Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

petkaa28
27. aug 2013

@bimbo37 ďakujem 🙂))

vodnari
28. aug 2013

@donatela Ja som po IVF bola doma 2 dni....a potom som išla do práce. 😉

vodnari
28. aug 2013

@petkaa28 moooc...moccc blahoželám....držím palčeky 😉

medyx
28. aug 2013

@petkaa28 neviem kolko treba vynechat....ale jak sa bude dat ideme. ja pondelok idem na krv lebo piatok musim ist na hematologiu. drzim ti palce 🙂

petkaa28
28. aug 2013

@medyx dakujem 🙂 aj ja drzim palce, nech vam to vyjde cim skor...;)
@vodnari
Dakujem 🙂)

medyx
28. aug 2013

@petkaa28 dakujeme 🙂

blcha76
28. aug 2013

@melinda1989 Musím ísť, pretože mám vraj niečo (volá sa to pseudocysta) pri lavom vaječníku, ale z vonkajšej strany. Povedala že keď je to mimo vaječníka, tak to nevadí, ale radšej sa na to pozrie čo to je, a zároveň už skontroluje aj ostatné veci ako priechodnosť atď... Tak čo som mala urobiť ??? musela som súhlasiť. Ale hrozne sa mi tam nechce ísť...

donatela
28. aug 2013

@petkaa28
@vodnari dakujem baby za info. A ako je to s kontrolami pocas stimulky. Tie su vzdy rano, odber + UTZ, tak ako pri IUI? Nebudem musiet vynechavat cez den z prace, vsak?

petkaa28
28. aug 2013

@donatela nie, krv aj uz vždy max do 8:30

donatela
28. aug 2013

@petkaa28 no super. Som si myslela, ze to tak bude. To stiham. Mame pruznu prac.dobu,ale od 9h je povinna,takze dovtedy uz budem vzdy v praci a nemusim nikomu nic na nos vesat, kam chodim tak casto rano. Mam vyhodu, ze mam vsetko poruke, co by kamenom dohodit. Byt, pracu, dcerka skolu aj gf. Takze logistiku zvladame🙂
Kedy mas kontrolny odber?

petkaa28
28. aug 2013

@donatela tak to mas super 🙂)) v piatok idem, tak som zvedava 🙂))

matka177
28. aug 2013

@mauerka ahoj je to normalne,vcera vecer ma zacali boliet krize.neviem ci som nahodou neprechladla.bola som vonku a ked som si cupla,tak sa mi vyhrnulo tricko.stale so msi ho stahovala.alebo je to tym ,ze sa mi maternica roztahuje.som v 5 tyzdni.bojim sa ,aby to nebolo nic zle

marttina333
28. aug 2013

Ahojte, stimulovala niektora z vas pred IUI s injekciami Merional? mna teraz čaka 3x IUI ešte s clostilom lebo budem počas stimulacie na dovolenke a nemal by mi kto pichat tie injekcie :D takže ak to nevyjde ani tento raz, tak dalšie IUI dáme s injekciami.

matka177
28. aug 2013

@petkaa28 aj si sa testovala 🙂

donatela
28. aug 2013

@petkaa28 tak ti budem drzat palce, aby sa dobra sprava potvrdila!

vodnari
28. aug 2013

@donatela áno ráno... do 8:30... 😉

vodnari
28. aug 2013

tak a vklad máme na pondelok..... 😉 už sa teším...už len aby zmrzlinky vydržali rozmrazovanie....chcela som sa popýtať...ráno tam bol nejaký zhon...to mi budú volať v nedeľu???? či sa rozmrazili????

petkaa28
28. aug 2013

@matka177 netestovala :D ani neviem ako som to vydrzala :D
Neboj sa, podla mna su krize v pohode... Ale mabuduce si davaj na ne vonku pozor.. Poznas taky elestacky bedrovy pas?? Ja som ai ho kupila pred 2 rokmi cierny a biely a chcem si ist objednat aj ine farby. Mozes si to dat pod aj na oblecenie, vyzera to super a hlavne to neskutocne chrani krize.. Ja to zacinam nosit v septembri a som velmi spokojna :D

petkaa28
28. aug 2013

@donatela dakujem 🙂))) ak by to vyslo, bol by to najkrajsi darcek v 3.vyrociu sobasa ( cca tak by vychadzal tp 🙂)) ) a hlavne by sa nam konecne splnil nas najvacsi a dlho ocakavany sen 🙂

erin365
28. aug 2013

Ahojte, vložili mi dvoch silných chlapcekov 🙂 Dufam ze sa im obom bude u mna pacit 🙂

mirkaaak
28. aug 2013

@erin365 drzim silno palce, nech sa chlapci riadne uchytia. Ja mam v piatok krv a uz mi z toho cakania sibe 😉

donatela
28. aug 2013

@petkaa28 uz to vyslo, len ti to v piatok potvrdia🙂

donatela
28. aug 2013

@vodnari drzim palce

donatela
28. aug 2013

@erin365 super spravy!🙂 To pri PGD vedia urcit pohlavie?

erin365
28. aug 2013

@donatela Ano pri PGD urcuju 8 hlavnych chromozomov a teda aj pohlavie, downa atd...

donatela
28. aug 2013

@erin365 to som nevedela. Tak uz len pockat na vysledok. Budem na teba mysliet, nech mas o 2 tyzdne len dobre spravy🙂

donatela
28. aug 2013

@erin365 ozaj a celkova sumicka, kolko si platila, ak sa smiem spytat?

majkulik
28. aug 2013

@erin365 drzim palceky, aby ste to dotiahli do uspesneho konca

majkulik
28. aug 2013

@vodnari drzim palceky

mauerka
28. aug 2013

@matka177 Nic sa neboj, jasne, treba si davat pozor na prechladnutie - aj od noh.
V 5tt este roztahovanie maternice nemozes pocitovat ako bolest v krizoch, takze s tymto by som to nespajala.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre