Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

chruminka
17. júl 2009

caute ani vas neviem docitat ako ste sa tu zasa rozbehli 😀 ,co ma samozrejme velmi velmi tesi 🙂
Inac ja tieto tepla neznasam velmi dobre,ale zevraj zajtra sa ma ochladit tak sa uz tesim,lebo uz ledva zijem 😝
V pondelok idem do poradne tak dufam,ze bude vsetko ok , jezibabky kopkaju raz viac raz menej ,zda sa ze im tiez vadia tieto horucavy,sa viac teraz len prevaluju
A drzim vsetkym co caka IVF vela stastia 😵

chruminka
17. júl 2009

moniq drzim palce nech to vyjde na prvy sup tak ako nam s tymi dvojickami 😉

slniecko no nechcem ta odradzat ale ten 3D UTZ v 24tt dost odveci v GF,uz som to pisala predtym,dvd uplne onicom a odveci!!

moniq
17. júl 2009

diky chrumi, a prosim ta tebe kolko embryi vlozili ze vam vysli tie dvojicky? ja by som totiz asi chcela 3 neh je to istejsie...

chruminka
17. júl 2009

moniq nam vkladali len dve ale nechali sme si PK a jedine tieto dve bojovnicky jezibabky sa pekne vyvyjali,my sme od zaciatku verili a tvrdili ze nam to vyjde na prvy krat a ze budu dve a drahy este kazdemu vravel ze dve baby takze u nas 100% uspesnost 😀
tak drzim aj vam palce 😵

luciamk
17. júl 2009

Babulky tak je to tu... som TEHU !!!! 😀 😀
Zázraky sa dejú... hrozne sa tešíme 😀 😀 😀 😀

slniecko01
17. júl 2009

Luci tak to je super, teraz oekne odpočívaj a užívaj si tehu 🙂

Chrumi viem že si to písala ešte som sa celkom nerozhodla či pôjdem do GF. Teraz mi to v utorok navrhol, ale ešte si to premyslíme, zaves nejaké nové fotky s 3D

ivalak
17. júl 2009

luciamk gratulujeeeeem a uspesne tehulkovanie 🙂 🙂 🙂

slniecko01
17. júl 2009

Ahoj Ivalak tuším máš novú fotečku, malinká je strašne krasna 🙂

moniq
17. júl 2009

Chruminka, to je to vysetrenie za 40 000 Skk ?
Aj my sme presvedceny ze to budu dvojicky - chalani (uz mame aj mena 🙂 )
A je tu niekto kto zacina teraz s "pichanim" ? - nech sa povzbudzujeme 😉

chruminka
18. júl 2009

luciamk srdecne gratulujeme a tesime sa s tebou 🙂

slniecko ja tam mam v albume dve fotky nasich jezibabiek co som bola teraz v 24tt na 3D ,to su asi najlepsie fotky co mame

moniq nie PK je predlzena kultivacia tj.nechali sme ich vyvyjat sa nie 3 dni ale 5 dni a stalo to tusim dakych 150€

slniecko01
18. júl 2009

Dobre ranko Pipinky. Jaj Chruminka veď už som si pozerala tvoj album. Myslíš, že v Hlohovci by bol lepší ?

chruminka
18. júl 2009

slniecko,videla som dvd z hlohovca co bola sesterka pred dvoma rokmi a je to uplne ina kvalita,video ma cez 30 min. v kuse ziadne strihy mozes si vybrat hudbu a vsetko je tak krasne vidiet (jasne ona mala v brusku len jedno babo preto)
ale mne islo o to video v GF mi to postrihali na cca 10 ks po par sekundach,vcera tu bola kamoska som jej to pustala a ona tam nic nevidela,lebo kym sa zapozeras a konecne nieco aj rozoznas tak uz sa to vypne,je to otrasne za tie prachy!Nechcem ich ohovarat,ale uz ma v GF viac krat sklamali a toto bola ceresnicka na torte!
A este jedna kamoska bola minuly rok v hlohovci a ma vyse 45 min.video krasne v kuse s hudbou a este aj cena je lepsia ako v GF.
Ja som zavahala s tym hlohovcom,len koli tomu ze my nemame auto a byvame v Samorine a zdalo sa mi ze za tu cestu busmi,alebo vlakmi plus nejaky ten obedik a vsetko okolo toho (by sme to mali ako celodenny vylet 😀 ) by sme zaplatili tak isto alebo trosku viac ako v GF a myslela som si ze to robia tie DVD vsade rovnake,dokonca som si trbufala mysliet ze za tu vyssiu cenu vGF bude este aj trosicku lepsie,no som total sklamana!

slniecko01
18. júl 2009

No veď ešte uvidím, mám ešte trochu času.

callex
18. júl 2009

luci....srdecne gratulujeeeeem.to je super sprava.drzim palce nech vsetko prebeieha tak ako ma.

moniq...ja zacinam spichanim v auguste..teda ak sa nemylim.lebo som zistila ze som z toho nejaka popletena.a doktorka tak skrabe ze na tom protokole to nemam sancu rozlustit.

babebky na kolko vas vysiel Fostimon..lebo mne v jednej lekarni povedali ze 10eur..ale v pocitaci som jej videla aj nejaky za 180eur.mne vsak povedala tu nizsiu sumu.a celkovo sa mi zdala ze nevidi dobre ani na ten recept..si to stale kladla pred nis a zmurila na to.mozno ho nevedela precitat tak ako ja.

callex
18. júl 2009

ozaj och mas nejaky dobry trik na celulitidu?sem s nim. 🙂

slniecko01
18. júl 2009

Triky na tu blbu celulitidu by som potrebovala aj ja.
Calex možno to lieky ani nebudeš potrebovať ako luci, to by bola sranda. Ani ja som nevedela prečítať ten receprt a v lekarni tiež mali ten problem a ešte mi povedali že tie lireky sa vôbec nevyrábajú, ale nakoniec som ich všetky zohnala.

ivalak
18. júl 2009

Slniecko dakujem ti a som rada ze si si to vsimla vlozila som par aj do albumu su za posledne dni inak Chrumi ma pravdu s tym 3D ultrazvukom je to nic moc v GF za tie peniaze a tie videa su fakt kratucke ak mozes chod na to inde inak uz je aj 4D je to pekna spomienka ale nie z GF fuu a uz si v druhej tretine krasne ti to uteka ani sa nenazdas a bude to tu 🙂 🙂
Callex tak sa priprav psichic. a sup sup nato myslim ze ta antikoncepcia je dobry napad mne z nej bolo zle a potom tie injek. uz boli malina 😀

nelly3
18. júl 2009

ahojte 🙂 callex preco budes uzivat najskor antikoncepciu? icsi, PK a zonalny hatching je to dobre si dat alebo len ked ti to navrhne embriologicka? ivalak ty si tiez mala nieco z toho? je vtedy vacsia sanca?

ivalak
18. júl 2009

nelly mala som aj PK a ajICSI ano je vacsia sanca lebo po PK ti vlozia tie najviac bunkove mne tak z 5 embr. vlozili dve a tie tri sa uz nevivijali takze keby som si to nedala a vlozia mi tie druhe tak nic nemam tiez som brala antikoncepciu ale preto ze nemam pravidelny menzes a teda by som si musela pichat injekcie az kym by som nedostala ato bolo u mna aj dva mesiace ale inak nechaj si poradit od embriologicky myslim ze sa v tom vyznaju

nelly3
19. júl 2009

posuvam na prvu stranu 🙂 ivalak a ICSI je tiez dobre? boze, ale sa stale vypytujem 😕 no ja prave varim obed, skor by som povedala veceru 😀, ked dovarim ide sa na bicykle, dneska mam nejaky sportovy den, doobeda tenis a poobede bicykel a hlava ma teda riadne boli uffff ☹

callex
19. júl 2009

ahojte.
dnes je tu nejako ludoprazdno ale nieto divu kedze mame vikend.
nelly ja beriem HAK lebo som teraz nemohla zacat s pichanim a vraj si tak vajecniky oddychnu a ptotom zacnu lepsie makat. 🙂

mayka
19. júl 2009

nelly, embriologicka vam doporuci co treba. PK je dobra nam sa tiez pocas nej prestali niektore embrijka vyvyjat. Nam ICSI doporoculi kvoli horsiemu spermiogramu. Oni vyberu tie najkvalitnejsie zo vsetkych. Ale uvidis co vam povedia.

slniecko01
20. júl 2009

Dobré ránko Pipinky, kde ste ? Ešte máte víkend ?

callex
20. júl 2009

Ahojte kocky...ja len hodim kukuc a rozlucim sa s vami pred dovolenkou.ideme dnes nabrat sily na vsetko co nas caka do Tatier.A po dovce privitam mrchu a potom to uz pojedeeeee.
tak sa tu majte zatial pekne..pekne priberajte 🙂 a teesim sa na vas po dovce.

slniecko01
20. júl 2009

Pipinky a čo ste na dovolenkách ?

krakulka
20. júl 2009

Ahojte pipinky, tak ja len na skok, poctivo lezkam. MM ma obskakoval cely vikend. Dnes som spinila len malicko rano, ked som sa zobudila, zatial ok. Tak sa tesim.
Zelam vam pekny tyzden. Callex, paradnu dovolenku. 😉

nelly3
20. júl 2009

ahojte 🙂 ja zarezavam v praci, ale o tyzden uz ficim na dovolenku 😉 my planujeme madarsko a potom vysoke tatry 😵
slniecko01 ty si ostala tehu po prvom IVF? mala si aj PK, ICSI a pod.? 😕

mayka
20. júl 2009

ahojte pipinky, dnes mi je divne. Mam horzne tocaky . sa bojim aj postavit ze odkvecnem. uz nech som doma.

a akosi som sa pod stolom vyzula zo slapiek a nejdu mi obut. Mi opuchli nohy. 😀 Domov pojdem asi bosa.
😀 😀 😀

nelly tu PK si dajte. To myslim odporucaju kazdej. je to vacsia istota. Aj ked nie 100%. my sme mali PK, ICSI, a aj zonalny hatching, vlozili mi 2 ks 100 bunk. embrijka a uchytil osa len jedno. Po druhom neostala ani dutinka.

nelly3
20. júl 2009

mayka ved uvidime co povedia, ale ja chcem na prvy krat byt tehu, takze si to urcite dame 😀

mayka
20. júl 2009

nelly drzim palce. 😀
Ono sa to uz pri tej sume celkvej strati tych "par" euro navyse. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre