Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ivalak
8. jún 2009

Corinne mne bolo zle styri mesiace a nepomohlo mi nic ale ako to prislo tak to aj odide 🙂 ani to nepostrehnes 😀 inak tie homeopatika sa volajuCocculine a su aj na ranne nevolnosti
mayka pojdes rodit tomu Drabekovi? 🙂

slniecko01
8. jún 2009

Mne je najviac zle ráno a hlavne pri umývaní zubov 😀 😀 😀 vtedy je to strašné 😝 po raňajkách radšej hodinku počkám nech to všetko nejde do WC. Ja si dám tiež len nejaké suchárky, pretože doma keď niečo uvarím to mi smrdí, takže uvarené sme nemali už dlho. Tak dnes keď som šla od doktorky tak som sa napapkala v reštauracii a to mi teda šmakavalo 🙂

mayka
8. jún 2009

ivalak neviem .ja by som chcela asi na Antolskej. Ale este som nad nejako specialne neuvazovala. A Drabek ma este ordinaciu niekde inde ako v GF? Alebo si isla za nim do GF a tam si sa u neho objednala?

mayka
8. jún 2009

😀 slniecko to umyvanie zubov robi problem aj mne. Hlavne ked si cistim jazyk ma napina o dusu.

och
8. jún 2009

no mne je zle len v noci 😝 ked si uz lahnem do postele a pozeram telku 😝 😝 😀 😀 ale je to skor ze mi je tazko ako keby ma napinalo, ale ked si zuby umyvam a predklonim sa to ma napne 😝 😝

fuj strasne hnusne stale zeriem a ludia na mna pozeraju a zabudnu zatvorit pri tom usta 😲 😀 😀 😀 😀

nikita880
8. jún 2009

ahojte pipinky, chcela by som sa vás spýtať, či vám robili transfer pod ultrazvukom alebo či vám po transfere pozreli ultrazvukom správne umiestnenie embryí. prosím napíšte mi, lebo mne nerobili ani jedno, len mi ich tam vložili bez ultrazvuku aani potom neskontrolovali. neviem čo si mám o tom myslieť...

krakulka
8. jún 2009

Ahoj Nikita880, mne to robili myslim pod ultrazvukom. A kde si bola na embriotransfere?

ivalak
8. jún 2009

Ahoj nikita880 mne to nerobili pod ultrazvukom a ani nekontrolovali
Krakul tusim sa to tak nerobi 😉
Mayka no mas este cas 🙂 mas len druhu tretinu 😀 😀 a Drabek je asi len v GF ja som sa s nim dohodla ked mi robil 3D ultrazvuk bol ochotny ale moj gyndos mi navrhoval Antolsku ze tam pozna lekarov a nejakeho mi odporuci 😀

krakulka
8. jún 2009

No neviem, ja som v tom, ze to robia pod utz. ale ja som sa na to nepozerala. 😕

ivalak
8. jún 2009

Ha ani ja som sa nepozerala cely cas som trpla kedy to zaboli a zrazu ze hotovo 😀 😀 😀 nic som necitila 🙂

mimmi77
8. jún 2009

Ahoj pipinky,
teraz v piatok ma čaká laparoskopia v GF.... keď som si o tom dávnejšie čítala, mala som pocit, že to nič nebude, ale teraz si to čítam znovu a neviem, či preto, že sa ma to týka, ale z toho čo som teraz prečítala, mám pocit, že to bude trošku horšie, ako vyberanie znamienok....
Dočítala som sa, že niekde ostávajú aj 5 dní v nemocnici, potom ešte 2 týždne na PN... Sú v GF takí šíkovní, že to robia s menšími následkami, alebo???
Budem môcť ísť v pohode na WC, alebo budem potrebovať misu? Tá predstava ma totiž desí.... Myslela som si, že sa tam pekne vyspinkám, a na druhý deň postíham ešte nejaké nákupy v BA..... Asi trošku blbá predstava, čo?
Je lepšia nočná košeľa, alebo bude v pohode voľnejšie pyžamko? Boli ste na PN? Za ako dlho ste normálne fungovali?
ĎAKUJEM VÁM !!!!!

mayka
9. jún 2009

Ahojte babulky,

mne embrijka vkladali a pozerali na UTZ.

mimmi, ja som bola v nemocke 3 dni. na Antolskej. Ale v GF ta tusim pustia domov. Neviem ako to teraz je ale ja som bola potom este tyzden doma lebo ma to bolelo.
Mna operovali rano a dovolili mi vstat az vecer a to som skoro odpadla. Ja som mala zavedene katater ci ako sa to vola do mocaku. bleeee ale mam pocit ze v GF to nerobia.
Na nakupy zabudni budes taka unavena ze budes rada ked si lahnes. Ja som sa z toho tyzdne dostavala a secko ma bolelo. Neviem od coho to zavisi ale viem ze niektore kocky ide po 3 dnoch do prace. Ja som toho schopna nebola. Radsej rataj s tym ze budes doma. Aj pre organizmus to je lepsie. Vezm 😀 ocnu koselu aby ta guma na pyzame netlacila. Ja som bola vlastne 3 dni v nemocke a potom tyzden doma. Vladala by som ist do prace skor ale to by bolo trapenie kvoli par korunam.
😀

chruminka
9. jún 2009

Ahojte tak konecne som totu docitala az som sa zapotila

mimmi ja som bola na laparke v GF,vo stvrtok rano som dosla doobeda mi spravili laparku a poobede som uz bola na izbe a na druhy den v piatok rano som isla domov.Ked ta daju na izbu tak mozes chodit normalne na wc,len budes taka tarbavejsia predca len je to operacia,ale ja som uz v nedelu nevedela doma oblezat a tak sme isli pomalicky na pivko a v pondelok som sla aj do prace,ale bola som velmi unavena a racsej som mala aspon par dni ostat doma.

sylvyka
9. jún 2009

krasne ranko 😀

krakulka
9. jún 2009

Dobre ranko, tak uz som odrkvena,este vydrzat do 14h. 😠

chruminka
9. jún 2009

krakul drzime palce!!!!!! 🙂

luly3
9. jún 2009

krakulka budem silno držat palce 😉 😉
a robila si si testík

krakulka
9. jún 2009

Dakujem babule 😉

luly3 robila vcera, bol negativny. ☹ Sestricka dnes hovorila, ze to nic neznamena. Tak uvidime, ci bude prekvapenie? 😀

krakulka
9. jún 2009

Luly ty kedy ides na krv?

luly3
9. jún 2009

veru neznamená 😉 vyčkaj do 14,00 fuha to bude preteba asi ten
najdlhší čas čo????? 😀
vidíš ale mali sme to narovnako a ja idem na krv až v piatok 😠 😠

mayka
9. jún 2009

krakulka, tiez ti drzim palceky na pozitivny testik. 😉
A plujeeeeeeeeem na teba o dusu. pfuj pfuj pfuj 😀

krakulka
9. jún 2009

Dakujem Vam krasne, babule moje zlate. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Luly po KET sa chodi asi neskor. Ako sa mas?

luly3
9. jún 2009

krakul hej po ket sa chodí na 14 den 😠
a ako sa mam no všeliako vôbec nič necítim ale na testíku mam //
tak uvidíme či moje hcg zasa neklesne ako minule 😕 😕 😕 😕

krakulka
9. jún 2009

parada, drzim paste 😀

mayka
9. jún 2009

luly super. No ked su vidiet palicky tak si myslim ze hcg bude vyssie ako minule.
Takze o druhej som tu ako na koni a budem cakat na vysledky.
😉

zukrik
9. jún 2009

Ahojte pipinečky 😀 😀
Krakulka držím palčeky 🙂
Luly,to je super,neboj teraz to už víde,uvidíš 🙂
Ahoj Mayuška,že 17tt uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuf.

nikita880
9. jún 2009

krakulka, bola so na ET v gynfive. ale čo som sa rozprávala s babami, tak každá mi vravela, že im to robili pod ultrazvukom. preto som ostala prekvapená z toho, že mne nie. vo štvrtok idem k Behuňovej, tak sa jej na to spýtam, len nechcem, aby to pochopila nejak zle. koncom mesiaca ma čaká KET, ale budem nástojiť na tom, aby mi to spravili pod UTZ. tak mi držte všetky palčeky, nech to tentokrát vyjde. áááále šak máme ešte 11 mrazáčikov, tak to musí vyjsť aspom s jedným 🙂

zukrik
9. jún 2009

Ahoj Nikitka,budeme držať palčeky neboj 🙂 moc moc moc 🙂

och
9. jún 2009

ahojte kocky 😀 😀

mimmi mne tiez robili laparku v GF 😀 rano prides a poobede ta uz sestricky budu nutit chodit aby si to rozchodila, misu mat nebudes a na druhy den pojdes domov 😀 jedine co je neprijemne je ze sa prebudis s katetrom ale ten ti zachvilocku vyberu a budes mat v bruchu dren to je velmi neprijemne ale hned ako ti ho vyberu vsetka bolest zmizne 😀 😀 rataj tak ze budes chodit trosku prehnuta ale nie je dovod aby si sedela doma 😀 😀 ja hned ako som prisla z laparky som tlacila tresku s acidofilnym 😀 😀

krakul neboj hcg si ztupnuje dvojnasobne kazdy den takze co nebolo vidiet vcera dnes bude 😉 😉

luly neboj chrustiky su silne zakvacene do tvojej maternice a nepustia sa jej do promocii 😀 😀 😀 😀 😀

nikita co sa toho ET pod utz tyka mne stenova urobila utz aby zistila aka je sliznica a potom ho vybrala a tobolo vsetko akurat embryologicka potom zakricala ze ciste a to bolo vsetko cize ani mne nerobili transfer pod utz 😀 😀

ivalak
9. jún 2009

Ahojte krakul drzim ti palce nech to dobre dopadne 🙂 🙂 🙂 🙂

luly vydrz to do krvicky bude to dobre citit nemusis nic a urcite su tam pekne prisate 😲 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre