Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

bimbo37
14. aug 2013

@matka177 ahoj. ja som isla na kev azna 12 den, tak ako sa ma. tebe hovorili, ze na 10 den mas ist na krv? no mna nebolelo nic, ziadne extra pocity. je pravda, ze prsia ma boleli, ale to je aj tym estrofenom a utogestanom. drzim palce nech sa to podari. potom daj info.

matka177
14. aug 2013

@bimbo37 ano mne kazali na 10 den a potom na 14 den.ozvem sa pa

erin365
14. aug 2013

@mirkaaak Ahoj, zajtra idem na tú kontrolu, budem 10DC...ty si musela ísť nalačno? berú aj krv už? Minule na 3DC keď som bola tak robili len utz. 😕

mirkaaak
14. aug 2013

@erin365 Ahoj. Bude utz aj odber krvi. A nemusis ist nalacno, ja som si dala normalne ranajky a 1liter vody- inak mi krv netecie 🙂 No a po 14.00 si zavolas a povedia ti dalsi postup.

erin365
14. aug 2013

@mirkaaak díky díky díky...odľahlo mi... bo ráno vstávam o piatej aby som stihla bus o pol siedmej z NR do BA a je to zaberák nejesť tak dlho 😀

mirkaaak
14. aug 2013

@erin365 len sa kludne napapkaj 🙂 a hlavne daj vediet, ako si dopadla.

erin365
14. aug 2013

@mirkaaak dám dám... 😉

adulka1979
14. aug 2013

Pripájam sa, tiež som zatiaľ dostala odpoveď na všetky otázky... tiež chodím k Dr.Drábekovi a som spokojná. V piatok čaká partnera Mesa/Tese, baby držte palce, aby to dobre dopadlo.

janedoe
14. aug 2013

@lucinka4185 ahoj... ja sa tiez bojim, ze laparku nezvladnem. Dnes som isla na konzultaciu s tym, ze pojdem na rovnake vysetrenie ako si bola ty a odisla som s tym, ze pojdem na laparku.... ale tiez som sa mohla truba opytat, ci by som sa jej nemohla vyhnut, kedze vsetky vysledky su zatial OK.

janedoe
14. aug 2013

@lucinka4185 ahoj... ja sa tiez bojim, ze laparku nezvladnem. Dnes som isla na konzultaciu s tym, ze pojdem na rovnake vysetrenie ako si bola ty a odisla som s tym, ze pojdem na laparku.... ale tiez som sa mohla truba opytat, ci by som sa jej nemohla vyhnut, kedze vsetky vysledky su zatial OK.

janedoe
14. aug 2013

Trošku mi blbne internet 🙂 ospravedlnujem sa za dva rovnake prispevky 🙂 Baby chcela by som sa este opytat ako to v Gyn Five chodi. Recepcna nam hovorila, ze prve dve konzultacie su zadarmo a potom sa uz plati. My sme uz na dvoch konzultaciach boli, takze ci si mame na buduce vziat peniazky. Dakujem.

majkulik
15. aug 2013

@erin365 Ahojky, ty dochadzas z NR? chudiatko. My ked sme vyberali CAR, tak mi sestra hovorila, ze do Brna nech ideme. Len ked som si predstavila vcetky tieto vysetrenia a sledovacky a odbery, tak zakazdym lietat tam . . . . Drzim palceky, aby ti to vsetko dobre dopadlo a mala si dobre vysledky.

majkulik
15. aug 2013

@janedoe Preco laparku? nasli ti tam nieco?

vodnari
15. aug 2013

@janedoe ja som bola tiež na laparke na priechodnosť vajcovodov....to som bola ešte tu v Trnave.Tiež som mala všetky výsledky dobré a manželom spermiogram dopadol zlle ale aj tak ma tam poslali.Neboj všetko zvládneš,hlavne mysli prečo to robíš.Držím palčeky. 😉

sizo
15. aug 2013

Ahojte babenky ako sa mate?Tolko na vas myslim🙂🙂

turzovka
15. aug 2013

@janedoe ahoj, z nasej skusenosti v GF za konultacie neplatis. platis si len niektore ukony. platili sme za laparku (zial neviem kolko ale maju to v cenniku) a potom sme platili za kazde IUI (70€) + nejake drobne doplacas za lieky. ale konzultacie nic.

agatulienka
15. aug 2013

Ahojte baby, chcela by som sa opytat, ci mi nahodou neviete poradit, ja by som rada zmenila gynekologa a poradili mi pani doktorku Bertoldovu, ktora robi v Gin-Five....len teraz neviem, ze ked k nej prestupim, budem si musiet kazdorocne platit u nej nejaky poplatok za to, ze je moja lekarka, ako to funguje....trocha sa v tychto veciach neorientujem, kedze nechodim vemi po lekaroch...chodite niekto k nej, aka je, dajte nejake referencie na nu, dakujem pekne

janedoe
15. aug 2013

@turzovka dakujem za odpoved.... my budeme za laparku platit 270, ale v Ruzinovskej nemocnici, pretoze v Gyn Five vraj maju operacku plnu na ten den a potom ak bude vsetko OK nas tiez pravdepodobne caka IUI. Aspon tak hovorila manzelovi lekarka ked bola na spermiograme.

janedoe
15. aug 2013

@majkulik nic nenasli a vysledky mam dobre. Ide len diagnosticku laparku a kvoli zisteniu priechodnosti vajcovodov

@vodnari Dakujem 🙂 Hadam zvladnem... len ja som fakt posero :D A jedine, co mi kedy operovali boli nosne mandle. Ale tak aspon budem vediet ze som na 100% OK alebo budem vediet kde je problem a bude sa to riesit.

matka177
15. aug 2013

@janedoe Ahoj ja som tiez absolvovala diagnosticku laparoskopiu,nie je to nic hrozne,nemusis sa bat.uspai ta ,nic necitis.stoji to 240eur.najlepsie na tom je ,ze na druhy den ides rano domov. po zakroku to srosku boli,ale neboj hned nam davali od bolesti infuziu.aj na noc nam dali tabletku na spanie.aspon si budes ista,ze je vsetko v poriadku.

majkulik
15. aug 2013

@vodnari mne laparku nechceli robit, najprv to HSG. ze je to zbytocny zasah do brucha. hovorili, ze to budu robit az ked nebudu priechodne resp. bude daky nalez. a na 😀 stastie nebol.

majkulik
15. aug 2013

@janedoe preco nie HSG? nemas to zasah do brucha - len do teba daju kontrastnu latku, bez narkozy?

nezabudka8
15. aug 2013

@erin365 ahoj tak ako si dnes dopadla?

evka97
15. aug 2013

Tak, dnes som mala 4.IUI 🙂 Robila mi ju dr. Stenova. Predtym vzdy Behunova, tak dufam, ze mi to prinesie stastie 🙂 Vsetci boli mili, nie ako v pondelok :-/ Pri odbere krvi som sa pytala ci mozem vratit Pregnyl, kedze to bolo moje posledne IUI. Sestricka mi odvrkla, ze ci som uz tehotna, ked ho chcem vratit. Citila som sa ako debil. A este jednu neprijemnu skusenost som zazila. V Ruzinovskej nemocnici na pohotovosti mi nechceli pichnut Pregnyl. Vraj si to nevezmu na zodpovednost ak by som mala nejake komplikacie. Pritom predtym mi ho pichli na tom istom mieste 2x bez problemov. Ale ked som ukazala ten papier z gyn-fivu, tak s tazkym srdcom mi ho pichla.

karin30
15. aug 2013

@nezabudka8 Ahoj ako sa máš už si bola na punkcii?

erin365
15. aug 2013

@nezabudka8 ahoj, dopadla som tak, že je z čoho vyberať 😉 v nedeľu si pichám tretiu injekciu (Luveris) a v pondelok na kontrolu...už som dopichaná až-až... 😅

erin365
15. aug 2013

@majkulik hej hej, od Nitry...ale nie je to strašné s dochádzkou...z NR mi do Blavy chodí bus každú polhoďku a domov detto 😵

nezabudka8
15. aug 2013

@erin365 to je fajn ze je z coho😉 sa tesim.nakoniec pojdeme spolu.ja zacinam s luverisom zajtra.a kontrolu mam cez vikend.vcera mi dr.povedal ze je folikulov cca 20 tak to bude hadam ok. Dlhsie stimulujem ale to nevadi.tak ma potesil. Drzhm palce.daj vediet potom v pondelok.

nezabudka8
15. aug 2013

@karin30 dakujem dobre.este nie.dlhsie stimulujem.dnes som 12dc a od zajtra este len luveris.ale dr povedal ze pomaly dalej zajdem tak v to pevne verim 😉. hadam uz bud.tyzden bude odber.a ty ako sa mas?

mirkaaak
15. aug 2013

@erin365 tak to su dobre spravy. Ked uz je luveris, blizi sa finale a v pondelok uz mozno posledna kontrola 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre