Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

evitkamalicka
27. aug 2009

moniq a kedy budes vediet vysledok?

zukrik
27. aug 2009

Monig,myslíme na teba 😀 😀
Daj vedieť ako si dopadla,cmuk 😀

moniq
27. aug 2009

o druhej si volam
len uz nebudem mat net tak neviem kedy sa ozvem 😒

callex
27. aug 2009

Ahojte bambulky.
moniq drzime palce...ja by som to nevydrzala a kupila si test v drogerii.vraj tie pepino co stoja tusim 29sk ci 39sk su dobre.akonahle budes nieco vediet a budes mat net tak pis.povinne. 🙂
vsetky horime nedockavostou.

pahu
27. aug 2009

Moniq, ty nám ale musíš poslať sms!!! Ako to máme vydržať??? 😀 😠 😀

callex
27. aug 2009

uz to mam moniq teraz nabehne do drogerky a urobi si test.ak je v robote vyuzije obed.prestavku. 😎

pahu
27. aug 2009

Callex, to dúúúfam!!!! 😵

callex
27. aug 2009

uff babule tento tyzden bol a je narocny.ako viete picham o 23,00..kym zaspim dajme tomu ze je okolo 23,30..v pondelok som vstavala 5,30lebo kontrola GF,utorok o 5,00do prace,v stredu 05,45 lebo interne krv,dnes o 5,00do prace.takze mam oooobrovskyy deficit spanku..dufam ze mojim folikulkam to vadit nebude a budu pekne rast a mnozit sa .vrelo im to odporucam.
ked uz trpim pri tych pichackach at to stoji za to.vcera som si aj pohresila pri pichani.a to ja teda vulgarny slovnik nepouzivam..len ked je zle.tak ma vcera ten decapeptyl nastval.kazdy bozi den boli inak.vcera ked mi to svokra pichla tak som mala pocit tlaku o dobrych par cm dalej od miesta vpichu a bol to taky pocit akoby mi to chcelo vystrelit cez kozu von.brr 😝
a do zadku sme vyskusali druhu stranu a usudila som ze prvy a poslednykrat som si dala pichnut do pravej polovicky mojho vzacneho kufrika.bolelo toviac ako do lavej.a svokra mi vravela ze ona tiez do pravej strany neznesie a do lavej pohoda.som jej neverila ze blbost.to bola odplata!
ja ked si skoncim pichat tak to pojdem asi oslavit.samozrejme v ramci normy..dzus a podobne.lebo uz budem tehutehutehulienka.

mayka
27. aug 2009

ahojte babulky,

moniq drzim palceky aby si bola pozitivna. 😉

moniq
27. aug 2009

no som tu ale sprava hrozna
HCG 9 , tz nie som tehotna

mayka
27. aug 2009

moniq a nemoze to este narast? Mas ist este raz na krv nie? 😕

callex
27. aug 2009

moniq nechcem tomu verit ze nic....ved ty si bola jasna tehu s tehu priznakmi.

moniq
27. aug 2009

idem este v pondelok no ja som neveriaci tomas - ked to teraz takto vyslo uz to lepsie nebude
a mne ostali znova len oci pre plac
vy vsak nezufajte a cakajte len tie najlepsie vysledky

callex
27. aug 2009

HEEJ Moniq hlavu hore..nesmies takto zmyslat...plakat mas povolene az v pondelok ak by to nahodou nevyslo.

mayka
27. aug 2009

moniq, nadej umiera posledna. Velmi ti to prajem aby hcg narastlo. Ty si mala predlzenu kultivaciu?

nelly3
27. aug 2009

moniq hlavu hore, nabuduce to vyjde, takze callex je to na tebe teraz, musis zacat pozitivne kolo aby som ta mohla nasledovat oki 😉

olympia
27. aug 2009

Moniq, ja ked som bola na druhej krvi, tak som sa pytala sestricky ci sa stava, ze niekto ma tu prvu negativnu a druhu pozitivnu a ona ze ano, stava sa to. Moj pripad to sice nebol, ale nadej umiera posledna, este to nevzdavaj!
Nelly, ahoj! 😉

nelly3
28. aug 2009

ciao pipiny 🙂 callex tak ako fostimon? mas aj nejake vedlajsie ucinky? kedy ides na dalsiu kontrolu? pocula som, ze september je velmi dobry na IVF 😉

smejko
28. aug 2009

ahojte babule ... po dlhsom case som si vas zas precitala ... tak ma mrzia vsetky tie zle spravy .... ale ked to nevyslo teraz, nabuduce to urcite vyjde ... ono sa to lahko hovori ...

si pamatam ako dnes, ked ma manzel viezol domov z nemocnice po potrate (feb 08) a v tom istom nemocnicnom vytahu si akurat novopeceny otecko viezol domov cerstvu mamicku s malickym babatkom... nevedela som zastavit prud slz ... vtedy sme sa utesovali, ze to nevadi, ked sa to nepodari, ved velke percento tehotenstiev konci samovolnym potratom ... a odvtedy uz zas ubehol nejaky ten mesiac az rok a nam v zivote stale nieco chyba ... odkedy sme boli prvykrat na konzultacii v GF tuzobne ocakavame koniec roka, na kedy lekarka odhadla moznost oplodnenia ... ocami posuvame kalendar, tlacime cas dopredu ....

teraz musi byt nieco negativne vo vzduchu ... u mna je tiez nejake cierne obdobie (aj ked su to malickosti v porovnani s inymi problemami) vcera som sa snazila dovolat pani Kopacovej - tej tetuske bylinkarke, ale nedvihala a potom uz bol mobil vypnuty, chceli sme tam ist v pondelok ale nechala som si to objednanie na poslednu chvilu hm, tak sa tam asi nedostaneme ... vecer som sa pohadala s manzelom, kvoli blbosti samozrejme, v praci same neprijemnosti ... no vsetko sa nejako s_rie ... ale povedala som si, ze uz len par dni a od septembra zacne nova etapa, musi sa to zlepsit a basta ! 😠 ... pre nas pre vsetky ... a pod stromcekom sa uz budeme vsetky tesit bruchate 😀 chichi, na to sa tesim ako sa budem moct beztrestne napchavat mamkinymi dobrotami a budem sa moct vyhovorit na to, ze to nie ja chcem, ale to babatko si pyta 😝

zukrik
28. aug 2009

Ahojte
Monig,nebud smutná,uvidíš v pondelok bude super správa,
prosím ťa len sa nevzdávaj a ver tomu,že Hcg narastie uvidíš 🙂
Nevzdávaj sa,držíme palce,samozrejme aj ostatným snažilkám 😀 😀

callex
28. aug 2009

caute bambulky..

smejko
pani Kopacovej zavolaj dnes, je mozne ze bola mimo odcestovana a preto nebrala telefon.a vecsinou ked si zavolas tak nie je problem zoberie ta na druhy alebo treti den.ja som si dokonca sama povedala ze kedy chcem prist a ona ze dobre.nema to az take nacvakane aby sa tam clovek nedostal do par dni.takze volaj.
inak tej caj co mne kazala pit vcera mi bolo z neho pekne zle 😝 .ale mozno som si ho urobila silny.
a jasne ze od septembra zacina nova etapa a bude sa ti darit.neboj.ono obcas musi byt aj tma aby sme sa vedeli tesit zo svetla.

nelly z Fostimonu nebadam nejake vedlajsie ucinky.tuk tuk na drevo.len mavam obcasne migreny ako aj dnes,ale to este z toho decapeptylu.
ale uprimne povedane som uz maximalne unavena z tych injekcii.kazdy vecer sa tesim ze zas mam o jednu menej a blizim sa k zaveru.
ako tu pisala jedna kocka bude to asi tak cim viac tych hormonov mame v sebe tak citlivejsie reagujeme.
vcera svokra pri picani do brucha povedala ze to skusi stlacat pomalsie.no lenze mna oblial studeny pot a povedala som ze kludne si moze svihnut. 🙂
a fostimon do zadku....som si vravela:klud je to len malicka vcelicka ked mi uz vrazi ihlu do zadku tak uz je dobre,potom to neboli.a zrazu bolest az som sa cukla a samozrejme tym padom vybrala ihlu.moja bariera z kresla nezabrala.normalne som sa tak zlakla toho nepoznaneho pocitu ze som zazmetkovala.nastastie v ihle zostala malilinkata kvapocka a povedala som si kaslat nanu.to by sa aj tak nepodarilo vpichnut naspet,tak bolo toho malo.
proste bolo vidno to celotyzdnove vycerpanie organizmu.a uz teraz sa bojim co to bude dnes v noci.cert aby to vzal.
ale aspon sa na mne svokra s manzelom pobavili.manzel mi este hovori:ale to nesmies zlato robit-uhybat sa.
sa mu hovori ked jeho zadok je nedotknuty.az sa mi chcelo plakat.

no nist...idem ja daco robit, ibalgin tusim zabera.tak sa idem pokusit o strudlu.

lukila
28. aug 2009

Moniq, verím, že v pondelok sa budeme tešiť spolu, že si tehuľka... Tiež si niekedy spytujem svedomie, prečo práve ja, čím ma život tak trestá, ale asi je to zbytočné, asi to tak má byť a je to môj osud. Onedlho aj ja budem ďaľšou z Vás, čo si budú pichať a bojím sa toho začiatku.au au au 😢 ale vydržkám to za každú cenu.

pahu
28. aug 2009

Moniq, cmuuuk, stále veríííím 😉

skorki
29. aug 2009

Ahojte babulky,

Len sa chcem spytat, ci tu niektora z Vas nema skusenosti s Laparo+Hysteroskopiou v Gynfive?
Dakujem za info, pripadne IP. 😉
Pekny vikend.

nelly3
29. aug 2009

hello pipiny 🙂 konecne vikend 😵 sice prsi, ale to neva. moniq drzim palceky na pondelok. no vcera som pozerala na youtube video, jedna baba si tam pichala injekcie do brucha, no musela som to vypnut lebo neviem ako o tyzden budem sama pichat 😨 ale musim byt silna no nie. nech uz to mam za sebou.

moniq
30. aug 2009

caute krasky, dnes mi volala kocka co sme boli spolu na zakroku - krvaca od piatku, tt hlava v smutku, a dalsia je v nemocnici bo sa jej naplnilo brucho vodou ( ze od hormonov ) je ako pred porodom.
No neviem, asi to nebol stastny den ten nas....

mayka
30. aug 2009

moniq, ale ty nekrvacas ci hej?

moniq
30. aug 2009

cauko krasky
pocujte , uz som doost zufala, tz mi poradte - mala by som sa aj obratit na bilinkarku ? - kocky napiste mi ako to funguje a ci to ma daku silu zazracnu.... diky

moniq
30. aug 2009

samozrejma - bylinkarka...

pahu
30. aug 2009

Moniq, uz mas mrchu???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre