Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

babulka555
17. máj 2010

mata: ak mas dve krvne testy ok, tak myslim cca na 20 den od toho druheho ides na utz do GF a ak je vsetko ok, tak ta so spravou odosielaju naspat k svojmu gyndosovi 🙂

mata33
17. máj 2010

no fasa cize 20 dni nepotrebuju vediet ci tam naozaj nic nie je alebo nejaky iny problem ci tam nevznikol - cysta a tak
babulka555 a za kolko ti prisla ms po IVF

babulka555
18. máj 2010

mata: ja som po druhom teste zacala krvacat, potom dlho nechodila mrcha a podarilo sa prirodzene otehotniet,ale znovu som zacala krvacat ☹

milka2008
18. máj 2010

Ahojte dievcata,
prepacte, ze vam sem leziem, ale som objednana na ultrazvuk k dr. Bertoldovi do gynfivu, mate s nim niektora skusenosti?
Uz som raz bola v gynfive na uzv - u sestricky Buriankovej, no neviem, ale to bola iba jedna jedina skusenost.

Dakujem a prajem vam vsetkym pekny den a vela uspechov , aby sa Vam splnili vase sny o babetkach 🙂

callex
18. máj 2010

ahojte babule..
na pregnyl konci regiszracia..tiez som mala problem ho zohnat.
inak v skratke mam stale pozitivny tehu test aj po 7noch intenzivneho krvacania.takze bud dozvuky z potratu alebo mimomaternicove. bola som dnes na HCG tak som zvedava.

babulka555
18. máj 2010

callex: zaujimava infoska...opytam sa Drabeka dnes, ci o tom vobec vedia, ked ho predpisuju 😖

mata33
18. máj 2010

babulka opytaj

vanilka1802
18. máj 2010

Ahojte, mam na vas otazocku, stretla ste sa niektora pri uzivani estrofemu s alergickou reakciou? Ja som sa dnes rano osypala, hlavne hrudnik, ramena, krk a chrbat. Na letaciku som si precitala ze mozu byt neziaduce ucinky zihlavka a svrbenie. Ja som zihlavku uz kedysi mala. Len teraz je to horsie ze si nemozem dat ani fenistil, lebo ten sa v tohotenstve nemoze.

nechsazadari
19. máj 2010

Čaute baby- ako je to počas stimulky so sexom? Viem, že máme abstinovať pár dní pred odberom, ale sú aj nejaké iné obmedzenia? (mrcha dohrabala v sobotu a odo dnes stimulujeme gonalom 😀 ) Vopred vďaka za rady, pa.

babulka555
19. máj 2010

nechsazadari: mne povedal Drabek v GF, ze nie je problem, len tri dni pred zakrokom nesmie byt coromoro 😀 a hovoril aj o pripadoch, kedy pocas stimulky pacientky otehotneli 😉

callex
19. máj 2010

HCG..5,7 ☹

karolina23
19. máj 2010

ahojte baby ak môzem sa k vam pridat my sme prvykrat objednany do BA gynfivu na zahradnickej hadam som sa trafila k vam chcem sa spytat aky tam je pristup a tak dakujem🙂) 😉

lucaju
19. máj 2010

karolina23 ku komu si objednana?

babulka555
19. máj 2010

callex: je mi to luto ☹

mata33
19. máj 2010

ahojte baby, tak mam aj druhu krv negativnu, najviac ma soklo ze na ziadnu kontrolu uz nemusim prist .... jedine ak chcem pokracovat tak sa mam o 2 mesiace objednat...

mata33
19. máj 2010

callex to mas druhy krat HCG?

lucaju
19. máj 2010

mata33 ty si bola na IVF?

mata33
19. máj 2010

lucaju ano

lucaju
19. máj 2010

Takze sa to nepodarilo? ☹ ???

mata33
19. máj 2010

lucaju nie :(

vanilka1802
19. máj 2010

Callex, Mata33 moc ma mrzi ze vam to nevyslo. Ale treba verit ze sa raz dockate vytuzeneho babetka.

nechsazadari
20. máj 2010

babulka: ďakujem za odpoveď 😉
babenky, pripájam sa k vanilke, dúfam, že v krátkej budúcnosti vás (vlastne nás všetky) čaká 9 mesiacov bruška s malým pokladíkom vo vnútri!

zdenin
20. máj 2010

ja som po 1 neúspešnom iui ☹

callex
20. máj 2010

mata33..mrzi ma ze to nevyslo. no veru ziadna kontrola..ved na co ked nie si tehu a nemaju co s tebou robit? ak by si vsak mala akekolvek problemy ze nekrvacas alebo krvacas dlho chod ihned k svojmu gynekologovi.bola tu kocka ktora mala nizku hladinu HCG povedali jej ze nie je tehotna a ona po case potratila ale embryjko zostalo vnutri a skoro sa otravila. a v GF sa na nu vykaslali.takze pozor na to.
nie to bolo moje prve HCG po viac ako tyzdnovom krvacani.
karolina23..pristup tak rozne.sestricky katastrofa..a lekari podla toho aky maju den.ale hlavne maju toho vela takze to tam vyzera ako pasova vyroba na deti a adekvatne je k tomu aj ten pristup.ale inak im davam tak 50na50.

lucaju
20. máj 2010

callex presne ako hovoríš mne to tam tiež príde ako pásová výroba, keď som tam prišla prvý krát tak v čakárni kopa žien aj mužov všetci sedeli a očumovali a sestričky volali po číslach kvôli anonymite. ja som sa postavila do rady, nemala som ešte ani číslo tak ma zavolali po mene. Pripadalo mi to celé bezcitné..

nelly3
20. máj 2010

Ahojte, v centrach je to vo vsetkych tak ako pisete 😠 nikde to nie je take, ake by sme si to predstavovali 😔 ja som sa uz spamatala z neuspesneho KET-u, dalsi na jesen, chcem ist do toho brna co si mi callex napisala, ako sa dlho caka na vysledky? tam ti zoberu krv alebo ako to tam prebieha? ty si mala ake vysledky? my sa s manzelikom chystame na dovcu uz na buduci tyzden niekam na last minute, pravdepodobne egypt 😉

nelly3
20. máj 2010

a o tej nespravedlnosti mi nieco hovor, ja mam tiez niekedy z toho take nervy a je mi do placu ze hruza ☹

babulka555
20. máj 2010

ja sa tiez vrhnem na dovolenkovanie 🙂 aj cysta uz je nastastie fuc a po lete si pojdeme po mrazacikov 😉
do tretice vsetko dobre ci? 😀

mata33
20. máj 2010

callex dakujem za info, cakala som ze ma aspon vysetria a pozru presne ci to embryo tam neni, a aspon mi daju nejake rady, opytaju sa ci uz prisla menzes co robit ked nepride a tak no proste za tolko penazi mi tam chyba nejaky zaver, nie len krv mate negativnu tak dovi..

mata33
20. máj 2010

vanilka dakujem, ked pozbieram odvahu pojdem na druhe IVF

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre