Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

annamary27
18. okt 2012

@chrustik10 mna neštípal,len ma na druhý den trocha bolela tá časť zadku kam mi to pichli. 😀

rojica
18. okt 2012

@annamary27 ja už teraz pociťujem miernu bolesť na jednej polovičke zadku,,,,, 😀

pgaba
18. okt 2012

@moniq ahoj nie max. 2 vlozia. ;)

pgaba
18. okt 2012

@slivecka0404 ahoj, to je mozne aby tu krv zobraj tvoj gynekolog v NR? no to hej lebo usetris cas a hlavne cestovanie do BA. Daj vediet ja som zvedava co sa zajtra poobede dozviem -ja mam tiez miesane pocity ale nakolko som este nikdy nebola tehotna tak tazko povedat. nadej aj tak zomiera posledna ;)
ozaj nahodou nevies aka ma byt hodnota v krvy? drzim palce a daj vediet

pgaba
18. okt 2012

@chrustik10 ahoj, neboj sa nestipe musis mat fakt uvolneny sval a sikovna sestricka tak pychne, ze ani nevies a je to tam :D ked vsetko absolvujes uz ten pregnyl je malina :D drzim palce a som zvedava - uz koncis protokol?

chrustik10
18. okt 2012

@rojica dnes som 9 DC, zajtra mám prvú kontrolu, stimulujem naplno od soboty....takže zajtra sa ukáže, ako som na tom a ako dlho budem ešte stimulovať... 😎

chrustik10
18. okt 2012

@annamary27 ďakujem za info...nepotešila si ma 🙂
@rojica mňa bolí zadok odvtdedy, čo viem, že pregnyl ide do zadku 😀

chrustik10
18. okt 2012

@pgaba no verím, že už pomaly končím, zajtra na kontrole bude 10DC, to už by pomaly mohlo znamenať, že sa blíži OPU, keď bude čo odoberať 😉

chrustik10
18. okt 2012

@pancuska ruky už ma bolia, už nemám kde pichať, od zajtra si to zlízne už len bruško....verím, že nie nadlho, zatiaľ žiadne modriny, uvidím, ako budem pokračovať

linda_32
19. okt 2012

Ahojte dievčatá. Koľko embryí vkladajú pri IVF? Chodím k dr.Behúňovej, tá povedala iba toľko, že sa vkladá jedno, najviac dve embryá, to som sa však zabudla spýtať, či je možnosť výberu počtu embryí na mojej strane, alebo sa rozhodujú o počte vkladu oni. Ďakujem. 🙂

chrustik10
19. okt 2012

@pancuska ahoj, si tam musela byť veľmi skoro, lebo žiadny skuter tam nesedel 🙂 je ale fakt, že ja som došla až po ôsmej....som zvedavá na výsledky krvi a čo bude ďalej...vraj maternica rastie pekne, vajíčok je málo, ale čo je, rastie pekne....ani jedno číslo nepadlo! nič! p. doktorka vôbec nebola špecifická 🙂 ...a ja si teraz budem obhrýzať nechty do pol druhej....a to mám akože ešte popri tom aj pracovať? 😀 ..ako ste dopadli? od zajtra pichi pich?

mayka
19. okt 2012

@linda_32 mozes sa sama rozhodnut ci chces vlozit jedno alebo dve. Uvadzas to aj v prehlaseni ktore pred vkladom odovzdavas v GF. Ale vacsinou vkladaju dve, pretoze je vacsia pravdepodobnost otehotnenia. 😉 Aj mne vkladali dve a mam len jedno dieta. 😉

chrustik10
19. okt 2012

@linda_32 no veď ti presne povedala - jedno, max dve....tri sa dávajú len po niekoľkých neúspešných pokusoch....a ako vyzerá doktroka Behúňová? Pýtam sa preto, že pri oboch kontrolách som mala tú istú doktorku, takú čiernovlasú s copom a za ten svet neviem prísť na to, ako sa volá. 🙂

gelinka75
19. okt 2012

@chrustik10 hej to je ona, stenova je taka blond 😀

@linda_32 mne vkladali rovno dve, nikto sa nepytal ani nezaujimal o to kolko chceme, rozhodla o tom embryologicka, pri KET dokonca chcela aj 3 ak by sa tak rozmrazili

mayka
19. okt 2012

@chrustik10 dnes robila utz Behunova. 😀 Aj ja som tam dnes bola. 😉

moniq
19. okt 2012

@pgaba ou a to precooo

moniq
19. okt 2012

@gelinka75 jej tz predsa by sa dali vlozit aj 3 em.?

gelinka75
19. okt 2012

@moniq ja si myslim, ze ano, ak sa s nimi tak dohodnes a nie je nejaka indikacia, zeby si to nezvladla

moniq
19. okt 2012

@gelinka75 🙂 ďakujem
Ja by som chcela veľmi dvojičky....a kedže mi predpovedajú malinko vajicok,tak by som ich chcela 3-keby ich bolo len toľko.

gelinka75
19. okt 2012

@moniq ved sa nato spytaj ked k tomu dojde, neviem podla coho rozhoduju, u mna to je isto aj vek, kvoli vyssej sanci...ale 3 by som aj ja rozmyslala ci dat, lebo ak sa podari, treba to aj vynosit a to je uz velke riziko

rojica
19. okt 2012

@pancuska ahoj moja tak naše 1.IUI máme za sebou......😀....ty si ako dopadla? Škoda že sme sa nestretli ja som dofrcala tesne pre deviatou aj my volali, že kde som tak som si dneska aj zabehala......😀

rojica
19. okt 2012

@chrustik10 tak je dr. Behunova aj ja k nej chodím a aj vklad my dneska robila....ona stále nosi vlasy v cope.....

rojica
19. okt 2012

@chrustik10 nebola si náhodou dneska u nej na ultrazvuku?

rojica
19. okt 2012

@annamary27 ahoj moja tak 1. IUI už mám za sebou......😀....a ty sa ako maš?... Tak od dneska začínate už 5.mesiac.....;-)

chrustik10
19. okt 2012

@gelinka75 @mayka ďakujem baby
@rojica no jasné že bola, veď si sa ma včera pýtala, že kedy tam budem 🙂 ty si po tom vklade nejaká trošku ešte nadopovaná 🙂 to nevadí, my tu máme pochopenie 😀 ...nemáš náhodou čierne vlasy? neprechádzala si sa tam, keď nás tam už čakalo len pár? 😎

linda_32
19. okt 2012

@mayka ďakujem za odpoveď 🙂 no to je super , že sa podarilo🙂 Aj to, že ti dajú možnosť výberu. Tú krásnu správu si sa dozvedela kedy?

linda_32
19. okt 2012

@chrustik10 áno, to môže byť ona. Vyzerá presne, ako si opísala. Pri prvej konzultácii bola veľmi odmeraná. Bola som totálne nešťastná, že ma k nej zaradili. Ale dnes to už o nej po asi šiestich konzultáciách nemôžem povedať. Aj tu sa uplatnilo staré pravidlo: "neposudzuj ľudí na základe prvého videnia"

rojica
19. okt 2012

@chrustik10 no môže byť,že to má aj nejaký iný účinok......😀keď my to nedochádza......a mám hnedé vlasy a mala som na sebe modré tričko a čierne rifle....a hej prechádzala som sa tam najprv som bola vypísať papiere, potom ma poslali na recepciu zaplatit sumu...a potom som čakala kedy ma zavolajú......maš blond vlasy a kucerave?.....

chrustik10
19. okt 2012

@linda_32 presne! aj ja som minule mala pocit, že ty kokos, povedala čo musela a poslala ma za sestričkami....no dnes bola veľmi milá, tak som sa upokojila...lenže mi nič konkrétne nepovedala a som z toho na nervy...

chrustik10
19. okt 2012

@rojica bingo! blond, kučeravé, po krk 😉 kukali sme po sebe, však? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre