Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
25. sep 2012

@lilith3 ja som nepocitovala navaly tepla, lebo bolo celkovo vonku vtedy 38 stupnov takze to bolo tazko rozoznat ci mi je teplo lebo mam navaly, alebo preto lebo je sahara

dadenka111
25. sep 2012

@pancuska Ahoj no krasne som sa zrelaxovala na dovolenke ako nikdy a krasne sa uhniezdilo. HCG genialne stupalo a potom v pondelok v praci koniec. Mozno je to SZ, ale asi to dost praca a stres mala nasvedomi. Inak si to neviem vysvetlit. Idem na vysetrenie SZ a uvidime. Po vklade urcite pojdem hned na rizikove tehu a ziadny stres. 😔
@given hOj dakujem Z. Musim nieco poriesit a najst moznosti. Aj na to imuno myslim. Ja mam alergologicku/imunologicku skusim sa na to spytat. V novembri mam ist na kontrolu, tak skusim ist trosku skor a pozistovat. Mozno zbytocne hladam a stracam cas a energiu. mozno potrebujem len zmenit davkovanie utrosu, alebo znemit na duphaston ci agolutin... uvidime ak na to pride meniiiim 😉

ivka3901
25. sep 2012

@pancuska presne tak moja ako píšeš čas je najvädčší liek na všetko a hádam moj mužík zmení názor a pojde so mnou do toho BRNA 🙂 ty si na tom ako?už si začala so stimulkou?

maruskaaaa
25. sep 2012

@dadenka111 Daduš, už si sa objednala na tú ŠŽ? 😉

ivanya
25. sep 2012

Ahojte, ako dlho ste zostali na PN po OPU?

given
25. sep 2012

@ivanya Ja som bola PN 2 tyzdne po vklade.

pancuska
25. sep 2012

@dadenka111 budem na teba mysliet a verim ze sa to vyriesi,ze pridu na to co bola asi chyba....moja byvala spoluziacka bola na IVF a prve potratila potom jej zistili v GF nieco ohladom SZ a druhe IVF s podrilo,teraz ma chlapceka a dievcatko-dvojicky 😉 teraz sa to zasa trosku zabrzdi ale uvidis Vianoce to istia!!! 😉

pancuska
25. sep 2012

@ivka3901 presne tak moja....chlapi potrebuju viac casu ako zeny ..... ja idem zajtra do GF a uz mi povedia kedy zacnem a aky protokol a tak lebo ani neviem aky protokol budem mat a dneska som 9DC 😉

jomini
25. sep 2012

@gelinka75
@ivka3901
@dadenka111 a ostatne babule, prosim neostal Vam gonal? dakujem 🙂

gelinka75
25. sep 2012

@jomini maruske ostal gonal 😉

pgaba
25. sep 2012

@lilith3 ahoj to ma tesi, ze sa mas super :D len takto dalej a oddychovat a vies viera, nadej zomiera posledna ;) hladkat brusko a budete styria;) ano v piatok budem mudrejsia, ze co a ako. inak tie zmeny mavam aj ja je mi miestami teplo a potom strastne ma trase zima.

jomini
25. sep 2012

@gelinka75 ejj, dakujem, si poklad ..uz aj idem zobronit do IP 😀

pgaba
25. sep 2012

@silvik1 ahoj, ano v pondelok v GF bolo velmi vela ludi aj ja som len pozerala,ze co sa stalo. Ozaj co Ti dnes povedali kolko sa podarilo oplodnit? drzim palce a hlavne klud, viera ;) to je super, ze je to len takto trochu bruchabolenie - potom budeme doma oddychovat ;)

gelinka75
25. sep 2012

@jomini uz si dostala protokol? ako to bude prebiehat?

pgaba
25. sep 2012

ahojte, chcela by som sa spytat je tu medzi vami aj astmaticka ktora podstupy umele oplodnenie? ak ano tak tieto hormony ako znasa a tehotenstvo? dik

jomini
25. sep 2012

@gelinka75 este mam ist na nastavenie do cyklu nasledujuci piatok ..dufam, ze to stihneme a ms nepride skor. Budem brat gonal po 75ml denne cca 10 dni, jedna folikumetria, pregnyl a tehotenstvo 😀 Ty sa ako mas?

gelinka75
25. sep 2012

@jomini a to ti budu robit OPU normalne v narkoze nie? drzimn palce nech to vyjde, vidim, ze si zas motivovana 🙂 ja ok, cakame na vysledky, zatial neriesim 😉

jomini
25. sep 2012

@gelinka75 ano v narkoze, embryjka budu bez PK, vsetky detaily sa dozvieme buduci tyzden.. beriem to uplne light, nejako si ani neuvedomujem ze coskoro zaciname, stimulka je soft, takze bude znesitelna a hlavne to bude rychly proces, tak to ideme vyskusat 😀

alibabaa
25. sep 2012

@pgaba ja som zachytena pred astmou, vsade mi pisu bronchyalna astma.. netusim co to pisu. ale najlepsie to asi nie je.. jediny problem som mala ked som isla na KET. tie lieky ma neskutocne dusili.. ale povedali mi ze len vydrzat.. ine totiz mi nemali ake predpisat.. vraj..

maruskaaaa
26. sep 2012

@gelinka75 Už som ho vrátila do GF 🙂 Už som sa všetkého pozbavovala 🙂

gelinka75
26. sep 2012

@maruskaaaa ahaaaaaa nevedela som 😉

maruskaaaa
26. sep 2012

@gelinka75 V chladničke mi to zaberalo miesto a dostala som za to 55,-EUR 🙂 Zajtra idem na sono, na potvrdenie srdiečka, teraz mám dilemu, či mám utros zapiť alebo ho vložiť dole. Ale keď mi bude robiť sono, tak mi asi ten utros vytečie či?

gelinka75
26. sep 2012

@maruskaaaa neviem, nebola som este dat potvrdzovat srdiecko 😀 😀

maruskaaaa
26. sep 2012

@gelinka75 Ani v papieroch to nie je napísané, skúsim tam asi zavolať 🙂

gelinka75
26. sep 2012

@maruskaaaa drzim palce na zajtra a bola si aj u svojho odvtedy?

maruskaaaa
26. sep 2012

@gelinka75 Ďakujem. U svojho som bola iba raz, lebo sa sa bála, či náhodou nejde o mimomaternicové, vtedy videl dutinku a vravel, že mám len počkať na sono v GF, aby sme bábo moc neotravovali, lebo časté ultrazvuky vraj škodia. Tak uvidíme zajtra čo bude, ak bude všetko OK, tak mi dajú len správu a šup k svojmu gyn. Drž palce, veľmi sa bojím. Už pár dní ma poriadne napína, všetko mi smrdí, nútim sa jesť nasilu, lebo zo všetkého ma napína. Včera som mala strašnú chuť na chlebík s opraženou cibulkou, tak som sa prejedla v noci, až som celú noc nespala. Strašné stavy mám teraz 😀

gelinka75
26. sep 2012

@maruskaaaa ved toto si chcela nieeeee? 😀 to prejde, neboj, potom uz bude len brusko viac rast 😵

maruskaaaa
26. sep 2012

@gelinka75 Hej 🙂 Ale to napínanie mám iba týždeň, predtým nič, všetko som jedla, až teraz. Ja som asi nejaká zvláštna. Len aby to srdiečko bolo, lebo dnes už mám mierny stres 😀

mimi1111
26. sep 2012

@dagmar25 dakujem dnes ma pustili domov ale spinenie stale trvaa a dost ma to znervoznuje 😢

katka.gzd
26. sep 2012

kocky mam otazku....v piatok mam ultrazvuk na zistenie vysky sliznice pred KETom...ked bude dobra, rozmrazia nam embryjka aj cez vikend? stalo sa vam to niekomu? vopred vdaka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre