Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

moniq
15. okt 2012

@pancuska však práve - to v GF mi tvrdili zle a môj gynekolog nadaval na doktorovi v GF
Teraz chodím k Harbulakovi

chrustik10
15. okt 2012

@pancuska hold! piešťany sa nezdajú! 😉 my sme na tom s mm rovnako, len s inou skupinou 🙂 , máme 0 pozitív 😎

pancuska
15. okt 2012

@gelinka75 clanok sa vola .....zaciname odznova....a aj som pozerala ci nie je na nete ale nie je,no nevadi 😉 je to clanok aj pre mna lebo sa to tyka mojich vajcovodov ale pisu tam vela aj o poruche stitnej,cukrovky a roznych zapaloch takze si myslim ze teraz to uz budes mat ok,ked sa vyliecis......kedy vlastne po liecbe mozes zacat?

annamary27
15. okt 2012

@chrustik10 ďakujeme 😀

pancuska
15. okt 2012

@moniq no hotovo aj ja chodim k Harbulakovi tak dufam ze ma nesklame.....

annamary27
15. okt 2012

@belalinda ďakujem 😀 ,ano trafila som sa 😵

pancuska
15. okt 2012

@chrustik10 jeeeej ale nulka je vzacna....ty mozes davat kazdemu pluskovemu no tebe len nulku ze? inak som sa dozvedela ze ked je matka negativ tak zabija plod ze aj to sa stava a potom musia menit krv tomu babinku....

annamary27
15. okt 2012

@alibabaa gratulka,držím palce 😵

gelinka75
15. okt 2012

@pancuska asi hned, ale isto budem cakat na dalsi cyklus a zacnem cca o 3 tyzdne, v stredu idem na konzultaciu, ten casopis nemam, ja sa divim, ze pred 1.IVF mi vysli testy negativne, bohvie ci aj tam som k tomu neprisla pri tych zakrokoch

chrustik10
15. okt 2012

@moniq všetko môže ísť do bruška, rovnako ako všetko môže ísť do ramena...je na tebe, kde ti to viac vyhovuje...skôr ide o to, ako reaguje koža...ja som si to rozdelila tak, že budem mať cca 10 injekcií v pravom ramene (diph), cca 10 injekcií v ľavom ramene (diph), cca 10 injekcií bruško v pravo (puregon) a cca 10 injekcí bruško v ľavo (menopur)...ja som začala pichať diph na 25DC, pretože mám dlhý protokol, na 27DC som začala nový cyklus a od 4DC som pridala menopur a puregon....takže ja mám pár diph. navyše 🙂...a nerozumiem, čo myslíš pod "miešaním"....všetky inj. si pichám zvlášť, akurát mám 2 menopury naraz, ktoré si miešam len s jednou vodičkou (poradili mi to baby)....menopur dosť pení, puregon je úplná pohoda (aspoň zatiaľ) a diph. dosť štípe....celé namiešavanie a aplikácia mi trvá asi 20 minút

pancuska
15. okt 2012

@gelinka75 podla mna to staci trochu napriklad aj na wc.....ja mam v robote normalne strach ist na wc,je to sice ciste lebo to umyvaju 2 krat denne a aj ked idem nesadam si a dam si kopu papiera,potom upcham wc ale co mozem za to ze sa bojim? a to uz nehovorim o wc v nejakom nakupnom centre.....mozno sme nachylne a proste ked uz raz mame problem tak budeme mat stale.....ja sa bojim aj ked ideme na termalne kupko sa kupat a tak uz radsej ani nechodime....

maruskaaaa
15. okt 2012

@alibabaa no gratulujem, to je pekná úrodička 🙂

gelinka75
15. okt 2012

@pancuska 😀 radsej upchate wc ako daco chytit, ja si tiez nesadam, skoda reci...ty kedy mas OPU?

rojica
15. okt 2012

@pancuska tak to sme dve moja ja si tiež nikde nesadnem na wc bez obloženia papierom a najlepšia sranda je, že keď ideme vlakom do Blavy....tam sa s tebou všetko kýve a kým položím papier tak my zatiaľ všetko spadne....no skoro sa vždy počúram 😀 😀 ...ja som tiež strašne nachýlna na takéto veci.....

moniq
15. okt 2012

@chrustik10 aha tak ja som myslela asi to s vodickou....ešte som si to nepozerala len viem že mi v lekárni dali dva druhy ihiel lebo že hrubsia je na miesanie....
Ja mam krátky tak teraz čakám na mrsku - mala by prísť 28.10. Tak dúfam aj tak bude.
A ďakujem 🙂

chrustik10
15. okt 2012

@pancuska veď to...aspoň o starosť menej, keď máme všetci plusku 🙂 mimochodom, moja mama má nula negatív (to je veľmi vzácne) a pri mne sa jej vytvorili protilátky, ktoré potom naplno udreli proti mojej mladšej sestre ....a doteraz sa spolu bijeme, našťastie nikdy nie do krvi 😀

chrustik10
15. okt 2012

@moniq popozeraj na nete, je veľa videí, ako namiešať a ako aplikovať....stačí dať na youtube "menopur" alebo "puregon"...a nemáš vôbec zač....držím palce s priebehom a zdárnym zavŕšením 😎

belalinda
15. okt 2012

@sarah00 laparka je v poho, aspon budes vediet ako na tom si! Drzim palce 😉

belalinda
15. okt 2012

@rojica ved vidis, ze s tym nemame problem uz niekolko rokov :-P

rojica
15. okt 2012

@belalinda ale teraz to už určite podarí...... 😉

pancuska
15. okt 2012

@gelinka75 ak dostanem v stredu menzes (to by som bola 31dc) tak by som OPU mohla mat bud v nedelu 28.10.(12dc) alebo 29.10.(13dc)

pancuska
15. okt 2012

@rojica jooooj moja to chodite vlakom? ja by som tam vlakom netrafila.....ale niekedy chcem ist tym poschodakom co tu chodi ale do Ziliny 😉 moj sen.....do blavy chodime autom ale to mam tiez vzdy na male ,v GF je moja prva cesta na wc 😉

belalinda
15. okt 2012

@rojica no teraz uz ano 😉 to je jasne 😎

rojica
15. okt 2012

@pancuska ja tiež nie,ale našťastie priateľ je v tom zbehlí....ja keby že mám ísť sama tak sa za týždeň nevrátim domov, lebo ja si vôbec neviem zapamätať cestu..... ☹,,,,,,,

gelinka75
15. okt 2012

@pancuska to mas asi skoro nie? ja som mala OPU 18DC 😉 ale mojim folikom to trvalo, mne sa zda tych 13 DC dost skoro

pancuska
15. okt 2012

@chrustik10 to teda nebola sranda ked sa mame vytvorili protilatky a tak sestra ma asi krv po otcovi ze? Moja mamina ma 0pozitiv a vsetci sme A+ po otcovi! Ale pekne po mame 🙂 pochadzam az z 5surodencov no ani jeden nema tolko deti ako mala mama! Este sme aj poniektori zdedili po otcovi trombofilny stav!

pancuska
15. okt 2012

@rojica tak ja zasa na druhy krat cesty mozem nahradit navigaciu ale uz neovladam elektricky a urcite by som sa odviezla na opacny koniec blavy!zo stanice trafim tak do centra a auparku!obdivujem blavacky ale vsetko to je o zvyku!a ten tvoj dr bude kolko na cestach?

pancuska
15. okt 2012

@gelinka75 vies to len konstatujem podla toho ked som mala clostyll som mala na 13DC 8 dominantnych a najvacsi mal 22mm vzdy mi pichli pregnyl len vajcovod zlyhal,no a bez clostylu mam tak 3 dominantne a tak pocitam ze menopur a puregon to je uz ina davka hormonov ze budem reagovat dobre lebo ja s vajecnikmi nemam problem! Takze uvidime lebo sama neviem ale podla mna zalezi od toho ako budu rast! No si ma zmiatla! Teraz budem zvedava ako boli na tom ine baby???! 🙂

rojica
16. okt 2012

@pancuska celý tento týždeň bude na služobke aspoň že nie tak dlho....ale vo štvrtok ma bude pozerať druhý a dosť nepríjemný doktor.... 😠 .....

azzura
16. okt 2012

@pancuska potom daj vediet kedy pojdes na vyber, ci nahodou nebudemem mat spolocny termin 😀 😀

gelinka75
16. okt 2012

@pancuska no to by bol lepsi pripad, keby si nemusela dlho pichat, co najskor to mat za sebou, ja normalne mavam ovulku na 13DC ale pri stimulke to bolo nejake spomalene

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre