Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

bimbo37
31. júl 2013

@vodnari haloooo, ako bolo? oddychla si si? nesranduj, to by co uz bolo keby neboli😀.

mauerka
31. júl 2013

@vodnari Tak verim, ze oddychnuta a plna novej sily a optimizmu nam zajtra podas dobre spravy z hematky 🙂 Ja tam mam zajtra namierene tiez...

vodnari
31. júl 2013

@bimbo37
@mauerka JáááááJ babenky bolo nádherne,len rýchlo to ubehlo... a zajtra začíname....zajtra pre výsledky a potom do BA...a keď to počítam niekedy v septembri vás napodobním....júj už sa teším.... 😉

blavabla
31. júl 2013

@vodnari ahoj mojka , no vitaj... Uz si nam chybala...zajtra drzim palceky...daj vediet po tom ako si dopadla..dufam,ze dobre a potom sup ,sup si na rade!!! 🙂

blavabla
31. júl 2013

@adulka1979 ahoj,ked ti mozem poradit tak M/T je lepsie robit v denOPU..da sa to tak vGF nastavit,nam to poradil Harbulak,ze cerstve sp su lepsie...lezali sme v rovnaku hodinu,len na inom poschodi..prisiel urolog z ruzinova...neda sa to tak spravit u vas?

matka177
31. júl 2013

@gelinka75 manzel madobry spermiogram,uvidime co nam povie.misme mali ten problem,zeja som potratila 3krat,tak sme skusili toto.dufam,ze sa nam to podari.dnessom skoncila s injekciami,vecer pichnut pregnyl a v piatok naodber.mam si pichnut dat 2 pregnyli.vecer pred punkciou si mam dat ten augmentyn?

vodnari
31. júl 2013

@blavabla Ďakujem si zlatá...... hneď ako budem niečo vedieť tak napíšem..... a ako sa mi máš? 😉

blavabla
31. júl 2013

@vodnari oki..super sa mame..vsetko je ok...nase srdiecko ma uz 3,5 cm..velmi sa tesime a vychutnavame si to potom vsetkom ...trosku nas trapia tie vysoke teplotky..maminka ma nizky tlak a trapia ma migreny..ale vydrzime...a ty oddychnuta? A plna sil ist dalej? Mas este zmrzlinky? Uz som na teba myslela,ze kde si tak dlho...😉

nezabudka8
31. júl 2013

baby, prosím poraďte mi. zajtra si pichám dipherelin už 14ty deň a mrcha nikde. bola som už aj na kontrole či nie som tehu ale nie som a že v najbližších dňoch mrcha dorazí. Mali ste niektorá podobný problém? má to nejaký vplyv na ďalší postup? na ktorý deň cyklu sa cca robí odber? ďakujem moc. som už teraz z toho celého zmätená 😖

adulka1979
31. júl 2013

@blavabla Ahoj, ano dá sa to tak nastaviť. Lenže my ideme na M/T kvôli azoo... a ak by nič nenašli, tak jedine darcovstvo. A to sme zatiaľ zamietli....neviem sa s tým stotožniť... ☹

jomini
31. júl 2013

@nezabudka8 mne meskala ms kvoli dipherelinu 14 dni

vodnari
31. júl 2013

@blavabla tak to ma teší že tak pekne rastiete.... 🙂 ešte mám 4 zmrzlinky....už som aj do BA objednaná na konzultáciu na 13-teho a 14-teho mám dostať menzes tak dúfam že to aj tak výjde že by som mohla na druhý deň hneď začať brať tie tabletky....ale pekne po poriadku...zajtra potrebujem už tie výsledky z hematologie....

blavabla
1. aug 2013

@adulka1979 no ved aj my mame azzo..preto M/T..len je velika sanca ,ze nieco najdu,ale zase su menej kvalitne ako prirodzene...mala som 27 vajok..a 20 ich napichavali lebo prirodzene by nemali sancu..ale aj tak sme mali"B",co je super...viem co prezivas,moj mi plakal,ze nikdy nedvihne na ruky svoje dieta,bolo to velmi tazke,prijat,ze by nic nenasli..ale nadej tam bola..a na konci tunela svietila hviezdicka,ktoru nosim teraz v brusku..nechcem ti vnucovat moj nazor,ale myslim si,ze je lepsie keby sa jeho operacia nastavila na tvoju stimulaciu,, je to vyssia sanca,tak preco tomu nepomoct..cerstve su lepsie..nam ten risk vysiel a sme velmi stastny.a keby nahodou nic nenasli,co urcite nebude tvoj pripad ,budem ti mooc drzat palceky..tak mozes urobit este jeden dobry skutok,a pomoct mamine ktora nemoze mat vajka..ja som bola tak rozhodnuta.....

gelinka75
1. aug 2013

@matka177 ano vecer augmentin aj rano augmentin, beru sa tusim 2 tabletky, je to napisane v protokole, tie potraty ma mrzia...treba skusit vsetky moznosti ktore su, nikdy nevies kedy to vyjde a spravne..drzim palce

gelinka75
1. aug 2013

@adulka1979 ja ked som bola na OPU tak tam so mnou lezala kocka, co tiez mali v ten den M/T a aj jej mm stimuloval liekmi takymi istymi ako ona, nakoniec prisla embryologicka, ze mu nasli par spermii a ze to uplne staci na to co potrebuju..takze ako pise blavabla urcite je to velka sanca! a obdivujem vas kocky, ze to nevzdavate aj napriek tejto velkej prekazke

gelinka75
1. aug 2013

@vodnari drzim palce nech zacnes cim skor

blavabla
1. aug 2013

@gelinka75 dakujem...si zlata...som rada,,ze uz to mame za sebou...

vodnari
1. aug 2013

@gelinka75
@blavabla
@bimbo37
@mauerka
@sizo
tak už sú konečne výsledky....tie ostatné sú v poriadku tak začínam aj ja pichať od prvého dňa keď začnem brať hormony... tak teraz ďalší krok 13-teho BA..... 😉

matka177
1. aug 2013

@gelinka75 dakujem,potom sa ozvem ako som dopadla

adulka1979
1. aug 2013

@blavabla
@gelinka75 Keby som bola stotožnená s darcovstvom, tak do toho ideme naraz. Ale nie som... ☹ možno neskôr budem, neviem. Preto sme sa takto rozhodli. Aj doki hovoril, že je samozrejme lepšie ísť naraz, ale robieva sa to aj takto.
Blavabla - vy ste tiež mali M/T?

bimbo37
1. aug 2013

@vodnari super, tak uz nech je 13teho😀

lucinka4185
1. aug 2013

Tak ahoj dievcata. Som tu prvy krat a dufam,ze sa coskoro presuniem z tejto sekcie do tej milsej (ale to dufame asi vsetky) 😅 . My sa z manzelom snazime a babatko 3roky ale az pred cca 2mesiacmi sme po prvy krat zasli do CARu v BA. drzim Vam vsetkym palceky :-*

matka177
1. aug 2013

babenky chcem sa spytat ci niektorej z vas tiez pred punkciou kazaki pichnut 2 pregnyli

vodnari
1. aug 2013

@lucinka4185 aj tebe držíme palčeky.....a dúfam že sa čoskoro na všetký z nás usmeje šťastie... 🙂

blavabla
1. aug 2013

@vodnari no supeer,fraxik nic moc, ale da sa to vydrzat..aj ja som ho pichala pocas hormonov...uz teraz nie...tesim sa zlatko,ze uz ti nic nestoji v ceste...ja ta stale cakam 😵a budes pichat cele tehu?

blavabla
1. aug 2013

@adulka1979 ano,,uz som ti to pisala mali sme M/T...a keby sme museli znova tak ideme jedine naraz...drzim ti palce...

mauerka
1. aug 2013

@matka177 Ano, mne napr. a myslim, ze mnohe z nas pichali 2x5000IU pred OPU

gelinka75
1. aug 2013

@matka177 ja som mala tiez 2

vodnari
1. aug 2013

@blavabla Ano a aj celé šestonedelie,trošku sa toho pichania bojím.....mám prísť do nemocnice na zácvik ....nemôžem takú dlhú dobu niekoho otravovať. 😉

blavabla
1. aug 2013

@vodnari neboj..nie je to nic prijemne,ale zvladnes to..mne to pichal drahy...ja sama som nejako nevedela do bruska... 😉 ja mam ist az za 3 mesiace na kontrolu...drzim palceky zlatik...a nezabudni cakam na teba 🙂ponahlaj sa...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre