Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

amy25
9. nov 2014

@annavallova jednak si sprav test, aspon pre istotu. Druhá vec, musíš sa ukludniť. Kôli stresu ti to môže meškať tiež. Zamestnaj sa niečím. Inak to nedopadme dobre. Rob niečo čo ti robí radosť. Chodte niekam na výlet, na prechádzku a nesleduj sa tolko. Jediný spôsôb ako na to nemyslieť je myslieť na niečo iné.
Ja som v tom období bola v robote 12 hod., cez výkendy sme chodili pomáhať na záhradu. Jednoducho zamestnať mozog aby nemohol myslieť na celé tie veci okolo snaženia.

annavallova
9. nov 2014

@ingrid0105 určite nie, to by bol mega zázrak, ale keď som v piatok volala do centra sestrička mi povedala, že si mám urobiť test a počkať do pondelka a keď nič tak v utorok ráno na krv, test bol negatívny, tak neviem, ja som s toho na nervy, tak pekne by to všetko vyšlo a teraz nič, len som s toho nervózna

annavallova
9. nov 2014

@amy25 no keď som v práci je mi dobre, ale ako prídem domov hneď mám nervy, teraz ideme na oslavu asi sa opijem a bude :D

annamary27
9. nov 2014

@annavallova klud,mne meškali aj týžden a práve potom nám to ivf vyšlo.

annavallova
9. nov 2014

@annamary27 baby Ďakujem za povzbudenie, ja to nejako nezvládam, teraz sme prišli z oslavy a zasa som revala, manžel išiel radšej preč, prišlo mi ľúto, švagrinej 17ročná sestra došla s 2týždňovým bábom, no a ja som to držala ale doma som to musela pustiť,asi by som sa mala dať liečiť, mne to nikdy takto dlho nemeškalo, len po tej operácii

amy25
9. nov 2014

@annavallova poznám tie pocity, krd dojde niekto s bábom, oznámi že je tehu. Na jednej strane im praješ, na druhej závidíš. A ak je to niekto kto bábo ani nechcel, komu sa "šmiklo" tak v tom vidíš obrovskú nespravodlivosť.
Trochu sa vyplač, ulaví sa ti a potom sa snaž to neriešiť.

amy25
9. nov 2014

@annavallova a s akým protololom si začala? ja som mala dlhý protokol, inekcie dipherelin + gonal + luveris.

lilly158
9. nov 2014

@annavallova - mne tiez takto meskali pred IVF ( a tiez bolo uspesne ako aj Annamary27 🙂 )Bola som aj na krv, volali mi, ze hladina hormonov naznacuje, ze kramy budu coskoro, no a po prichode domov z Gynfivu cca 150 km sa aj mile kramy spustili. Podla mna to vsetko robi ten stres ohladom IVF. Drzim moc palceky !!!

lilly158
9. nov 2014

@amy25 - tak uz su tu, meskali len jeden den. no ja som ich len chcela popohnat, lebo by som chcela ist hrozne moc v decembri na Ket, no lenze to by som mala dostat kramy najneskor 7.12, ale to by som mala len 16 den cyklu na vklad, pretoze potom uz nerobia. Radsej by som isla na 18- ty den, lenze to by som musela dostat 5.12. No uvidime, budem carovat aby prisli skor 🙂

amy25
10. nov 2014

@lilly158 niekedy môžeš plánovať a počítať ako len chceš, a v skutočnosti dopadne inak. Možno bude lepšie, ked si cez vianoce oddýchbeš a po sviatkoch sa do toho puatíte.

viva13
10. nov 2014

@annamary27 Ahoj tebe robili v GF vyšetrenie z krvi na trombocyty?

aqva
10. nov 2014

Tak prvý krvný test pozitívny hcg 117, dnes krvný test zvláštny,sestrička mi povedala,že to hcg ani nekleslo ani nestúplo,ešte vo štvrtok na krv....mali ste to niektorá niečo podobné,nekrvácam ani nešpiním...ja už tomu nerozumiem...stretli ste sa niečim podobným

annavallova
10. nov 2014

Tak, konečne dneska v práci to došlo, verím, že sú posledné :D

annavallova
10. nov 2014

@amy25 ja mám dlhý a mám, dipherelin, menopur, puregon,prednyl

cicanuska
10. nov 2014

@waitiekatie
@annamary27 Ahojte baby tak dnes sme boli na konzultacii a zvladla som to v pohode a tak som sa toho obavala este dobre ze tam bol moj muzicek ten tam odlachcil situaciu ze sestricke tiekli slzy od smiechu a dr.ani nehovorim 😀

amy25
10. nov 2014

@annavallova pregnyl je len jednorazovo, to je v poho. Aj ked štípe jak fras. Mne robil najväčší problém dipherelin. Tiež ma štípal a pichá sa najdlhšie.
Ktovie podla čoho vyberajú tie lieky, z báb čo sme boli na odbere vajíčok spolu sme dve mali tak ako ja a dve ako ty.

annamary27
10. nov 2014

@cicanuska aj môj je taký srandista 😉 .

annamary27
10. nov 2014

@viva13 ano ,mne robili vyšetrenie tam,neviem či to ešte robia,vtedy pred troma rokmi to bola nejaká akcia,tak mi to vtedy vysvetlila dr.asi to robili v spolupráci s nejakým iným labákom.

waitiekatie
10. nov 2014

@cicanuska na to su chlapi niekedy experti 😀 tak vela stastia,nech uz vam vybrali akukolvej cestu..nech su coskoro // 😉

cicanuska
10. nov 2014

@annamary27 este dobre ze sa s nimi nenudime 😉

cicanuska
10. nov 2014

@waitiekatie Dakujeme 🙂

annamary27
10. nov 2014

@aqva úha,tak takéto som ešte nepočula.že pomaly stúpa hcg to ano,to som mala aj j a musela som 3krát na krv,ale že nestuplo ani nekleslo,to som tu ešte ja nezažila,tak ti neviem poradiť.užívaj utrogestan nadalej a ver bambulkám.držím silno palčeky,nech to dobre dopadne.viem,je to na nervy takáto neistota,ale skús myslieť pozitívne. 😉

marverka
10. nov 2014

Ahojte. Viem, že to asi nepatrí do tejto témy, ale prosím Vás nezostal niektorej Puregon?Moc ďakujem. IP

viva13
10. nov 2014

@annamary27 mne to robili pred 4 týždnami koli biochemickému tehu čakám na výsledky? volali ti, či nie? v stredu idem na sono pred KET tak dúfam,že už budú a budú ok 🙂

annamary27
10. nov 2014

@viva13 fúúú,to už neviem či mi volali,tri roky sú tri roky a človek si prešiel všetkým možným.mne trombofíliu nezistili,ale nakoniec som si po treťom ivf aj tak počas tehu pichala fraxiparín,asi chceli mať istotu,že sa malé vo mne udrží.

viva13
10. nov 2014

@annamary27 takže dá sa povedať, že sa ti to tretie podarilo aj vdaka fraxaparínu?

annamary27
10. nov 2014

@viva13 nie vdaka nemu,lebo ten som začala užívať až okolo 6tt,ked moja gyn mi robila krvné testy.takže bábo sa uchytilo bez toho.predtým som mala trikrát biochem.tehu.ja som pred tehu chodila pol roka k homeopatovi,tak som úspech pripisovala aj jemu.

viva13
10. nov 2014

@annamary27 aha ja som tiež chodila kade tade aj k homeop. no sklamaná som len peniaze, peniaze a výsledok? hmn ☹

aqva
10. nov 2014

@annamary27 ďakujem,len je ťažké už po takejto správe myslieť pozitívne,už som si poplakala...už som raz tak mala,že mi stúpalo Hcg,ale na ultrazvuku nič nebolo...predtým som špinila a aj krvácala ...ále teraz nič,ja už tomu nerozumiem...už na zázraky moc neverím

amy25
11. nov 2014

@aqva kolk embrií ti vkladali? Kedy ti robili prvý test?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre