Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

maruskaaaa
21. sep 2012

@dadenka111 Tak to je lepšie, že nemusíť na kyret. Júúj Daduš, sľúb mi, že nabudúce pôjdeš okamžite na marodku a budeš len ležať. Musíš sa šetriť moja. 😉 Ja ťa normálne obdivujem, že si taká statočná.

ivka3901
21. sep 2012

@dadenka111 inak aj mne vobec ten utrogestan vobec nepomohol krvácala som stále viac a viac ☹

belalinda
21. sep 2012

@dadenka111 Ty si bojovnik aj zmrzlinari su tiez 100pro bojovnici a rozmrazia sa v poho 😉)) Chvilu si daj pauzu a potom dalsie kolecko vydrzis 😎 Dolezite je, ze to ide! A budete uz vediet comu sa treba vyvarovat a na co davat pozor, takze bude o to vacsi uspech! 😉

gelinka75
21. sep 2012

@ivka3901 cauko, ja ok, cakame co bude a ake vysledky dojdu, potom sa rozhodnem ci ist na IVF teraz alebo az v januari, lebo sama som o tom neni presvedcena, chcem babo, ale momentalne sa nato necitim absolvovat ten cely kolotoc, no ved uvidime, mrcha dosla zas ako hodinky, nie ako hodinky, ale skor o 2 dni ako mala, takze mne to nerozhadzalo cyklus, ovulka nabehla..vsetko funguje..len teda tehu nie som 😀

ivka3901
21. sep 2012

@gelinka75 myslíš tie z genetiky tie nám našťastie došli dobré okrem všetkého takže bud v pohode určite aj tebe dojdu dobré 🙂 ten celý kolotoč je ozaj kolotoč sama som ho absolvovala 4 krát a ked ti mám pravdu povedať išla by som aj na 5,ale drahý nechce ísť tak možno časom zmení názor ☹ aj mne došla mrcha o 3 dni skor,ale bola veľmi slabá síce testík aj tak negatívny ☹ tak som zvedavá aká mrcha dojde na budúci mesiac nemusela byť dojsť žiadna 🙂 ale to len fantazírujem 😀 ale ved máš ešte 2 pokusy a určite to vyjde ako mne všetky baby píšu mysli pozitívne 🙂 aj ked mne sa to lahko hovorí teda píše ked já sama moc tomu neverím,že budem niekedy maminou ☹

rojica
21. sep 2012

@pancuska ahoj moja to hej nenašla som takú tému čo sa týka mňa a môjho problému tak je veru ťažké sa zapájať do debaty a ani sa veľmi nechcem o tom zdôverovať lebo nie všetky názory sú pozitívne.... ☹ ......

jomini
21. sep 2012

@dadenka111 je mi to luto, silno drzim palceky do dalsieho KET, urcite bude uspesne

mimi1111
21. sep 2012

@dagmar25 dakujem uz som v nemocnini preto som sa neozvala spinenie mam stale beriem lieky som zvedava ci to zaberie ☹

mimi1111
21. sep 2012

@pgaba dakujem snad to vide zatial som v nemocnici

mimi1111
21. sep 2012

@2lil si zlata takze to jedno uz odislo silno som krvacala 😢 teraz dufam ze to druhe sa mi udrzi ☹

annamary27
21. sep 2012

@dadenka111 do frasa 😢 ,to mi je ľúto,bolo to také nádejné,mrzí ma to...držím palce do dalšieho boja.

annamary27
21. sep 2012

@pancuska ak máš niektorú injekciu v pere,tak to pero ti poskytnú v centre a aj ti ukážu ako si to pichať.

2lil
21. sep 2012

@mimi1111 silno silno silno držíme palce !!!

pgaba
21. sep 2012

@lilith3 dik za vysvetlenie;) no veru jedine teply kupel a vinko? ty si pila alkohol pocas stimulacie? dnes mi je strastne - taka silna migrena, ze od bolesti neviem co, hnacka a napinalo ma. Dufam, ze to horsie nebude - asi som jedna z tych na ktorej vyjdu vsetky neziaduce ucinky :D :(
No tebe teraz fakt len oddychovanie a viera ;) ano rozmyslam nad PNkou -dohodla by som sa gyn. -hovorili sme predbezne o tom. budem ho musiet nastivit hlavne by som rada ostala po odobrati alebo az po od nasadeni neviem este. je uz dost chladno rano, stres v praci a ked mi bude tak zle ako dnes tak radsej doma byt.

pgaba
21. sep 2012

@pancuska ano ja mam dlhy protokol - a menzes nikde este :(

pgaba
21. sep 2012

@silvik1 no to je super - a od kedy si zacala pychat? to fakt mas dobre nacasovane aj telo super spolupracuje :D ozaj budes si davat aj embryol... ten stroj platit - alebo len predlzenu kultivaciu? ty si menzes na kolko dni dostala? dnes som mala strastnuuuuu migrenu az na odpadnutie, vracanie a k tomu aj hnacku - asi vsetky mozne vedlajsie ucinky. Tak drzim palce len takto uspene az do konca - daj vediet potom co a ako ;)

pgaba
21. sep 2012

@pancuska ja som dostala pero gonal -ale este neviem co a ako len mam v chladnicke :D

pgaba
21. sep 2012

@dadenka111 ahoj Dadka, je mi to luto. treba si dat pauzu asi a nadej zomiera posledna ;) drim palce nech sa to podari a viera nech ta posilni.

gelinka75
21. sep 2012

@ivka3901 skoda, ze tvoj uz nechce, mozno casom ho presvedcis, je to tazke, mne stacilo raz a mam dost, tak chapem, co ste za tie 4 razy prezili, to nikto nepochopi, komu to vyjde hned...nevzdavaj to, ani my to nevzdame, ale ide to tazsie ako prvy krat

silvik1
22. sep 2012

@pgaba ahoj. pichala som dokopy 18 dní. s manžom sme sa dohodli, že si zaplatíme aj PK a embryocsop. nervičky už trochu pracujú ale nejako to už dopracujem dokonca 🙂

pgaba
22. sep 2012

@silvik1 no to je super to ani nie je velmi vela injekcii. tak vam drzim pacle aby v pondelok vsetko dobre dopadlo. my sme rozmyslali, ze by sme na prvy krat dali len predlzenu kult. a embryoscop asi nie. uvidime :D nemala si bolesti hlavy pri pychani?
drz sa a oddychuj budem na teba mysliet - ozvi sa potom ako to dopadlo ;) pozitivne myslenie :D

mimi1111
22. sep 2012

@2lil dakujem

silvik1
22. sep 2012

@pgaba hlava ma bolela už od druhého dňa pichania ale to z tých hormonov. dám vedieť hneď ako bude "schopná".
ďakujem a pa 🙂

ivka3901
22. sep 2012

@gelinka75 ako píšeš moja,že možno časom ho presdvečím presne tak ten to nepochopí čo im to vyšlo na 1 krát neboj nevzdáme to a možno nám to v tom brne vyjde ...........

pgaba
22. sep 2012

@silvik1 davala si si aj nieco -nejake kvapky, lieky na bolest hlavy? ozaj a ty chodis do prace alebo tiez si doma na PNke?

silvik1
23. sep 2012

@pgaba nedávala som si nič na bolesť - snažila som sa piť veľa vody. ja chodím do práce - doma ostanem až po ET dva týždne do prvej kontroly.

kklaudia
23. sep 2012

@gelinka75
Ahoj, ja som tu dlho nebola...ale ako čítam, ani Tebe to nevyšlo...My sme sa po prvom IVF rozhodli, že na ďalšie nejdeme...aj keď v BA máme 10 embrijok...ja neviem kedy sa odhodlám na ďalšie...neviem...to, že to nevyšlo ma tak strašne odradilo ...nikto nepremýšľa nad tým, čo to s človekom urobí...ako to psychicky je schopný zvládnuť...na svete je veľa nespravodlivosti...

gelinka75
23. sep 2012

@kklaudia Ahoj, sme na tom rovnako, len ja nemozem cakat donekonecna aj kvoli veku, ty si daj oddych a ked sa nato budes citit tak pojdes, ano je to obrovska zataz cele to IVF a ked to nevyjde vobec to nie je vyhra..

pgaba
23. sep 2012

@silvik1 to jest nie od odobratia ale od nasadeni embr. ostanes doma? aj ja som nad tym tak uvazovala ale sa chcem zastavit u svojho gynekologa a uvidim, ze co on povie. zajtra idem na prvu kontrolu a tebe drzim palce ;)

ivka3901
23. sep 2012

@kklaudia ahoj chcem ťa trošku povzbudiť do dalšieho IVF,lebo čítam,že vám 1 nevyšlo a máte tam ešte zamrazené embryjká no takto ani nám 2 pokus nevyšiel,ale druhý áNO síce som potratila MA,ale vyšiel takže nehádž flintu do žita 😉 ja viem aj nás toto 4 IVF zobralo veľmi až ta,že drahý už na žiadne nechce ísť a mňa to mrzí,lebo skoro nám to aj teraz vyšlo ☹ čas je najlepší liek na všetkom takže drkám palčeky do dalšieho IVF a ešte čo sa týka toho veku ako ti gelinka75 písala si ešte dosť mladá kiežby som mala toľko rokov čo ty no síce ja mám 32 takže ani veľa ani málo na IVF

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre