na dlhšie podávanie hormonov v malých dávkach.

belalinda
4. sep 2012

@rojica veru blizi, 13teho tam budem na LSK... Ved ak maju oni volny termin tak prehodia v poho...

pechlinka
4. sep 2012

@mortiiss
@annamary27 Baby , dakujem... 🙂 uvidim..este pockam do konca roka...ci sa to nepodari doma...a po novom roku to zacnem riesit.. 🙂

belalinda
4. sep 2012

@minis ahoj, ako pokracujes? Ak sa nemylim vo stvrtok mas LSK... Dufam, ze Ti to dobre dopadne a budu dobre spravy 😉

timona
4. sep 2012

Baby od kedy rano zacinaju v Gynfive? Doteraz som chodila do Iscaru Ba, ale po prvom neuspesnom IVF chcem skusit Gynfiv, ale bojim sa ci mi budu vyhovovat ordinacne hodiny...

rojica
4. sep 2012

@belalinda tak nech ti to dobre dopadne držím palčeky.... 🙂

belalinda
4. sep 2012

@rojica vdaka, no nech uz to dopadne ako chce, hlavne nech viem na com som a co dalej 😉

belalinda
4. sep 2012

@timona Ahoj, ja chodim skor popoludni, ale myslim ze na webe maju ordinacne hodiny rozpisane, konkretny lekari, odbery, vsetko tam najdes... Skus tam 🙂

rojica
4. sep 2012

@belalinda tak to aj ja budem zvedavá, že čo nám povedia a na čom vlastne sme.... 😉

belalinda
4. sep 2012

@rojica teraz uz budete mat druhu konzultaciu? S vysledkami, ze?

rojica
4. sep 2012

@belalinda nie práveže ideme len na prvú konzultáciu.....tak že ešte ani nevieme na čo sme...

belalinda
4. sep 2012

@rojica jaj tak, tak Ty sa tiez uz isto nevies dockat 😉 Su tu baby ktore boli od prvej konzultacie do troch mesiacov tehu, tak dufam, ze aj Vam to pojde ako po masle 😉

rojica
4. sep 2012

@belalinda no tak to máš pravdu, že sa neviem dočkať....hmm tak to by som bola veru najradšej keby to išlo tak ľahko no uvidíme, že čo nám vlastne povedia..... 😉

gelinka75
4. sep 2012

@timona zacinaju 7:30 ale na konzultacie objednavaju az po pol 9tej, lebo predtym robia odbery a kontroly, kvoli comu menis ferticent?

gelinka75
4. sep 2012

@pechlinka nas to tiez vyslo cca 1500 eur aj s liekmi, na dalsi pokus vsak nedavam ani PK ani embyoscop, takze hned usetrim 500 eur 😉

maruskaaaa
4. sep 2012

@monika1202 Ja som chodila na kontrolu každých 6 mesiacov. Až v pondelok som sa dozvedela, že som tehu. Podľa mňa až teraz budem chodiť častejšie 🙂

timona
4. sep 2012

@gelinka75 menim Iscare, kde bolo moje prve IVF neuspesne, chcem skusit inde

gelinka75
4. sep 2012

@timona no ved som citala, ani mne v GF prve nevyslo...

timona
4. sep 2012

@gelinka75 a pokracujes v GF?

gelinka75
4. sep 2012

@timona zatial ano, neviem ci pomoze zmena centra.. neviem co ine by nam spravili, iba ak tak ist do brna, to sa mi zatial nechce

timona
4. sep 2012

a ake lieky ti davali pred prenosom a po nom? a v com je brno ine?

gelinka75
4. sep 2012

@timona utrogestan som mala pred ET aj po ET, ty si mala co? nemam brno prestudovane, ale tam robia aj minimalnu stimulku, potom davaju ine lieky aj preventivne

timona
4. sep 2012

@gelinka75 pri ET som mala tiez len utrogestan, ale teraz pred KET som mala aj anopirin, prednison, estrimax a utroš... Neviem, z tejto stranky mam pocit z v gynfive sa to velakrat podarilo na prvykrat a v iscare skoro nikomu ani na štvrty...tak ma napadlo, ze mozno tam fakt robia nieco nespravne...

gelinka75
5. sep 2012

@timona ano mas pravdu vela babam sa podarilo, je ich tu väcsina ale je aj dost takych ktorym nie, nikde ti nezarucia, ze to vyjde, neviem nic o ISCARE ale citala som tu aj ze si to tam baby chvalili tak neviem, ty si mala KET a ani to nevyslo? ja som pred KET mala este estrofem, ale nakoniec ku KET nedoslo, nerozmrazili sa 😖

anjelicek27
5. sep 2012

@maruskaaaa Ahoj blahozelam, super. Dlzka tehotenstva sa pocita od prveho dna tvojej poslednej menstruacie. Od oplodnenia sa pocita vek plodu, cize plod je vascinou mladsi o 2 tyzdne ako skutocna dlzka tehotenstva.

anjelicek27
5. sep 2012

@pechlinka Ahoj, ja som mala kratky protokol od 2. DC a injekcie ma vysli na 80 eur, ktore som brala 9 dni. Na 12 DC mi robili odber vajicok.

anjelicek27
5. sep 2012

@mortiiss Ahoj, aj nam vyslo hned prve, bola si tiez v ginfiv? Lebo potom musia mat celkom dobru uspesnost.

maruskaaaa
5. sep 2012

@anjelicek27 Ďakujem 🙂

mortiiss
5. sep 2012

@anjelicek27 Ahojky, blahozelam 🙂 Ano, boli sme v GF

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre