Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mayka
17. apr 2009

sivuska mne uz sa to pletie
😀

larita112
17. apr 2009

zukriček, áno aj mňa si už stretlaaa 😀
ja tiež dúfam, že nabudúce už prídeme aj my dve, aby bolo stretko kompletné 🙂 😉 😀 (lebo určite bez nás to nebude až tak ono 😅 😀 😀 😀 že? 😀 )

mayka
17. apr 2009

lari, dobre sa mi to zdalo ze tam bol este niekto. Tusim si stala pri dverach . 😉

lewica
17. apr 2009

Ahojte, dievcata.
Len Vam chcem zazelat pekny den a pekne stretko 🙂 Uzite si to aj za mna.
...a nezabudnite si dazdniky...vonku to vyzera dost hrozne.
Ja sa idem domov vyplakat....lebo tu v praci sa to akosi neda velmi....

mima11
17. apr 2009

Ahojte babuľky!

Aj ja Vám prajem krásne stretko a hlavne ukecané a myslite na nás, ktoré nemôžeme prísť!!!

Mayuška, dobre ich tam všetky popluj,aby boli čo najskôr tehule, ak to bude fungovať osobne sa u Teba objednám!

Lewica, bude dobre, uvidíš!!!

katherinesand
17. apr 2009

ahojte tak uz som spät.

Mayka, mala som tagliatelle s kiracim maskom a omackou zo zeleneho korenie. 😝

lewica, a preco plakat? dopadlo to zle? ☹

katherinesand
17. apr 2009

zukricek, tak to je super, ze ti je lepsie. tak tfuj tfuj, aby tie nevolnosti zmizli uplne 😉

laritka, zukrik, tak s vami az na dalsej stretavke niekde na teraske v meste. ok? 😉

katherinesand
17. apr 2009

pisem jak madar 😀 a to som z Maykou este ani nebola. 😀

katherinesand
17. apr 2009

mima 😉 na teba tiez budeme mysliet.

lewica
17. apr 2009

Kathy, ja este neviem....len som asi nachylna verit mojej gynekologicke,
ze tam naozaj nic nie je ☹ Ja totiz vobec necitim, ze som tehotna...
Rano som si urobila dalsi test ....a stale su tam 2 hrube ciarky, ale to nic neznamena...

mima11
17. apr 2009

Lewica, ak máš dve čiarky, tak to je nádej. Môže byť, že keď sú dve čiarky na teste, že by si nebola. To aj také sa stáva?

katarinka77
autor
17. apr 2009

Kuk 😉! No kým som spala, sa to počasie nejak zvrhlo 😠 .. Ako ste to mohli dopustiť 😲 ? 😀 😀 😀
Nič sa nezmenilo?
Lewica, síce aj také sa stáva, ale snáď tomu nebudeš veriť! Podľa čoho Ti to povedala? Nie každá žena sa musí cítiť tehotná..

katherinesand
17. apr 2009

lewica, ale preco by si tam mala hrube ciary? keby si potratila, tak hcg by sa ti znozovalo a cierky slabli, nie?
podla mna je stale nadej. verim tomu. 😔

mayka
17. apr 2009

baby ja uz padam . A budem vas tam cakat
papa

katarinka77
autor
17. apr 2009

chcela som napísať: nie každá tehotná sa musí cítiť tehotná..

lewica
17. apr 2009

Katarinka, som v 9. tyzdni a nic nevidno....absolutne nic. Je tam len cierna machula a nic v nej ☹

lewica
17. apr 2009

Kathy, ja neviem, preco tam mam hrube ciarky....ale niekde som citala, ze to je preto, lebo placenta normalne rastie, ako keby tam bol aj plod....nerozumiem tomu ☹

lewica
17. apr 2009

Ja tiez este v kutiku duse verim, ze sa moze stat zazrak...........
....ale bojim sa, ze nie...

katarinka77
autor
17. apr 2009

a pozrela to zo všetkých strán? Bola si na UZV aj niekde inde? Máš ísť ešte na kontrolu? Ak by to tak bolo, tak by išlo asi o plodový vačok bez plodu, ale to by s tým mali niečo urobiť, myslím.. Nechcem Ťa strašiť, možno to nakoniec nie je nič zlé.. Musíš sa na všetko opýtať. Hlavičku hore!

pahu
17. apr 2009

Lewica, ahoj.. Síce ťa nepoznám, ale nechceš si zaplatiť ultrazvuk aj v nejakom centre? Cinkni, vysvetli situáciu a určite ťa prednostne objednajú. Majú modernejšie prístroje a budeš mať aj názor iného lekára. Tiež by bolo vhodné, aby ti zobrali krv na HCG a porovnali s poslednými výsledkymi, či stúpa alebo klesá. Kým nemáš toto všetko pohromade, nezúfaj, oki? Ešte stále máš šancu, že to bude v poriadku a len sa Vám chrobáčik niekde schováva... 😉 Držím palčeky...

katherinesand
17. apr 2009

a kedy budes vediet na com si? takato neistota by ma zabila.

lewica
17. apr 2009

Katarinka, o tyzden vo stvrtok idem znovu na kontrolu a ak tam nic neuvidi, tak ma posle na konzultaciu niekam do nemocnice a potom mi asi urobia kyretaz....tak sa toho bojim....
Velmi som sa na to babo tesila.....Uz mam vela rokov /tento rok budem mat 42/ a nemam uz vela casu na dalsie pokusy ☹ ☹ ☹

lewica
17. apr 2009

Pahu, dakujem za povzbudenie. Krv na HCG mi vcera zobrali....vysledky budu v pondelok poobede....
Kathy, ved ta neistota je prave zla....ked uz budem vediet, na com som, tak sa s tym zmierim.

katarinka77
autor
17. apr 2009

Držím palčeky, lewica 😉 !

katarinka77
autor
17. apr 2009

Musím sa ísťuž chystať, veď vy prídete krásne ako herečky z Holywoodu a ja som ešte strapatá v pyžame 😀 😀 . Tak pá

lewica
17. apr 2009

Dakujem, Katarinka 🙂

katherinesand
17. apr 2009

lewica, myslim na teba. 😔

katherinesand
17. apr 2009

katarinka, bezkaj si nacapat na tvar nejaky make up nech si pekna na fotkach. 😀

lewica
17. apr 2009

Dakujem, Kathy 😉

pahu
17. apr 2009

Lewica, budem Vás len ja pekne sledovať, tak sa držkajte, stále je šanca že ste dvaja a keď si smutná ty, aj chrobáčik bude smutný 😉 Fňuky si nechaj na inokedy, ešte treba veriť 😀

Ty brďo, to je už toľko hodín? Tuším idem poriešiť druhú tvár rýchlo na WC 😀

Katarinka, ty to neprežeň, nie že budem pri tebe ako ZOMBIE 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre