Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nellyel
5. aug 2013

@maru333 vidis mne dokonca v lekarni zabalili do chladnicky len pregnyl a puregon a ze ked bude viac ako 25 stupnov doma tak vsetko do chladnicke - inak presne toto iste som aj ja riesila par tyzdnov dozadu🙂 je to v poho🙂

maru333
5. aug 2013

mauerka@ no vpichla som si do ramena a ostala hrca, nevadi to?

maru333
5. aug 2013

@nellyel dakujem, takze si uz zabehnuta. teraz som mala premieru pri prvej Injekcii. o dva tyzne mozno budem radit ja 😉

nellyel
5. aug 2013

@maru333 urcite ano🙂 tiez mi pomohlo toto forum, baby vzdy poradili, ked som nieco nevedela. Neboj ani sa nenazdas a budes mat po OPU a ET🙂 Zbehne to strasne rychlo.

vodnari
5. aug 2013

@mauerka tak toho pichania sa trošku bojím...mám ísť na zácvik do nemocnice tu u nás že mi to ukážu a druhý deň si to pichnem sama pred nimi a povedia mi či to bolo spravne. Že zo začiatku si mám pichať do brucha a keď mi trošku podrasie tak mám začať do nôh a posledné mesiace do rúk...do rúk bude musieť už manžel.....dúfam že to zvládneme. 😉 ty si šikulka.

vahy1
5. aug 2013

tak a v piatok mam KET,dufam,ze sa podari,drzte mi moc,moc palceky . 😉

vodnari
6. aug 2013

@vahy1 držím palčeky.... 😉

mauerka
6. aug 2013

@vodnari Urcite to das 🙂 a na "vylepsenie nalady" - nezabudaj aj na sestonedelie 😝 Ja sa budem snazit presvedcitTak dr. o 2 tyzdne na kontrole, nech mi zvysi Fraxik 0,3 na 0,4 - ta davka sa odvija od hmtnosti, ked som zacala 0,3 mala som 54 kg.. Tak nech to ma aj nejaky efekt to pichanie... hoci pri jednej kontrole mi hematologicka vravi, ze "tie 0,3 Fraxipariny to su take homeopaticke davky, viete..."

mauerka
6. aug 2013

@maru333 Mas na ramene tolko tuku, ze si parvis dostatocnu riasu? Vazne je to do brucha nejlepsie, alebo do vonkajsich stehien. Hrcka zostane aj mne sem tam, ale vstrebe sa raz dva... Skusaj vazne radsej stehna ak nie to to brucho. Pod uhlom a NEVYTLACAT VZDUCH z ihly pred vpichom!

vodnari
6. aug 2013

@mauerka šestonedelie viem.... ☹ ja mám nejaké to kilečko viac...ja vážim 77 kíl....po malom mi ešte kilečká zostali..... ☹ ja som pri ňom pribrala 22 kíl....k pôrodu som išla s 94 kilami.... ☹ a 0,3 budem pichať aj ja....

matka177
6. aug 2013

@mauerka ahoj nevies kedy asi budu volat z centra,kedy zajtra mam prist.som dost nervozna,este sa neozvali

mauerka
6. aug 2013

@matka177 ze kedy budu volat o kolkej je OPU? no mne nevolali, bolo to dohodnute vopered. Pregnyl si pichala?

annamary27
6. aug 2013

@vodnari držím palce.ahoj,ja som fraxík pichala celé tehu do stehien,zo začiatku to bolo bruško,ale potom mi primárka na hematologii povedala,že radšej stehná alebo ramená,no kežde som si to pichala sama,tak som vedela len do stehien.
Našťastie po cisárskom som mala dobré výsledky a už som si nemusela vôbec pichať,aj kontrola na hematologii potvrdila po pôrode dobré výsledky,Ja som pichala 0,6.

vodnari
6. aug 2013

@annamary27 tak to si si pichala dosť vysokú dávku...a to od začiatku? alebo ti po čase dvyhli? a ako ti išlo to pichanie?...čím sa to blíži tým mám z toho väčší strach...neviem ako si dokážem sama pichnúť inekciu

nezabudka8
6. aug 2013

Dnes kontrola v gf 3dc a uz si mam dat gonal.bola som v soku.mali ste aj vy tak?nemam este interne tak hadam to postiham ked ta mrcha tak meskala.baby to sa dava gonal aj dipherelin a potom co?3 injekcie budu naraz ked mam este aj luveris?

mirkaaak
6. aug 2013

@nezabudka8 Ahoj, ja som bola na kontrole 2dc a od 3dc uz picham aj gonal. Doktor vravel, ze je vsetko ok, ziadne cysty, tak mam zacat uz od 3dc (v protokole som mala od 4dc). Inak interne tiez este nemam, idem vo stvrtok.

nezabudka8
6. aug 2013

@mirkaaak super dakujem si ma potesila.ja sa idem hned zajtra ku obvodnej dohodnut.tak hadam nebude s tym problem.sa to nejako rozbehlo.drzim palce nech to ubieha a o par dni pozitivne vysledky 😉

mirkaaak
6. aug 2013

@nezabudka8 ja ked som sa objednavala na interne, tak mi povedali, ze vysledky nemozu byt starsie ako 2 tyzdne do zakroku, takze ma podla toho aj objednali. Urcite to stihnes. Ja som dnes este len 6dc, tak to budeme mat skoro v rovnakom case. Drzim palce.

matka177
6. aug 2013

@mauerka ale ja uz idem na vklad.no nakoniec mi volali 14.45.idem na 10 hod.uz nech mam potom.uvidim ako to bude s tym mechurom poloplnym.

mauerka
6. aug 2013

@matka177 hej,ja uz som si potom uvedomila, ze je to vklad 🙂 Velmi drzim prsty... Mne robila vklad Stenova, bola zlata. Len nezabudaj pit!

bimbo37
6. aug 2013

@vodnari ahoj moja. neboj to das. ja mam tiez 0,3, zo zaciatku to bolo tiez do brucha, ale obcas sa mi robili modriny tak posledne dva tyzdne uz davam do stehna. je to uz otrava, sem tam ma to dobre stipne, ale tak je to pre dobro a musime to vydrzat. tiez mi je blbo, ked si predstavim, ze este min 6 mesiacov😊

vodnari
6. aug 2013

@bimbo37 Ďakujem...dám vedieť ako to zvládam.... ☹

blcha76
7. aug 2013

Ahojte dievčence chcem sa spýtať, či sa dá zavolať do centra k Dr. ku ktorej chodím, lebo potrebujem sa poradiť. Ide o to, že sa mi z clostilu robili cysty a tak mi Dr. predpísala antikoncepciu. Po prvom mesiaci mi 3 cysty zmizli ale ešte jedna zostala, tak mi predpísala antiku ešte na jeden mesiac a potom som mala prísť na kontrolu.
Dnes som 19DC, beriem antiku a dostala som menzes. Teraz neviem, či tú antiku mám radšej vysadiť alebo brať ďalej.
Pri cystách mi mrcha vždy meškala aj týždeň a teraz toto. Tak neviem???

mauerka
7. aug 2013

@blcha76 Len cez recepciu skusit, nech ta prepoja. Povies, ze je to velmi surne a ak je tam, tak ta prepoja.

blcha76
7. aug 2013

@mauerka Ďakujem. Skúsim... 🙂

petkaa28
7. aug 2013

@silvik1
@matka177
Ahojte baby, tak ja mam dnes po kontrole, folikov bolo dost, ale najvacsi mal 18mm :( stale su krpate... Ze este pojdem zrejme na jednu kontrolu... Podla toho co mi povedia dnes z vysledkov krvi... A to som cakala, ze v piatok - sobotu mala byt punkcia :/ a teraz neviem ci budem mat vobec dost liekov, ked sa to takto natahuje..
Vy sa ako mate??

silvik1
7. aug 2013

@petkaa28 ahoj. tak ja mám po punkcii, bola včera. mala som 27 vajíčok, dneska uvidím koľko z toho bude embryí, ale dúfam, že aspoň 20 keď už som si to tak odtrpela 😀

petkaa28
7. aug 2013

@silvik1 tedaaaa..nepisala si naposledy, ze mas 22?? Takze mozu byt niekde schovane?? 🙂) ake si ich mala cca velke? Mna to dnes uplne nastvalo :(

silvik1
7. aug 2013

@petkaa28 tak mi vravel doktor v nedeľu (vtey mali nejakých 20 mm) a nakoniec ich bolo ešte viac. ale určite nebudú všetky úplne zrelé.

petkaa28
7. aug 2013

@silvik1 no tak to som zvedava, ako nam to dopadne...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre