Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

katherinesand
2. apr 2009

mayka, len na mna pluj kolko sa ti paci 😀
len asi tento mesiac to este nevyjde, lebo bolo malo snazenia, bo som mala nejake problemiky tam dolu,ale som si supla hned take tabletky dolu, co mam este od behunovej, tak to preslo,ale neviem, ci sme to dobehli 😀

katherinesand
2. apr 2009

luly, ved ty dufam, ze nepretrhnes tuto snuru uspechu. 😉

luly3
2. apr 2009

katka dufam v to aj ja 😉 😉 😉 😉 vlastne nedufam verím v to 😀 😀 😀 😀

mayka
2. apr 2009

luly, sak aj ty si potencionalna tehula. 😉
Kathy no ved pre istotu ta budem opluvat furt. Ale treba sa aj snaziiiiiiiiiiiiiiiiiiiit. A nespoliehat sa na nase sliny. hehe 😀
Raz to musi vyjst vsetkym. ja idem za tyzden aj pol na ultrazvuk tak som zvedava co tam uvidim. 😕

zukrik
2. apr 2009

Luly,no jasné,pokračuješ v šnúre zlatko. 😀
Kathy,aj ty zlatko,neboj ved ono to príde 😀

luly3
2. apr 2009

baby jooooooooooooj aj ja už chcem vediet vysledok
zukrik na kolky den si testovala

zukrik
2. apr 2009

Mayuška,uvidíš tam babatka miláčik. 😀
Tak sa neviem dočkať,potom určite pošli foto 🙂
Mayka a máš neaké dalšie tehu príznaky?
Mne je len trošku zle a som strašne pažravá 😀

och
2. apr 2009

kathy tak tak 😀 mudro vravis 😀

zukrik
2. apr 2009

Luly,ja som testovala na 10 den a na 11 som išla na
krvičku. 😀

luly3
2. apr 2009

a to si ako vydržala hmmmmmm 😕

mayka
2. apr 2009

Zukricek ja mam pocit ze tam bude len jedno mimi podla hcg. A masm fakt taky pocit. Ale ak by boli dve tak by som bola velmi stastna. Urcite by ma to nestresovalo. Aspon by som mala o dovod viac ostat hned na PN.
Ja ak vsetko dobre pojde tak chcem do prace chodit tak do konca prveho trimestra mozno do polky juna a potm chcem byt zienka domaca. Starat sa o domcek, travicku, kvetinky, jazvecice a muza. No a pomaly chystat utulno pre mimi.
Proste chcem si to vychutnat. Aj to tehotenstvo naplno. Okrem toho som zistila ako sa da dostat najvyssia materska a viem si to zariadit tak nie je o com. 😉

och
2. apr 2009

mayka 😉 a toto tajomstvo ti kto prezradil? 😀 😀

katherinesand
2. apr 2009

tak mayka, uzivaj si to. a pekne vam to vyslo aj tebe aj zukricke 😵
slniecko, teplucko, este nebudete mat velke brucha, tak vam bude supeeer. 😎
a my budeme makat v praci a potom makt doma na babatku 😀 😝

mayka
2. apr 2009

Zukrik,
straaaaasne mi chuti vsetko ananasove. Jem vela anasovych jogurtov a ananasove dzusiky, a kompotik. Ale celkovo jogurty mozem. A minule som si robila krupicovu kasu séo skoricou. mnam A este pomazanka bryndzova a rybickova. To sa mozem zadusit. Inak okrem toho mam fakt dost probelm nieco zjest normalne. Neviem si na nicom pochutnat. Proste mi nic nechuti a jem lebo musim. Ale zle mi nebyva. Podla mna tebe bude lebo mas vysoke hcg. Vraj je to aj tym. A klasika bolave kozicky . No a mam este dost suchu pokozku po tele aj na tvari. No a schudla som 2.5 kg ale to mozno pripisat aj momentalnym stresom a tym nechutenstvom. A v Lidli som objavila vyborne chrumky so syrovou prichutou. Sa idem zadrhnut. Tak nedelu asi nabehnem a kupim aj 5 balikov. 😀

katherinesand
2. apr 2009

fakt baby, ked potom budete potrebovat nejake rady ohladom materskej a pod., tak urcite chodte na
www.porada.sk 😵 😉

katherinesand
2. apr 2009

mayka, nono!
musis ale papat aj zdrave veci a velaa zeleninky a ovocia. ja viem, ze tosa lahko povie, ked mas zaludok ako na vode, ale musis sa premoct 😉

mayka
2. apr 2009

luly aj ty vydrzis. Nic ine ti nezostava. 😀

Och, toto tajomstvo pisali kocky v spolocnom termine novemberovky 2009. A pisu to aj na porade. Staci ked zmenis zamestnavatela a ten ti da plat 30 000. A z toho ti automaticky vyrata socialka matersku cca 16500 - 17000 Sk. Mozem potom hodit link kto bude mat zaujem. A v podstate by mi mala aj Pn chodit potom vyssia kedze tych 30000 momentalne nezarobim.
Je to tam super rozpisane. 😉
Este musim preverit.

mayka
2. apr 2009

Vidim ze Kathy je zorientovana. 😉 Je to super stranka da sa povedat na vsetko.

katherinesand
2. apr 2009

ups mayka, ja som tam ten link rovno hodila. 😕

mayka
2. apr 2009

kathy dobre budem papat viac ovo a zele. Idem si spravit akurat jablkovu strudlu. Moze byt? 😀

katherinesand
2. apr 2009

mayka, ze vahas. ja uz ked som sa rozhodla, ze idem otehotniet, tak hned som hladala vsetky dostupne informace 😀
ale mne to nepomoze, lebo ja uz mam strop ☹

katherinesand
2. apr 2009

mayka, no strudla je sice kolacik,ale tie jablcka su zdravucke a aj babatku treba osladit zivot 😀
la dolce vita 😀

katherinesand
2. apr 2009

a zabudla som dodat, ze polovicu musis poslat mneeeeeeeeee! 😀 😝

och
2. apr 2009

mayka 😀 ja viem ako sa to robi 😀 😀 som personalistka a mzdarka 😉 😉 najlepsie na tom je to ze to funguje, uz na tom par ludi fici 😀 😀 😀

baby mne sa zase zacinaju vyhadzovat ruky 😠 aj som si kupila fenistil gel 😠 jedine co som dnes aj vcera pila bol zeleny caj a pupavovy rajec, myslite ze to moze byt z toho 😲

katherinesand
2. apr 2009

och, dobre vediet, ze sa vyznas. aspon vieme za kym ist, ked budeme potrebovat poradit. 😉

s tou vyrazkou ja neviem, a pila si ich uz predtym? ak ano, tak to nebude z toho.
podla mna to mas z tych injekcii. ved vcera ti to preslo a dnes zase. to znamena, ze je to nieco, co bola aj vcera aj dnes. takze hormony 😠 😖
len sa natieraj tym fenistilom 😉
a nemas doma nahodou aloe sprej? ten ze velmi pomaha aj povrchovo.

och
2. apr 2009

kathy aloe sprej nemam 😒 ale sa mi to zda divne lebo si picham rano o 9 a vcera mi to vybehlo az vecer a teraz az poobede 😝 no netusim, dufam ze zajtra dostanem ms aby som v pondelok mohla ist dokine a opytam sa na to ked sa to bude opakovat aj zajtra 😀 uz do seba ladujem ribezlovy dzus aby si to ms nahodou nerozmyslela 😀 😀 😀

katherinesand
2. apr 2009

to moze byt aj tak z tych injekcii, aj ked to je v inu dobu. ved co ine?
a ako pisal niekto uz predtym, skoro na vsetkych tych letakoch pisu o alergiach. je to svinstvo 😖
ja teraz pijem aloe berry, aby som sa precistila z tych hormonov a cela som jebakova 😲 co ja nemam vyrazky, tak teraz to vsetko ide zo mna von. ale aspon sa citim ako puboska 😀
oo, vecne mladi, kam si mne to zavedlo 😀

och
2. apr 2009

forever young 😀 😀 😀 aspon ze toto nam to dava a na konci budeme vsetky maminy 😀 😀

katherinesand
2. apr 2009

v to pevne verim 😉 😵

och
2. apr 2009

😀 kathy ina moznost nie je 😀 v tomto nemame na vyber 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre