Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

donatela
16. okt 2013

@nancsy ja som užívala inositol pred OPU...

majkulik
17. okt 2013

@alibabaa aha, dakujem. budeme chodit na dlhsie prechadzky 🙂

majkulik
17. okt 2013

@alibabaa dakujem

majkulik
17. okt 2013

@leonie777 he, tak ako si napisala, trochu nariasim kozu, a tak sikmo pichnem a pomalilinky vpichnem, pocas kozu pustim. hej predlzeny vikend vyzera dobre 🙂 a bez injekcii.
dnes ide posledna z prvej krabicky . . . juchu

bobulab
17. okt 2013

@majkulik proste je to spoort a namaha?je. Ja som tiež typ, ktorý sportuje....Ked som zacala stimulovat som sa na to teda hned pýtala....Mas sa tento mesiac chovat ako tehotna, proste si v cykle. Mas sa nenamáhat. Ja som tiež brusakovala, behala, bicyklovala, povedala mi, že sa toho mam teraz zriect...Ale to zistis zachvilu asi aj sama pocas stimulacie....Ked to mam tak po svojom napísat, brucho plne vajícok a ty budes cela nafuknuta...Teraz sa mas starat najma o tie vajicka, to je jasne, nie 😉

mauerka
17. okt 2013

@martinkahc Vsetko sa robi tam priamo. My sme od gynekologa nemali nic, ani "odporucanie", ziadne vysledky... sli sme na vlastnu past, vsetko ti porobia tam - vacsinu v ramci poistenia

leonie777
17. okt 2013

@majkulik tebe to uz ide ako proficke 🙂 ja uz mam prvu od draheho tiez pichnutu a bolo to v pohode ... sice mi trocha potom tiekla krvicka, ale asi narazil na vlasocnicu a dufam sa to uz nebude stavat, nech nemam modriny ☹ tak sup sup nech nam to ubieha ... len ked pocitam ako pocitam, ty budes mat o 5 injekcii v sebe viac pred opu ako ja, ak to budeme mat naraz toho 1.11.

leonie777
17. okt 2013

@alibabaa dakujem, idem teda zaradit aj E 🙂 sak to uz je najmenej davat si vitaminy, oproti tym injekciam co si pichame

leonie777
17. okt 2013

@sonulka81 to je potom senzacne, ked si mala take uspesne hned dalsie ivf, bodaj by sme vobec taketo veci zazivat nemuseli, ale co uz ...

majkulik
17. okt 2013

@bobulab dakujem.

majkulik
17. okt 2013

@bobulab ak osi to vydrzala? a kedy si zacala znova cvicit?

majkulik
17. okt 2013

@leonie777 no ved to mi nevychadzalo! ale ved uvidime. no je si to miesto po vpichu potom este raz dezinfikujem. Inak zatial zaidnu modrinu nemam 🙂
No vidis, ze ste to zvladli. Aj dnes mas ten pocit kovovy v ustach?

martinkahc
17. okt 2013

@mauerka Ahoj dakujem, a to znamena, ze staci ak si tam zavolam na recepciu a objednam sa, ze chceme imunologicke testy? nebyvame v BA tak horu dolu behat sa nam ani nechce a ani neoplati, tak si to radsej zistujem takto 🙂

leonie777
17. okt 2013

@majkulik, uvidime ako to nakoniec bude, mozno budem aj ja brat tie injekcie dlhsie, alebo pripadne uvidim ako budem nastimulovana 🙂 ten vpich dnes uz ani nie je vidiet na kozi, takze ta kvapka krvicky bola ok ... dezinfikujem aj ja aj potom. uz sa tesim na zajtra, neviem kto mi tu injekciu pichne, kedze idem k vseobecnej lekarke na tie predoperacne vysetrenia hned na 8:00 a dnes sme pichali rano o 8:00 uvazujem, ci si dam pichnut pred odchodom z domu, alebo az ked skoncim u lekarky, aspon si to presuniem na 9:00 to pichanie, nech nevstavam o 8:00 aj cez vikendy 🙂
dnes som tu kovovu chut mala zas do pol hodiny, a ked som umyla zuby, tak ma napinalo ... fuj ☹

majkulik
17. okt 2013

@leonie777 a keby si si to dala pichnut u tej doktorky? Ja si to preto picham vecer o 21:00. to som hore kazdy den. iba vcera som sa museal budit na pichanie 🙂 . to pocko ma uplne zlozilo. my sme vcera kupili syrove fondue a ze vobec mi to nechutilo, co ja zjem vazne skoro vsetko, ze nie som vyberava.

leonie777
17. okt 2013

@majkulik aj o tom som rozmyslala, ze si vezmem so sebou tu injekciu,len ci zas lekarka bude vediet ako to ma pichnut ... inak ty si tam pod kozu vrazis celu tu inzlinovu ihlu? lebo ja mam take ruzove tenucke ihly a tie tam ukazovala sestricka vcera treba pichnut cele ☹ menia sa ti chute? ja si zas pripadam taka podrazdena a nervozna, ale to som asi zo vsetkych okolnosti co sa deju okolo mna ... pijes kolko litrov tekutin denne? ja som uz liter apol dala dnes a este skusi aspon liter 🙂

majkulik
17. okt 2013

@leonie777 ihlu tak do tristvrte. resp. ako kedy
Chute? zatial nie, len vcera to syrove mi nechutilo. Podrazdena som premanentne vyse mesiaca, takze to nepripisujem injekciam. Len sa mi zda, ze som viac unavena. Inak mi velmi pomohli proti bolesti v podbrusku 🙂 Tekutin? uz sa dostavam cez 2 litre, malo ☹
Idem do lekarne pre ortezu na laket, kupim si hned aj ten alchemikovy caj .

Ty mas dake zmeny?

aqva
17. okt 2013

@mauerka Ahoj...chcem sa ťa spýtať na tie chilli v tobolkách čo si užívala....ja som teraz 6 deň po vklade( 🙂 🙂 )a užívam iba Femibion 800 a chcela by som skúsiť to chilli... napíš mi názov a kde to kúpim... skúsim všetko,len nech to konečne zaberie 😉

mauerka
17. okt 2013

@aqva Na SK to nekupis, bohuzial a okrem toho 6. den po vklade uz je zbytocne to davat... teraz uz nic nespravis - bud si tehu alebo nie... verim, ze si 🙂

aqva
17. okt 2013

@mauerka si zlatá diky,verím aj ja ,že konečne mi to výjde a budú dvojičky 🙂 😉

majkulik
18. okt 2013

AHOJTEEE VSETCIII. Prajem Vam krasny dnik a posielam vela vela pozitivnej energie.

mirkaaak
18. okt 2013

@kora77 Ahoj, ako sa mas, ako sa citis ? 😉

leonie777
18. okt 2013

@majkulik ahoj moja zlata, dnes som behala po lekaroch a vybavujem tie predoperacne, katastrofa sa dostat buduci tyzden niekam na interne ☹ najblizsi termin co som si zabookovala mam na 28.10. ale idem este skusat obvolavat inych ... v pondelok vysledky z krvi od obvodneho, dufam bude vsetko v poriadku a budem moct podstupit to opu. vcera som vypila skoro 3 litre, tak som pysna, a skusim aj dnes pokracovat v tom rezime 🙂 dnes som nasadila podla dobrych rad aj ten caj alchemiku, tak ho popijam a dokupila som na rady inych aj vitaminy D3 1000 a E 400 a k tomu beriem femibion 800, B+magnezium ... skoncila sezona alergikov, tak vysadim uz aj lieky na alergiu lebo toho mam volako vela ☹
dnesna injekcia stipala ako slak, pichol drahy a musim ho brzdit , nech mi to nepicha tak na celu ihlu dnu, lebo to ozaj boli ☹ inak zmeny ziadne, len dnes pred odberom krvi sa mi trocha tocila hlava, ale zato ze som bola hladna asi ... a podrazdenie ... skoda reci, som casovana bomba a staci ze na mna niekto skaredo pozrie 🙂 ach jaj ... drzme sa 🙂

petkaa28
18. okt 2013

@leonie777 ahoj, ak ti to nie je velmi ďaleko, skús si zavolať mudr. Bibzovej do Modry - povedz sestricke, ze ti to suri kvôli Ivf, dá ti za 10€ termín co najskôr. Len si na tom trvaj, ze nemáš problém prísť hocikedy 🙂))

leonie777
18. okt 2013

@petkaa28 dakujem, prave mi drahy vybavil interne na utorok tu v ba, tak super 🙂

bobulab
18. okt 2013

@majkulik necvicim dodnes, chystame sa na KET a preto sa nezatažujem...ak sa nam to podarí, budem robit chodzu....je to pre mna dolezitejsie mat telo pripravene, ako sa natahovat...radsej to vydrzim...aj tak to možno zas nevýde, ale budem vediet, že som preto spravila vsetko....po vklade tentokrat ostavam doma.Ani do prace nepojdem...

majkulik
18. okt 2013

@bobulab aha, jasne, ved aj pre mna. preto som sa spytala. nic, tiez mame naplanovane take mini tury resp. dlhsie porechadzky v pomalsom tempe. velmi pekne dakujem este raz

majkulik
18. okt 2013

@leonie777 No pekne. ja som si hned zablokovala termin. opytali sa ma kedy na zakrok - 01.11. tak mi dali 24.10. krvne vysledky mam v poriadku. takze pohoda. no posledna bolela aj mna ☹ a cim blizsie k ms, tym viac ma pobolieva miesto, akm si picham tie injekcie. s pitim sa mi nedari ☹ az som nahnevana na seba. cajik mam uz aj ja doma kupeny.. vitaminy nie, lebo si doma odstavujeme zeleninu a ovocie, takze spolieham na to. hlavne cviklu, ta je velmi dobra na vsetko. Vplyv na tu podrazdenost moze mat aj termin! ja byvam pred ms strasne zla.
JJ drzme sa

leonie777
18. okt 2013

@majkulik pekne nam to odsypa teda 🙂 uz teda nech dorazi tam ms ... mne sa inak zda ze mam take nafuknute brucho, co mam normalne ploche, tak teraz balon ☹ mozno z tolkych tekutin ... cajik mi inak nechuti, je hnusny ako urologicky ble ... ved jasne, netreba sa zas umelo dopovat, len ja s mojou slabou imunitou, ktovie ... inak po iui som mala zvyseny prolaktin a teraz na kontrolnom odbere krvi ho mam zas pod normu ... tak si vyberme ... stale nieco ... podrazdena nebyvam pred ms, ale teraz som fakt hromada nerviciek 🙂 vecer ideme na oslavu, tak si dam par drinkov, asi cervene vinko, nech mrcha dorazi cim skorej 🙂 keby sme dostali inak naraz, tak je celkom mozne, ze budeme rovnako mat nastavene opu 🙂

hi
18. okt 2013

ahojte som tu nova chodim ki Drabekovi a vyšetrenia mame dobre v januari som mala pravdepodobne mimomaternicove teh.a teras nam odporučili IUI mozte mi poradit ako to je s financovanim dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre