Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

boobaa
17. okt 2012

@chrustik10 ahoj moja ja som to mala. Inak som sa pýtala sestričiek v GF či je nutné mať vyšetrenie moču, tak mi povedali že nie!!! nemala som ho ani prvý krát, lebo som mala krvy v moči - menštruáciu 🙂, v inom prípade som mala v moči zápal - baktérie a jednodňová kúra - 6 ks uromax + 2 litre urologický čas, a na druhý deň som bola odniesť vzorku a bola OK.

maruskaaaa
17. okt 2012

@chrustik10 máš pravdu, už sa na tie zmeny teším 🙂

ivka3901
17. okt 2012

@pancuska ahoj furt mrcha nechodí?čakáš na menzes aby si si mohla začať pichať inekcie?či ako?nesledujem to tu moctak len sem-tam prečítam 🙂ahá takže asi možem byť aj tehotná?muž berie tie tabletky macu a aj já beriem tabletky z aloe vera a aj čajík pijem a zdá sa mi,že sa mi upravil menzes tak zato nechcem ísť tomu homeopatovi kedže beriem aloe nechem to miešať,lebo ma už 3 deň bolí hlava a tak nejak blbo sa cítim včera ma aj naplo teraz neviem či to mám pripisovať tomu,že mám nočnú alebo čo vlastne? a cítim také pichanie v podbrušku aj také všelijaké tlaky ako keby sa tam niečo dialo a ten duch bol silnejší ako minulý mesiac 😒tak zato som zmätená a menzes som mala klasický nie ani silný ani slabý taký akurát a pred týždňom aj niečo som mala menzes tak neviem 😒

alibabaa
17. okt 2012

@boobaa aj ja som tam bola sama. ale ja som prisla neskoro. neviem dokedy si tam bola.. bola som posledna na krvi...

alibabaa
17. okt 2012

@slivecka0404 tak drzim palceky aby ti vysli tie nase vytuzene // 😉

gelinka75
17. okt 2012

@maruskaaaa to mate taku vymenu ze z bytu do bytu? tak ste nekupovali novy, ci? kvoli comu menite?

gelinka75
17. okt 2012

@ivka3901 ivka to u teba je divne s tymi testami, ze stale dusik 😖 a mozno fakt tie veci zaberaju co beriete

pancuska
17. okt 2012

@annamary27 dneska si picham 8 den diphereline a dostala som menzes.....no takto ma uz dlho nic nebolelo a neviem ci si nieco mozem na tie injekcie dat ako napr flector alebo ibalgin......v piatok idem na kontrolu to budem 3dc....mm uz je lepsie este sice kasle ale uz je to lepsie.....

pancuska
17. okt 2012

@azzura no tak ja oprvaujem udaje....dneska na 31dc som dostala mrchu,ale taku ze idem umriet!! manzel mi hovori ze takto som uz dlho nebedakala!! 😉 😉 musel mi uz aj mastit chrbat lebo ja som po operacii chrbtice 3 roky a ono mi to niekedy strasne reaguje....

pancuska
17. okt 2012

@chrustik10 jeej aj ja pijem zazvorovy caj ale cerstvy ....je dobry aj na imunitu!! moja a uz si kolky den cyklu a kedy ides teraz na kontrolu?

pancuska
17. okt 2012

@chrustik10 vies co ta trombofilia je vlastne husta krv ale ono sa to ani teraz neprejavuje az neskor v starsom veku sa upchavaju cievy,hlavne ked clovek nema spravne stravovanie......inak teraz keby beriem antiku tak dostanem plucnu emboliu a pri operaciach a dlhom cestovani mi musia davat na riedenie krvy aby som nedostala emboliu....ale inak som ani nevedela ze to mam keby mi moj gyn neurobi genetiku tak ani neviem.....a pocas tehu musim pichat na riedenie fraxik no a ja aj pred OPU lebo to sa urcuje podla krvnych testov ktore mi robili..... 😉

pancuska
17. okt 2012

@rojica tak ked mas tak rastu!!! .....ta otazka to bola taka skuska 😉 😉 😉 😉

pancuska
17. okt 2012

@ivka3901 ano Ivka cakam kvoli pichaniu!uz som sa teda dockala tak v piatok rano idem do GF to budem 3dc a potom zacnem dalsie pichat.....no a pockat to si mala pred vyse tyzdnom mrchu? a kedy si mala ovulaciu? ono je najlepsie robit test na 10den od ovulky....alebo teda od sexiku....

pgaba
17. okt 2012

@slivecka0404 ahoj tie bolesti v podbrusku aj ja som mala ale potom presli ani neviem ako.jasom sa tiez bala aby som nedostala menst. ale ani spinenie som nemala ako to pisali niektore na nete. teraz cakam co sa dozviem na 10 a 14 den. ty kedy mas ist na kontrolu? ozaj inak v noci spis dobre? lebo ja uz 3noci normalne nespim, budim sa a tak. drzme si palce a nadej zomiera posledna ;)

pgaba
17. okt 2012

@chrustik10 to vraj od hormonov co si pychame. mne dal internista vsetko :D

chrustik10
17. okt 2012

@annamary27 jasne a príprava potom čo zahŕňa? len ten progesterónové tabletky a pregnyl? ešte som sa chcela opýtať na pregnyl - tiež môžem obe dávky namiešať do 1 vodičky?

chrustik10
17. okt 2012

@boobaa @pgaba ani neviete, ako ste ma ukľudnili...ja som dnes skoro vynadala mojej lekárke, že ja predsa nemôžem teraz prerušiť stimuláciu kvôli trošku zvýšeným hodnotám.... 😀

chrustik10
17. okt 2012

@pancuska xixi, ja si v práci robím zalievaný, lebo tam sa mi so zázvorom nechce hrať, ale domov som si kúpila čerstvý 🙂 pôsobí na mňa minimálne ako placebo...psychická podpora, že nesmiem ochorieť...dnes som 8 deň cyklu, od soboty pichám kompletku, dnes je to presne 20 injekcií vo mne 😎 ale zatiaľ veľmi necítim žiadne tlaky v podbrušku, len včera ma trošku boleli vaječníky, najmä keď som sa predklonila....v piatok idem na druhú kontrolu, tak sa dozviem, či sa mi vôbec niečo tvorí....dáme poznávacie znamenie? že ružu do vlasov? 😀 ....takže ty si nemala ani antikoncepciu pred diph? asi je dobre, že vieš, na čo si máš dať pozor, lebo riziká sú dosť veľké....keď tomu dobre rozumiem, tak ty si už picháš 2 injekcie? diph a fraxík? pravdepodobne začneš v sobotu s ostatnými...a to budeš presne týždeň po mne 😉

boobaa
18. okt 2012

@alibabaa určite som ťa videla ale pamätať si ta už určite nebudem 😅

silvik1
18. okt 2012

@pancuska ahojky. počas menzesu aj mňa veľmi boleli injekcie, ale po piatich dňoch to znovu prešlo - niekto je v tomto období viacej precitlivelý, mňa vtedy dokonca bolí aj keď si len trhám obočko 🙂

annamary27
18. okt 2012

@chrustik10 ano Ket je len estrofem,utrogestan a pregnyl,môžeš to zmiešať tak ako píšeš.

annamary27
18. okt 2012

@pancuska jasné,že si môžeš dať lieky od bolesti,len si uľav,mne pomáhalo pri ms aj Buscopan na kŕče a ženský čaj.

azzura
18. okt 2012

@pancuska sranda aj ja som vcera dostala, takze sme rovnako....kedy ides na kontrolu, ja zajtra...lebo treba ist 2-4DC

boobaa
18. okt 2012

idete niekto zajtra na punckiu do GF?? 😀

chrustik10
18. okt 2012

@annamary27 ďakujem, ešte sa opýtam... 🙂 (ja som taká slídilka) je pregnyl tiež štipľavý? Nemám si ho dať radšej pichnúť do nohy?

chrustik10
18. okt 2012

@boobaa och, keby... 🙂 ja idem v piatok ešte len na druhú kontrolu ... 😉 napíš, ako si dopadla...pfuj pfuj 😀

given
18. okt 2012

@annamary27 Ahoj, Pregnyl sa nedava pred KET, len pred IVF alebo IUI.

boobaa
18. okt 2012

@chrustik10 dakujem za pfuj pfuj pfuj 😀 dám vedieť. ja už mám za sebou 43 injekcii a mám toho akurát tak dosť 😝 . Držím ti palčeky aby vajíčka pekne a rýchlo narástli, aby si sa nemusela dlho trápiť s injekciami

gelinka75
18. okt 2012

@boobaa drzim palce na zajtra, nech to vsetko dobre dopadne, davate aj es a pk?

boobaa
18. okt 2012

@chrustik10 ozaj ked čítam že sa všetky bojíme aby sme neochoreli pred punkciami a ET, tak ja som užívala každý druhý deň ako prevenciu pred vírusmi oscilocccinum
homeopatiká, ktoré môžeš aj v tehotenstve a dávajú sa aj babatkam. našťastie som zatiaľ neochorela aj ked okolo mna sa to krásne premlelo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre