Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

chruminka
27. máj 2009

corine asi predychava 😀 ,tak ja to vidim min. na krasne dve az nie tri 😉 , niekedy sa stane ze vlozia dve embryjka a oni sa tam krasne este rozmnozia....nasi mi ukazali clanok v casopise ked som im oznamila ze som tehu po umelom a ze cakame dve babetka ,strasne sa bali ze budu tri (hlavne teda otec sa bal 😀 )

callex
27. máj 2009

Ahojte babulky.
juj clovek den vypadne a to je potom ale citania🙂)

Krakulka nerozumiem vsetkym tym skratkam a dejom,postupom ale vyzera to ze vsetko ide tak ako ma tak gratulujem.

Mayka- dakujem za privitanie.a ano v lete vas mozem vsetky chladit🙂)

Och-nevesaj hlavu male sa len hra na skryvacku.

ja som vcera bola v pobocke apollo a pani nebola velmi ochotna kedze nepatrim trvalym bydliskom do nitrianskeho okresu..ale pozrela sa na to napokon..a nadiktovala mi uplne ide datumy ze im chybaju a gulala ocami ze aky bordel to v papieroch.ale to je ich bordel tak nech mna neobvinuju.
takze to nechavam napiatok kedy pojdem do miesta trvaleho bydliska.beriem cely sanon papierov 😎 a uz ma hadam nicim nezaskocia.
jaj a dotycna mi hovori ze najlepsie by bolo keby som isla priamo na centralu.pytam sa jej ato je kde?a ona s kludom anglicana akoby by to bolo za rohom povedala,,v Michalovciach,,.no pobavila ma.
medzitym som sa dozvedela ze mi z blavy z apolla tam kde maju na starosti tieto ziadosti napisali list,..ale este mi neprisiel.
takze vidim ze si musim pripravit pevne nervy.

corinne
27. máj 2009

pipiny ja som dnes 23 den po ET ale tu u nas maju taky postup ze robia kontrolny odber este aj o tyzden.16den po ET som mala 1219HCG a dnes 23den po ET cez 17tisic.No neviem ci sa to da rozdychat 😀 Mala som tu kamosku tak som nemohla pisat.Chruminka vkladali mi 2 a ak su dve tak mi uplne stacia,to tretie darujem 😀 Volala som manzelovi ale jemu to nedochadza,pre neho su tie hodnoty spanielska dedina 😀 ja sa normalne bojim ist buducu stredu na ten UTZ ☹

zukrik
27. máj 2009

Ahojte 😀
Corinne,to hcg,pekne stúpa že? Ja si tiež neviem predstaviť aké som ho musela mať na 23 den 😀 😀
Ahojček Calex,ten bordel v papieroch majú asi všade 😠
Chrumi,aký myslíš veľký 3D? Objednal ma na august to budem asi 30tt. Tak mi ti rátal 😀

zukrik
27. máj 2009

Corinne a prečo sa bojíš,ved sa musíš tešiť 😀 😀

chruminka
27. máj 2009

zukrik 30tt a nebudu babetka uz prilis velke na 3D?,niekde som pocula ze sa to robi len do cca 26tt lebo potom su uz babetka prilis velke a nic tam nevidiet.
Ja uz zacinam byt s toho zmätena ako to vlastne je.

zukrik
27. máj 2009

Chruminka,ja tiež neviem,ale hádam lekári vedia 😀

zukrik
27. máj 2009

Kde ste pipinky?
Spinkáte alebo čo 😀 😀

zukrik
27. máj 2009

Tak dobrú nôcky pipinky 😵
Zajtra sa ozvem papa.

krakulka
28. máj 2009

Dobre rano pipinky 😉

mayka
28. máj 2009

dobre ranko pipinky,

krakulka no teeeda vy ste ale bohaci. Tolko embrijok. Uzasne. Len nech sa teraz pekne delia potvorky malinke.

corinne padla mi sanka a nemam slov. To si kolky den po ET? To budu desatorcata?

chrumi, zatial som ine nezistila ale urcite to este niekde maju. Ale asi pojdem aj tak do Gynfivu aj ked az v tom 25 tt. Zukrik hovorila ze mozno nam daju zlavu. 😀
Ale aj tak chcem pockat do vysledkov AFP a 24.6. mam poradnu . To budem v 18 tt. Tak mozno ho poprosim aby mi dal odporucanie aby som mohla ist na ten morfologicky utz do GF To by som teoreticky stihala na v 21 tt.
No uvidime. A ked nie tak v tom 25 tt. Akosi sa mi to moc nechce riesit teraz.

mayka
28. máj 2009

callex to som netusila ze apollo robi taketo oracie okolo toho. Je to sila. Ja som zato ani nemenila vszp lebo som zistila z forumu ze je na tom najlepsie. A podla mna su aj tak vsetky poistovne na jedno kopyto.

corinne to je uzasne priprav sa na utz ze tam budes aspon hodinu lebo nebudu vediet spocitat koko mas v bruchu votrelcov. hehe

chruminka
28. máj 2009

dobre ranko,
no ja mam tiez apollo a na schvalenie som tiez cakala cca 2 mesiace.No co uz s nimi aspon ze nam to vyslo hned a nemuseli sme to absolvovat znova (klop,klop,klop,)

Ja idem dnes do rizikovej poradne (prvy krat tak trosku bojim,bojim) sa spytam aj na 3D ze co povie doky,ale najblissie sa mi zda GF a keby dali aspon daku zlavu nebolo by to zle,skusim tam zajtra zavolat ze co povedia mne,lebo kamoska tam bola pred cca rokom vobec k nim nechodila (jedna s tych stastnych co otehotneju na prvy sup!) len odo mna vedela ze tam robia 3D ,zavolala tam a normalne ju objednali bez problemov a 3D jej robili ked bola cca 22-23tt.

Mozno ze v GF uprednostnuju pacientky z vonka,lebo im zaplatia asi viac ako my ked pisete ze by sme asi mali mat zlavu tak nas asi odkladaju na koniec 😠

mayka
28. máj 2009

chrumi som trozmyslala ze co keby som ich oklamala ze akoze som v 25 tt a budem v 21 tt. 😀 Akoze ups zabudla som

chruminka
28. máj 2009

mayka ,ja skor rozmyslam ze im nepoviem pri telefonate ze som u nich bola na IVF,normalne sa objednam s dvojickami na 3D utz ,vsak sa asi nebudu pytat a potom ked pridem tak potom sa spytam na zlavu 😉
vsak uvidim zajtra tam chcem doobeda zavolat

mayka
28. máj 2009

tak to skus a daj mi potom vediet. Aj ked s dvojickami ti asi robit problemy nebudu.

chruminka
28. máj 2009

vsak uvidime ,pomaly sa chystam na bus do BA,len sa stale neviem rozhodnut co si obliect,vonku vyzera byt teplo ale teplomer mi ukazuje 15stup. 😠

babulka123
28. máj 2009

ahojte vsetky... baby neviete nahodou co je s laritkou ??? veeelmi dlho som ju nevidela..

sylvyka
28. máj 2009

ahojko babulka no veru ani ja neviem co je s laritkou neviem uz strasne davno tu nebola ☹

mayka
28. máj 2009

babulka123,

no veru laritka tu uz davno nebola. Kasle na pipiny. a aj Sivuska a kathy. Opice

A tebe sa ako dari. Kukam ako úpuk ze 30 tt. ved ty rodis za chvilku dievca moje. 😀

babulka123
28. máj 2009

mayka.. nooo mame to za par.. tyzdnov.. hehehhe

uz viem , ze sa uci.. takze sa ani necudujem ze ma toho teraz vela...
ale zije a to je hlavne.. heheh oni sa ozvu..

mayka
28. máj 2009

babulka a citis sa dobre? Viem ze mas problemy s tou lonovou kostou. Juj ale za chvilku budes drozat miminko v naruci. uzasne. Nejaku novsiu fotecku miminka nemas? 😅

corinne
28. máj 2009

Ahojte pipiny.Mayka dufam ze s tej kozy nespadnem ked zacne pocitat na obrazovke 😀 No ja som v soku 😕 tych 17tisic som vobec necakala,a ani som nevedela ze je to mozne.Dnes mi bohovsky zle 🤐 a este mi pridu byvale kolegyne poobede,tak som bola kupit niejaky kolac,lebo dom aby som asi nezvladla.Baby ja vobec nemam chut na jedlo avobec nie som hladna.Asi to risknem a dam si kavu 🙂 Mayka bojim sa ako to vsetko zvladnem ked budu 2 babätko,ja uz svokrovcov nemam a nasi su na Slovensku tak neviem kto mi pomoze.Ostanem zatvorena medzi 4 stenami s uvreskanymi detmi,skareda a sediva 😢 Robim unahlene zavery ale to je prva reakcia 😖

mayka
28. máj 2009

corinne, zvladli to ine zvladnes aj ty. Udajne s dvojickami je to najhorsie prve mesiace a potom pohoda. Je zle ed ti nema kto pomoct a povarovat. Ja som na tom rovnako. Rodicov uz nemam a ostala nam iba svokra ale tej asi dieta nepoziaciam lebo si nemyslim zeby to bol dobry napad. Lubi si totiz vypit. A casto. ☹

och
28. máj 2009

dobre ranko 😀 😀 vlastne dobry den kukucky 😀 😀 😀

spinkali sme krasne? 😉

zukrik
28. máj 2009

Pipinky ahojte 😀 😀
Asi zase papáte,alebo čo? 🙂
Ja som dnes urobila vajcové halušky a oharkový šalát so smotanou.

mayka
28. máj 2009

ahojte tak som wpat z obeda a veru zisla by sa mi taka poobednajsia siesta. Zavidim tym ktore si ju mozete dat.

Ochinky ahoj pipi, dobre si vcera dosla domenko? Bolo to fajn s tebou pokecat. 😉

Zukricek vajcove halusky lubim aj ja. a s takym hlavkovym salatom. No mnamka

ja som mala rybie file so zemiacikmi. Funim ako prasatko. 😀

sylvyka
28. máj 2009

ja som nemala este nic som leniva si aj zohriat 😠 vajickove halusky mam rada aj ja ale uhorkovy salat so smotanou to neee by som nespapala 😀

och
28. máj 2009

zukrik to znie dobre hlavne ten salat so smotanou 😉

mayka hej prisla som v poriadku a rovno do hajan 😀 si ma znicila zena 😀 😀 a rybu si mala 😲 ooo to mi nerob 🤐

ja som si spravila mexicku tortilu zapecenu so sunkou a kompcom syra 😀 😀

sylvyka
28. máj 2009

hm mexicka tortila to by som brala 😀 uz sa tesim u nas na mexicku kuchynu neskutocne sa tento rok prezerem 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre