Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

domeska
15. mar 2014

@mirka135, @gelinka75 - este mam otazocky ak mozem. vo stvrtok som mala opu a dnes ideme na 60-tku. ak tam budem v kludovom rezime, vyjedat stoly 😀 tak nemusim stresovat a mozem ist ci? a take ruzkovkaste spinenie je tiez v poriadku? hovorila som si,ze nebudem stresovat a sledovat sa ale neda sa to. vsetkeho sa obavam aby som bola na vklad fit 🙂

waitiekatie
15. mar 2014

@domeska pekne chod a zabav sa..prides na ine myslienky..ked nebudes tancovat na stole alebo skakat zo stolicky,vsetko bude ok..spinenie prejde, neboj..v pondelok mas vklad?? bude to v poriadku,neboj :* pekne si uzi vikend..ako hovori kamoska..klud a nohy v teple.. 😉

domeska
15. mar 2014

@waitiekatie - cista katastrofa somnou 🙄

waitiekatie
15. mar 2014

@domeska nie..pohoda..😉

mirka135
15. mar 2014

@domeska jasne kludne chod a to spinenie je v pohode po OPU.nicoho sa neboj .a co sa tyka toho sledovania pockaj po vklade 😀

bubbbulik
15. mar 2014

@petkaa28 Ahoj,možem sa spítať??kolko sa pychaju injekcie kked je dlhy protokol?

petkaa28
15. mar 2014

@bubbbulik cca 2 tyzdne, resp podla toho ako ti zaberaju...mne zaberali pomalsie, tak sme pichali cca 3 tyzdne

bubbbulik
15. mar 2014

@petkaa28 ked som mala krátky protokol tak ma nechali si pichat tušim niečo vyše tyždna,stoho som mala 32vajíčok,ale teraz ked my daju dlhši dufam že budu kvalitnejjšie a niečo stoho bude

sonulka81
16. mar 2014

@gelinka75 túto kombináciu som mala dva x aj ja a teda raz s pozitívnym výsledkom ktorý má 7 týždňov...

mirka135
16. mar 2014

@bubbbulik ja som pichala 26dni bo menzes meskal 7 dni pri dlhom protokole

bubbbulik
16. mar 2014

@mirka135 fuha...no pekne a čo vyšlo to??

mirka135
16. mar 2014

@bubbbulik nie :'(

domeska
17. mar 2014

ahojte, AZH ste si poziadali ci vam uz pri telefonate na ET povedali,ze ci ano alebo nie?

gelinka75
17. mar 2014

@domeska ahoj, AZH sa riesi pred ET, v podstate vam to embryolog odporuci ked vidi, ze obal embrya je hrubsi, inak to nie je potreba davat

janan82
18. mar 2014

@domeska Ahoj, presne ako pise Gelinka75, odporucaju to az pri ET. Nam volali z laboratoria, ze kolko odobrali, kolko prezilo, kolko sa oplodnilo a ze nam navrhuju aj to AZH, ale ze to spravia az ked to bude nutne. A u nas to aj bolo. Obal bol hruby a nepovoloval.

domeska
18. mar 2014

@gelinka75 , @janan82 - uz sme po. vlozene 2. 🙂 moze ma pobolievat brucho?

waitiekatie
18. mar 2014

@domeska jeeeej, super 🙂 (nemam v robote fb, doma ti napisem)... moze, vsak si po punkcii.. neboj, pekne oddychuj a pozitivne mysli 😉 maminaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

domeska
18. mar 2014

@waitiekatie - to je to moje nesledovanie sa 😠 ale v pohode. vsetko tak ako ma byt. uz ma az tak neboli to brucho ta asi po tom trasfere. ujo drabek neboj nezny 😀

domeska
18. mar 2014

mne dobre hrabe. namiesto mena do kontaktov v telefone zadam estrofem a divim sa,ze mi nic nenajde 😀 😀 😀

waitiekatie
18. mar 2014

@domeska nadych, vydych... nejaka si z toho prepracovana... ale nemal nejake problemy pri transfere, ci? bo mne ked sa tam nevedel dostat, vies co vsetko so mnou stvaral?? od neznosti to malo svetelne roky 😀 😀

domeska
18. mar 2014

@waitiekatie - tak trosicku to bolelo. potom mi vravi,ze zakaslite, skoro som umrela 😀 jak ked dostanem ms. ale nic nevravel. teraz som mala taky slaby ruzovkasty vytok tak to pripisujem tomu,ze bol plny neznosti 😀 a neviem co mam robit od dobroty, ci jest, ci spat, ci co... 🙂

waitiekatie
18. mar 2014

@domeska spat.. jednoznacne... 😀 a citat a kukat telku, a HLAVNE... nechat sa obskakovat od toho uja, co bol s tebou 😀

domeska
18. mar 2014

@waitiekatie a co to spinenie, moze to byt od neznosti? 🙂

waitiekatie
18. mar 2014

@domeska ano, ja som mala tiez v ten den cely den 😉

domeska
18. mar 2014

@waitiekatie uf... ten ujo co bol somnou siel zarabat 😀

waitiekatie
18. mar 2014

@domeska no ved musi... na dve deti....a zenu milu, sikovnu 😀

domeska
18. mar 2014

@waitiekatie no ja som mu to tiez hovorila 😀

sizo
19. mar 2014

Absolvovana konzultacia v BRNE V REPROFITE🙂)))))
ZIADNY GYNFIV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tinka9075
19. mar 2014

@sizo Rozhodla si sa správne 🙂 🙂 ja mám z Reprofitu dvojičky 🙂 🙂

sizo
20. mar 2014

@tinka9075 Gratulujeeeeem🙂)))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre