Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

jomini
13. aug 2012

@gelinka75 :D :D :D ty si cislo ..nebudes to potrebovat.
Ja ju chcem ukecat aj na presnison a anopyrin..v brne to davaju automaticky..uvidime, kam ma posle.. :D

maruskaaaa
13. aug 2012

@gelinka75 takže ak pravidelne cikám, nemusím sa ničoho báť? 😉

gelinka75
13. aug 2012

@jomini no tak vies, niekedy mam problem zavriet usta vcas 😀 si zlata, veris aj namiesto mna, to si cenim 🙂

gelinka75
13. aug 2012

@maruskaaaa no vtedy by to malo byt ok, ako brusko budes citit poriadne, neboj oni to vidia z krvi, ze ci nieco hrozi alebo nie a aj na utz kukaju velkost vajecnikov, to by ta upozornila, kym nic nehrozi tak nic nehovoria 😉 som myslela, ze nato kaslu, ale nie je to tak, lebo na OPU jednej priniesli infuzku, ze jej musia dat prevenciu lebo ma take vysledky, takze oni to dobre sleduju

maruskaaaa
13. aug 2012

@gelinka75 tak to si ma potešila. Ty si posol dobrých správ 😀 😀 😀

jomini
13. aug 2012

@gelinka75 tesim sa, ze budes tehula aj zapijem tvoj pozitivny testik 😀
v stredu sa ozvem s novinkami, zatial pekne pestuj sliznicu 😀

belalinda
13. aug 2012

@gelinka75 Uf, volny priechod sme tomu dali tak 3 roky dozadu, poctivejsie sme sa zacali snazit tak rok a pol dozadu a v GF sme zopar mesiacov... Tiez uz nie sme najmladsi, do srotu ale mame este daleko 😉 teraz ma ale nahanaju uz aj kvoli dysplazii cervixu...

Baby sak my sme tu ako vojnovi veterani 😉 uz si len diagnozy porovnavame xixixi

maruskaaaa
13. aug 2012

@belalinda pokiaľ máme nádej, musíme bojovať 🙂 🙂 🙂

annamary27
13. aug 2012

@gelinka75 a tebe moja nerobili genetiku a hematologiu po neúspechoch?nám s mm urobili genetiku v GF ešte počas zisťovania nášho zdrav.stavu pred ivf,aby všetko vylúčili.a na hemoške som bola po 2neúspechoch.

annamary27
13. aug 2012

@jomini aj mne tie protilátky robili v GF,jeden čas mali takú akciu,že to robia aj oni,možno nie úplne do detailov ako v Prahe,ale robili,lebo ma na to ešte aj zavolali,že mi zabudli na to konkrétne vyšetrenie zobrať krv.

belalinda
13. aug 2012

@maruskaaaa a nadej mame vzdy! 😉 takze k telu zbran a ide sa do boja! 😉)))

maruskaaaa
13. aug 2012

@belalinda tak do bojaaaaaaaaaaaaa 🙂

belalinda
13. aug 2012

Je perfektne najst na jednom mieste tolko skvelych, chapajucich a pozitivne naladenych ludi!!! (bojovnikov)

gelinka75
13. aug 2012

@annamary27 nie, mali sme jedno ET, ziadne dalsie vysetrenia nam nerobili, iba na zaciatku sa vtedy pytala, ci mame nejake chorych v rodine, to bolo vsetko

gelinka75
13. aug 2012

@maruskaaaa hlavne nato nemysli, ved je vsetko ok 🙂

gelinka75
13. aug 2012

@jomini dobre, budem cakat 🙂 sliznicu mavam ok, len ci jej ten estrofem neuskodi 😀

gelinka75
13. aug 2012

@belalinda aj ja mam ranku na krcku, cyto vyslo na jednotku tak to dalej neriesili, kvoli tomu som si davala robit to lepsie vysetrenie, co robia v takom roztoku aj som zato platila nejak do 20 eur

maruskaaaa
13. aug 2012

@gelinka75 tak tak, keď mi to takto pekne vysvetlíš, tak som spokojná 😀 😀 😀

gelinka75
13. aug 2012

@maruskaaaa ty si horsi stressman ako ja, si privodis priznaky aj z nicoho 😀

maruskaaaa
13. aug 2012

@gelinka75 veď to, veď to, aj môj mužík to vraví 😀 ale musím byť v strehu keby niečo 😉

jomini
13. aug 2012

@annamary27 mne to robili v decembri, naozaj sa musim opytat stenovej, co vsetko to obsiahlo.. no ja som prekonala take raritne ochorenie suvisiace s trofoblastom, ze moje telo vytvaralo HCG vo vysokych hodnotach..preto mam obavy, ze tam je problem, nakolko embryjka boli silne, pekne sa delili a oplodnene boli prirodzene.

belalinda
13. aug 2012

@gelinka75 tiez to nemam nic tragicke, ale uz chodim k onkologovi kazde tri mesiace (dost morbidne), ale aspon to mam pod kontrolou 😉 a zakazdym mi nada, ze na co cakam... :-P

zuzana231
14. aug 2012

@lubkaeck
@maruskaaaa
ahojte dievcence. vdaka za odpovede. vsak uvidim ako to poriesim 🙂

maruskaaaa
14. aug 2012

@zuzana231 nemáš za čo, radi poradíme 🙂

minis
14. aug 2012

Ahojte, min. tyzden som sa vas pytala na drabeka z gyn fivu 🙂. dakujem za odpovede 🙂. tak vcera sme tam s manzelom boli, bol super, zlaty 🙂. my uz mame za sebou vela vystreni, aj manzel bol na spermio...ma perfektne vysledky, ja mam anovulacny cyklus, ale s clostylom, kt. som brala vela cyklov sa mi tvoria krasne folikuly 🙂 tak mi moj gynekolog povedal, ze pravdepodobne nepriechodnost. tu na konikovi som si fakt vsetko precitala a mojim laickym vydedukovanim 🙂)) som dospela k nazoru, ze ked ma manzel tak perfektne vysledky a mne pomocou clostylu rastu krasne foliky, ze asi sa to tam nema ako dostat :DDDD a vcera mi to potvrdil aj drabek 🙂 hned ma objednal na laparku, idem 6.9., tak som bola prekvapena ze hned na 1. konzultacii sa to konecne zase niekam pohlo.... 🙂 tak ale mam aj trochu obavi z toho, ale na druhej strane sa aspon zisti zase nieco viac 🙂 len som sa v navale tych informacii vcera zabudla spytat co po tej laparke 🙂 ako to prebieha asi tak dalej? ake byvaju postupy ? 🙂 vy mi tu vzdy poradite 🙂 dakujem vam baby 🙂

pancuska
14. aug 2012

@minis ahoj,ja som to mala presne ako ty,aj co sa tyka clostylu aj co sa tyka spermiogramu,no mne sa podarilo otehu prirodzene no bolo to mimomaternicove kedze som mala vajcovod priechodny len na 50% tak sa mi to tam upchalo a museli mi ho odstranit,po roku som isla na dalsiu laparku kde mi zistili ze ten jediny vajcovod ma chronicku chorobu sactosalpinx,bol uplne zrasteny a vyplavoval nejaku tekutinu (ja som to vnimala ako vytok) a mala som to vsetko zo zapalov moc.mechura a chlamidyi....a tak mi ho odstranili,lebo v GF to odomna vyzadoval dr!
ale zvyknu vajcovody prefuknut a ak tam nie je sactosalpinx tak to vacsinou pomoze!!! potom sa caka na jeden menzes a moze sa snazit,cca tak za 3 mesiace sa zvykne podarit!!
uvidis sama co ti na laparke zistia!!! 😎

pancuska
14. aug 2012

@jomini
@gelinka75
@maruskaaaa
@belalinda
@annamary27 baby prosim vas ak chcem vediet ci mi schvalili ziadost na IVF tak mam volat do poistovne v Blave alebo tam kam patrim? som inak v VSZP takze to bude asi trvat.....no podla vsetkeho tam budeme o chvilu vsetci!!dakujem 😎

gelinka75
14. aug 2012

@minis cauko, predpokladam, ze po laparke vas da na IUI a budete skusat par cyklov, ak su spermie dobre a si priechodna tak to tak byva

@pancuska treba volat na ustredie do BA

minis
14. aug 2012

@gelinka75 dakujem ti veeeelmi pekne 🙂 no som ja strasne zvedava.... 😎

annamary27
14. aug 2012

@pancuska neviem moja,ja som nikdy nevolala,raz mi to shcválili za 3týždne,raz za 6týždnov a tretíkrát asi za mesiac.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre