Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

vvia
2. apr 2012

@st2 🙂 bodajby 🙂

vvia
2. apr 2012

@st2 vies co je najhorsie? myslela som si ze budem v nejakej tehu euforii ale ja nic... az si pripadam bezcitna 🙂 len fakt mam strach sa naviazat a hlavne sa mi tomu nechce verit 🙂

st2
2. apr 2012

@vvia zatial je velmi skoro aby ta euforia prisla, podla mna ona pride taka poriadna az ked ocikas testik, ale zase na druhej strane je to zvlastny pocit vediet ze mas v brusku naozaj dve fazulky a teraz len cakas ci sa uchytia, fakt zvlastne, vela krat som nad tym premyslala aj ja ze ako to budem brat, a uz aj teraz premyslam ze ake to bude
a naviazeme sa kazda jedna, predsa len uz po tom co sme si absolovali a vieme s akym koncom a cielom to robime tak neverim ze sa niekto neneviaze a je jej to akoby jedno

vvia
2. apr 2012

@st2 len ja vobec. praveze manzel sa tu mazna s mojim bruskom a ja nic... bojim sa sklamania

st2
2. apr 2012

@vvia ja ta uuuplne chapem, ty sa len nechces naviazat na to lebo nevies ako to skonci, ale ja ti vravim ze to skonci dobre, a kludne staci ked sa na svoje brusko naviazes az o dva tyzdne 😉

vvia
2. apr 2012

@st2 zlatunka 🙂 prosim prosim nech mas pravdu

fles
2. apr 2012

Čavte, zdravím všetkých 🙂 určite sa to podarí vvia, všetky ti držíme palce !!! Bodaj by sme už my mali takéto starosti - radosti !!! Ale aj to bude. Ja som si bola po lieky , skoro som odpadla 😝 keď som uvidela kolko toho si budem musieť užiť. Cena potešila zatiaľ, rátala som viac - dúfam že mi to bude stačiť. Teraz už každú chvíľu čakám mens.... a hádam to stihnem vo štvrtok - prvú inj Difere...a môžem začať kolobeh ! DRŽME SA 😀 😀 😀 veď sme úžasné...

vvia
2. apr 2012

@fles dakujem aky mas protokol?

fles
2. apr 2012

@vvia ja mám dlhý protokol - takže všetko mám len pred sebou !!! ani neviem čo ma čaká 😨 ale som väčšinou vždy pozitívna takže ja to zvládnem - musím !!! 😎
Inač nevieš ako tam robia cez sviatky ??? zatiaľ som na stránke nič nenašla, či budú aj v piatok alebo sobotu ?!?Ešte sa ťa spýtam lebo ty to máš za sebou...ten papier vyhlásenie a infor. súhlas to si zobrala k tomu notárovi overiť ? dík

vvia
2. apr 2012

@fles cez sviatky netusim musis tam zavolat ak potrebujes. a k notarovi som dala overit to comi dali. to potvrdenie ze budem matkou a manzel otcom 🙂 ale len par dni pred ivf. teda pred odberom vajicok

maco83
2. apr 2012

@fles ahoj ja som volala do centra v piatok a povedali mi že tento týžden v stredu si mám zavolať a povedia mi ako robia cez sviatky neboj aj ja mam dlhý protokol a mala som s toho velkú hlavu ale zatial to zvládam síce mam už brucho ako keby ma dopichali včielky 🙂 dneska som si k dipherelinu prvý krát pichala gonal tato stránka je super ked niečo nevieš vždy sa tu najde niekto kto poradí 🙂

fles
2. apr 2012

@maco83 ahooooooj, dobré pekné brucho teda 😉 no uvidím. Ja mám tu to inj a potom iné nie gonal... však poviem a inak fakt super že je táto stránka. A po kolkých dnoch si si začala pichať a ako dlho budeš ? ja mám pregnyl tušim..

maco83
2. apr 2012

ja som začala na 26DC pichať dipherelin a po menzese na 5DC mi pribudol gonal a dalej neviem v stredu budem volat a povedia čo dalej pregnyl mam aj ja ale ten si pichnem v noci pred odberom vajíčok dúfam že to bude budúci týždeň 😒 lebo ten dipherelin po čase začne trošku štipkať ked si ho budeš pichať teda aspoň mňa

ivka3901
2. apr 2012

ahojte kočeny.tak PN odneska vypísaná a čakám na menzes a novú nádej a šťastie v živote a strašne sa bojím sklamania som veľmi pesimistická,že sa to zas nepodarí ☹

ivka3901
2. apr 2012

@vvia já sa bojím tak isto ako ty hlavne toho telefonátu negatívny a v tom sa zrúti celý svet a moj manžel mi povie,že aj tak ma lúbi tak presne toto sa odohralo naposledy a veľmi sa bojím,že sa to bude opakovať 😢

ivka3901
2. apr 2012

@st2 ahoj díky aj dochtorka mi hovorila,že nech radčej počkám na poriadny menzes 🙂

vvia
3. apr 2012

@ivka3901 snad ti to dopadne tentokrat dobre. raz to predsa musi prist

st2
3. apr 2012

@ivka3901 tak potom daj vediet kedy pride a kedy zacnes uz

mimi1111
3. apr 2012

ahojte zajtra idem po prvy krat do centra na konzultaciu mohly by ste mi prosim napisat co ma caka prvy den??som s toho nervozna dakujem vam vopred za odpoved

gelinka75
3. apr 2012

@mimi1111 ahojky, a ku komu ides? tak rozobera sa tam vas problem, pripadne vysledky ak mate nejake, potom ake su moznosti a predpokladany dalsi postup, mne robili aj prehliadku a stery hned v prvy den 😉 neboj sa nicoho vsetko bude ok

vvia
3. apr 2012

@mimi1111 len pohovor pripadne odber krv

mimi1111
3. apr 2012

@gelinka75 idem k doktorke Stenovej a priatelovi nebudu brat na spermiogram??uz ani neviem kde som citala ze aj priatelovi sa berie hned na spermiogram

gelinka75
3. apr 2012

@mimi1111 u nich sa na spermio prihlasuje na konkretny cas, ale ked budu mat volne mozno ho zoberu, ja chodim tiez k dr. stenovej budes spokojna uvidis 😉

mimi1111
3. apr 2012

@gelinka75 dakujem dufam ze budem spokojna velmi dlho som sa rozhodovala komu pojdem citala som o nej len to dobre tak som zvedava a kolko chodis uz do centra??ja sa aj bojim som po operacii mimomaternicoveho a nemam uz ani jeden vajcovod

gelinka75
3. apr 2012

@mimi1111 my chodime uz od decembra a teraz cakame na IVF uz sme dali ziadost, asi aj teba to caka, ked nemas vajcovody, ja mam podobny problem 😉 😖 zial nemame na vyber bez vajcovodov sa to neda, ja mam nastastie aspon jeden, ale moc mi napomocny teda neni zatial 😀

mimi1111
3. apr 2012

@gelinka75 ja som otehotnela aj s jednym ale zasa to zostalo mimo lebo ja som mala dva krat mimomaternicove a dva potraty takze to potrva vsak a co vsetko ste absolvovali ?

gelinka75
3. apr 2012

@mimi1111 no bud rada, ze vies ostat tehotna, aj ked zatial neuspesne, asi musime byt trpezlive 😉 mne potom este brali krv, muzovi 2x spermio, potom som este brala atb, riesili mi cystu, teraz beriem antikoncepciu, no mame to perne 😀 zalezi ake vam vyjdu vysledky zo sterov a z krvi, ci hormony su v poriadku a tak, mozno vas poslu aj na geneticke testy kedze si mala potraty..uvidis co ti poradia 😉

silvuska47
3. apr 2012

čo je tu noveho dievčatá??dlho som tu nebola..ako čítam tak niektoré čaká prvá konzultacia,niekoho odbery vajíčok len ja musím čakať na vysledky..Ale počkám si tak ako som si počkala konečne ma moju polovičku,ktorá je už konečne po mesiaci čakania doma 🙂 ..takže zaplatení pobyt v Tatrách tak snad sa zadarí niečo podniknuť po ovulke....uvidíme.. 😠 držkajte palce...

jova23
3. apr 2012

@st2 Ahoj, možem jednu otazku, pišeš tu velmi milo a skuseno, dnes povedali kamaratke pred umelym opl., ze ide na kratky zákrok SIS, prosim nevieš čo to znamena, boli tam dnes 1 krat, ďakujem

st2
3. apr 2012

@jova23 😵 Ďakujem
SIS je priechodnosť vajickovodov pod ultrazvukom, čiže vstreknu tam fyziologicky roztok a pozerajú či tekutina prechádza cez vajcovod do bruska , ak áno tak je všetko v najlepšom poriadku, je to trosku bolestivé ale u koho, dá sa to prirovnat silnejším menstruacnym bolestiam
Tiež som to absolvovala 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre