Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

moniq
18. nov 2009

ach co sa to deje, to je fakt mozne aby kocka ktora chce darovat zivot tak sama on pride ?? ☹
laritka daj vediet ak budes mat nove info, ja som v soku, a ked to zanedbal znova GF....... PROSTE DACO HROZNE
krasky dajte na seba pozor, vela stastia

slniecko01
19. nov 2009

Jaj babulky držte sa. Mne sa už pomaličky blíži pôrod. Už to normálne odratavam. Už nech je to tu. 😀

nelly3
19. nov 2009

ahojte, celu noc som nemohla spat kvoli tej babe aj jaj 😢 larita112 ona bola so mnou na OPU aj na ET, viem, ze mala nejake bolesti a tak. normalne sa bojim ist na KET ☹ nechapem tomu, hruza

larita112
19. nov 2009

ahojte babulky...
nellynka, ani ja som nemohla spať kvôli nej nemohla spať... a normálne rozmýšľam nad tým, či má zmysel až tak sa naháňať za tým mojim snom... asi si treba viac užívať život a čo a kedy príde, to bude... určite pôjdem ešte na jedno IVF, ale nebudem s tým ponáhľať...
chcela by som ti povedať, že neboj sa, ale ja sama mám strach... ale aj tak neboj sa...
dám vám určite vedieť, hneď ako sa dozviem nové info... držte sa babulky, myslím na vás... cmuk

babulka123
19. nov 2009

pre boha co to citam? to je strasne... je mi to taaak luto.. velmi

demizon
19. nov 2009

Ahojte, mám teraz zmiešané pocity, práve mi volali, že mám schválenú žiadosť na IVF, ale tá kočka...strašné...uvidíme čo sa z toho vykluje. Teraz vás chcem poprosiť o jednu vec, objednali ma na konzultáciu, ale aj tak by som rada vedela čo nás teraz po schválení žiadosti bude čakať...

Ďakujem

dara112
19. nov 2009

fuuha normalne som v soku az sa cela trasiem to je hrozne hrozne beru nas tam ako dobytok sorry za vyraz ale uz mi to tak pripada nikto sa nestara co bude potom co nato nase organizmy a tak chcu len zakroky a zakroky pekne prachy sa tam tocia ☹ nelly nebola ta baba nahodou s trnavy a lezala na OPU nie na tych 3 posteliach ale iba na takych lezadlach co tam boli 2 a tajedna pri nej mala neako 20vajicok, baby ostalo mi normalne zle drzte sa ☹ ☹ ☹

dara112
19. nov 2009

jej manzel by to mal dat cele presetrit na urad pre dohlad nad zdravotnou starostlivostou, mne osobne sa nepozdaval ani lukilin pripad ako bola tehotna a potom nebolal a len velmi krvacala ja som to tu aj pisala podla mna ju zanedbali

nelly3
19. nov 2009

ano dara112 ako vies?

yayama
19. nov 2009

Bože tej kočky je mi tak luto ☹ ☹ ☹ Mne ked v GF povedali že mam mimomaternicove(teda odmerana sestrička mi to oznamila do telefonu,lekar sa ani neunuval mi niečo povedat(((normalne ma poslali domov,čo je asi 120km,sestrička povedala,že mam ist do nemocnice do TN,že oni s tym už nič nemaju.Pristup ako....Nemam slov,myslim že im ide len o prachy o nič ine.

lukila
19. nov 2009

Ahojte, debata sa tu rozbehla, vidite kocky, netreba podcenovat ziadny problem, treba ist k lekarovi alebo na pohotovost... Vlastne vase nazory k mojmu problemu ma dokopali ist na pohotovost, aj ked mi to nebolo prijemne. Teraz mi zasa mrcha meska 6 den, ale pripisujem to tomu, ze som pred tym krvacala 13 dni. Teraz ked som bola na konzultacii v GF ani neinformoval ako sa citim dokonca ani to kedy som mala menzes ho nezaujimalo. Hm... Len povedal k tomu IVF ze to pekne zacalo a zle skoncilo ☹Tiez mam ten pocit ze tam ide len o peniaze 🙂 Ked nieco chcu nech zaplatia, nehovoriac o vysledku!!! Drzkajte sa 🙂

harmanceky
19. nov 2009

Ahojte kocky, som sokovana z toho co citam, mam zmiesane pocity. Ja som zatial absolvovala len IUI ale pravdepodobne ma caka aj IVF a toho sa uz bojim. Ja by som aj skusila ine centrum, ale mam zaruku, ze to tam bude ine?

callex
19. nov 2009

ahojte babule..clovek tu par dni nie je a potom no hroza co citam.
nie je to nahodou kocka dnes bolo v novom case pisane ze zomrela mlada zena z neznamych pricin.okolo 32rokov tusim mala.ze mamka ju isla na obed zobudit a ona uz bola chudato studena?
ja uz si dlhsie hovorim ze do GF by mala nabehnut nejaka kontrola, inspekcia.brr hroza co sa tam deje.no mna tam veru uz nik nedostane.

harmanceky: ja idem na 4tu laparku a ak ti maju robit diagnosticku tak ti odporucam hocikde inde len nie cez centrum asistovanej reproduckie,najlepsie k niekomu nezavislemu kto nezarobi na tvojej diagnoze.fakt si to nechaj prejst hlavou kde si ju das urobit a podotya´kam inde ti ju urobia cez poistovnu a nie za 220eur. v novom centre som bola v Piestanoch.

jahodka..do kelu tak som dufala ze neprecitam co som si precitala.mrzi ma to.moc moc moc ale ako pisu kocky nevesaj hlavu.mne lekar povedal ze uspesnost prvych IVF je nizka.

lukila preco budes brat fostimon ked ides na KET?

larita112
19. nov 2009

callex, teraz som pozerala ten článok v novom čase, čo spomínaš, nie nie je to ona...
inak jej manžel už aj písal dátum pohrebu cez sms, tak som mu odpísala s tým, že mi je to veľmi ľúto... že zomrela skvelá babulka, ktorá sama chcela na svet priviesť nový život... príčinu zatiaľ neviem...

babulky, ja som vás týmto nechcela vystrašiť... držte sa a dávajte na seba pozor... lebo lekári nedajú... cmuuuk

dara112
19. nov 2009

baby je to nieco hrozne,nelly 3 podla tvojej fotky som to usudila nakolko som na 90 % lezala pravdepodobne vedla teba, mozno si spomenies ☹

dara112
19. nov 2009

nelly 3 na OPU na ET som s vami nebola

nelly3
20. nov 2009

dara112 ty si lezala pri okne vsak? a ako si dopadla? nejako som nepostrehla?

dara112
20. nov 2009

ano pri okne no dopadla som asi tak ze negativne 4x 🙂 mrazacikovia ziadny takze neviem co dalej ale ani uz nemam neako chut ☹

dara112
20. nov 2009

nelly3 ja tomu nerozumiem ty si s nou bola v kontakte,ona zomrela dosledkom IVF ☹ ako sme tam cakali my radila ze ci mam pepsi colu ze pomaha po narkoze

nelly3
20. nov 2009

no ja neviem ci bola pricina IVF, to mi len jej manzel volal, ze zomrela, ine info nemam

larita112
20. nov 2009

ahojte babulky, ja som s ňou bola v kontakte a viem, že po IVF mala celú dobu problémy - krvácala a mala bolesti celý mesiac... ale neviem, či to bola príčina, že zomrela... keď budem vedieť, určite vám dám info.
A to s tou pepsi mala odo mňa 🙂 a vážne pomáha - teda aspoň mne...
pekný dník...

yayama
20. nov 2009

ahojte!Ja keby som nemala mrazačikov v GF tak tam ani nevkročim ☹ Ja som prišla po ET 10.den na krv a hovorim sestričke,že krvacam a ona že"To je normalne".Test pozitivny.Prišla som na 14.den,hovorim jej že chcem ist za lekarom,že stale krvacam a ona ma odpisala,že lekar so mnou nič neurobi,lebo je to skoro 😠 Test som mala pozitivny.Takže takto ma odpisali a skončilo to mimomaternicovym.

lubka0506
20. nov 2009

ahoj babule 😵 prvú konzultáciu mám za sebou,pani doktorka Behúnová bola velmi milá. 😵 na dalšiu konzultáciu si ešte minimálne tri mesiace počkám,lebo musím íst na zákrok...niečo sa jej nezdalo. 😒 Tej kočky mi je lúto ale vy musíte mysliet pozitívne. 😉

matiasko
20. nov 2009

ahoj lubka 🙂
aj ja som dnes bola v gf u dr. Behunovej, vsak som ti pisala ze je uplne super 🙂
bola som na stehoch som po laparke a hned sme vypisovali aj ziedost na 2. IVF 😵

lukila
20. nov 2009

Callex, mas pravdu nie fostimon ale estrofen mam zacat uzivat pri KET 🙂

harmanceky
20. nov 2009

Ahojte, callex ja idem na laparku (teda ak nevyjde 3. IUI) preto, že pri prvej mi zistili nepriechodnost laveho vajcovodu, to bolo vo februari a odvtedy sa nam nezadarilo ani prirodzene, ani inseminaciou. Takže pred IVF to chce doki pozriet, aby zbytocne nerobil IVF ked bude ten vajcovod zase nepriechodny.
Aj ked som rozmyslala nad tym, ci by bolo velmi drze sa opytat, ci by mi tu laparku nemohli robit tu doma, nie som totiz z Blavy a s tou prvou som mala dobre skusenosti, aj vybaveneho primara, takze uplne iny pristup. Len ci na to v GF pristupia? Uvidim.

Ale ja som taky strachoput, takze hned pri prvom signale, ze nieco nie je v poriadku by som obvolavala vsetkych doktorov! Ved na to sú, nie?

harmanceky
20. nov 2009

Pipinky, este sa chcem opytat, to cislo, ktore hovori sestricka pri IUI lekarovi je pocet spermii? Lebo sa mi to nejak nezda, myslim, ze teraz sme ich mali velmi malo a aj tak vykonali zakrok. To uz fakt ide len o prachy?

matiasko
20. nov 2009

harmanceky ahoj 🙂
daju ti na vyber oni sami navrhnu aby si isla na laparo do nemocnice
nie je to podmienka ze tam musis mat laparo.
ja som tam sice mala ale ja som chcela jednodnovku tak preto 😉

harmanceky
20. nov 2009

Aha, tak to by bol ten lepsi pripad, na to by som sa normalne aj tesila 🙂

matiasko
20. nov 2009

ano je to tak ja som bola na laparke 12.11.
a dr. sa ma opytala ze kam pojdem 🙂 tak ze to je na tebe ako sa rozhodnes to je tvoja vec.
do nicoho ma tam nikdy netlacili 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre