Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

babo78
17. jún 2014

@blcha76 Dakujem krasne. Mam take zmiesane pocity,brať to ze som tehotna alebo cakat ako to vsetko dopadne.

bubbbulik
17. jún 2014

@babo78 super že si to zvládla,,,a ja mam len jedno hadam sa uchytiii 🙂 a stimy kiahnamy ti poradit veru neviem..

marttina333
18. jún 2014

ahojte holky, prosim vas, volala som si pre vysledky do GF z trombofilie (vrodene a zistakane) kvoli potratu, a sestricka mi povedala ze musim ist na hematologiu. Mala niektore niečo podobné, neviem či sa mám bať, že mi dačo našli :( ďakujem

annavallova
18. jún 2014

Dobrý deň, 2roky sa snažíme o bábo a nič, poslala muža na sparmiogram a bol zlý, zistili mu oligozospermiu, teraz máme ísť po 3 týždňoch na kontrolný spermiogram, sme len na začiatku a ešte nevieme, či vôbec, bude treba umelé oplodnenie, no sme rozhodnutý ísť do toho, preto by som sa chcela spýtať, že koľko to tak priblížne asi bude stáť, lebo niečo prepláca poisťovňa a niečo nie, ďakujem za každú informáciu alebo radu, čítala som tu aj zlé komenty na centrum no nám pekne všetko vysvetlila sestrička, neviem, ďakujem za odpoveď

annamary27
18. jún 2014

@marttina333 neboj.aj ja som bola ako tehu na hematologii a potom som si až do pôrodu pichala fraxiparin kvoli zrážanlivosti krvi.je to dobré ako prevencia,aby si neprišla nabudúce o bábo a za´darilo sa otehotnieť.

elise
18. jún 2014

@marttina333 ja som to mal atiež ide o to aby sa bábo podarilo pichala som si fraxiparine až do ukončenia šestonedelia. nemusiš sa stresovať

annamary27
18. jún 2014

@annavallova ahoj,no nám sa zadarilo až tretie ivf,prvé 2nás vyšli zhruba 1000eur každé a tretie asi 1400,lebo sme využili aj embryoskop,ale cena záleží od služieb ,ktoré využijete,od ceny hormonov,ktoré ti predpíšu,od toho kolko vajíčok ti budú napr.napichávať spermiou,či budete mať aj zmrazované embryjká atd atd,

ingrid0105
18. jún 2014

@marttina333 aj kde nasli liekmi sa to da riesit, hlavu hore 🙂

ingrid0105
18. jún 2014

@annamary27 ak mi nevyjde KET teraz mam 2 mrazacikov a ak ani to nevyjde, asi zainvestujem do toího embryoscopu, citam uz ze viacej bab otehotnelo vdaka vyberu embryjka

bubbbulik
19. jún 2014

@annavallova ahoj ,takže poistovna preplaca niečo neviem presne poedat kolko ale okolo 1000eur,ja ti poviem kolko som dopplacala ja,,,takže za lieky som doplacala do 300eur ale každa ma ine množstvo takže každa to ma inak ja som nepotrebovala tolko takže som nedoplacala až tak vela su to aj večie palky,potom kontroli to je 110eto je jedorazovo.,a niektore ukony si platiš sama tie ktore som mala ja to vyšlo 890e,takže celkovo som doplacala 1300e,takže hadam že nám to už víde, 🙂

marttina333
20. jún 2014

@annamary27
@elise
@ingrid0105
takže moje výsledky : Koagulačný faktor XIII Val34Leu: heterozygot; PAI 1 4G/5G polymorfizmus: homozygot; G/A polymorfizmus -455: heterozygot. Viete čo to znamená ? mala to niektora z vas ? Diky

annavallova
20. jún 2014

@annamary27, ďakujem za odpoveď, no pred nami je dlhá cesta, no dúfam ,že úspešná

annavallova
20. jún 2014

@bubbbulik , ďakujem za odpoveď a držím palce, uvidím ako dopadnem v stredu idem k mojej lekárke, potom muž na kontrolný spermiiogram a uvidí sa,ale ideme do toho a tebe prajem aby sa to podarilo 🙂

annamary27
20. jún 2014

@marttina333 no neviem ti povedať,čo tie výsledky znamenajú,ja som neriešila ani tie moje,proste mi ich dali a šla som s nimi na hemo.

jarmila85
23. jún 2014

ahojte babyyy :D takže po 4 mesiacoch oddychu idem zas a znova na dalšie ivf...a v stredu začiiiinam...už sa tešiiim...držim všetkým palčekyyy nech sa nám to už konečne podari... :D

blcha76
23. jún 2014

Ahojte dievčatá, takže zajtra (10.deň po ET) idem na krvičku 🙂, ale zatiaľ ma na duši tíško hrejú výsledky testíkov (zľava prvý sobota, druhý nedeľa a dnešný) 🙂 ...

blcha76
23. jún 2014

Ahojte dievčatá, takže zajtra (10.deň po ET) idem na krvičku 🙂, ale zatiaľ ma na duši tíško hrejú výsledky testíkov (zľava prvý sobota, druhý nedeľa a dnešný) 🙂 ...

annamary27
23. jún 2014

@blcha76 držím palce,krásne testy, 😀

blcha76
24. jún 2014

@annamary27 Ďakujem, výsledok dnešnej krvičky mám pozitívny 🙂 !

annamary27
24. jún 2014

@blcha76 supééééér,gratulujem,vieš aj hodnotu hcg?

blcha76
24. jún 2014

@annamary27 Jasné, HCG mám 313 🙂 .

bubbbulik
24. jún 2014

@blcha76 gratulujem,,,,som zvedava ja na to ked pojdem na krv.aj maš nejake pocity ci nie ?

annamary27
24. jún 2014

@blcha76 paráda,krásne číslo.aj ja som mala okolo tristo. 😉

marttina333
24. jún 2014

Ahojte chcem sa spytat ci odporucujete embryoscope a predlazenu kultivaciu alebo su to zbytocne vyhodene peniaze ? Dakujem za nazor.

blcha76
25. jún 2014

@bubbbulik Ďakujem, nie nemám žiadne pocity, cítim sa úplne normálne, len ma sem-tam pobolieva ešte podbruško ako keby mala mrcha prísť, ale každým dňom je to o niečo menej.

minis
25. jún 2014

ahojte baby, len jedna otazocka, mam nejake lieky co mi zostali po IVF. su nove. ak by mal niekto zaujem, posuniem dalej za lepsiu cenu...som z NR...

tyli
25. jún 2014

@marttina333 neboj sa, to ešte nič neznamená. dobrá doktorka je na Kramároch - MUDr. Drakulová. tiež sa k nej chystám.

tyli
25. jún 2014

@blcha76 gratulujem. 😎 koľkáty pokus vám vyšiel?

tyli
25. jún 2014

ahojte, pol roka som sem neprispievala, potrebovala som všetko pustiť z hlavy. je tu ešte niekto s tých starších - minuloročných? 🙂

tyli
25. jún 2014

@erin365 @vodnari čo máte nové? my v septembri dáme ešte IVF, len ešte neviem ktoré centrum.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre