Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

erin365
13. aug 2013

@lucinka4185 a papučky si dávaš???

erin365
13. aug 2013

@lucinka4185 cez zimu tiež chodíš v sukniach? 😀

erin365
13. aug 2013

@majkulik prečo??? 😅

majkulik
13. aug 2013

@erin365 😀 😀 😀 😀 lebo je to take zlate. . . . 😀 😀 😀 ale v dobrom - som si spomenula ako som sa do papuciek sukala,
inak toto je prve miesto, kde som sa s tym stretla -a aj s papuckamu. podla mna je to super napad.

erin365
13. aug 2013

@majkulik jj, presne, keď som tam došla prvýkrát, kukám...reku to si mám obliecť a papuče obuť???? 😀 😀 😀 Teraz cez leto si papučky nedávam, len naboso precupitám 😅

majkulik
13. aug 2013

@lucinka4185 hm, to som nevedela, ja som zatial len a iba s Dr. Behunovou. ked som bola mimo z liekov, tak sa smiala - so mnou. to pri kombinacii pri HSG.

majkulik
13. aug 2013

@erin365 no ale naozaj je to super, clovek sa neciti ako na pulte, ale tak ludsky.

erin365
13. aug 2013

@majkulik u môjho gyndoša v NR to je tak, že za závesom kde je koza je vedľa hneď aj stolička a vešiak a teda sa len vyzlečiem a vyhupnem na kozu...žiadne procedúrovanie nahá cez celú ambulanciu...to je tiež dobrý nápad.

sarin
13. aug 2013

@erin365
@lucinka4185
@majkulik baby a kym ja si "uzivam" na koze tak manzel je na chodbe? ci ako to tam je?? ja neviem ci ma ist so mnou bo ked som sla na gyndu moju tak mi ho nepustili ani do cakarne ☹ ze maju take pravidlo... a on mrzol vonku pol hodiny to bolo cez zimu mrazy jak fras.... tak nerada by som ho zbytocne tahala,... ako aby ste chapali.. on ma v tom nechce nechat samu,.. len aby tam nebol navyse kdesi... a zbytocne dovolenku si brat bude

sarin
13. aug 2013

@majkulik co je to HSG? 😀 je to skumanie tej priechodnosti,..

erin365
13. aug 2013

@sarin pri vyšetrení určite nebude v ambulancii, bude musieť počkať na chodbe. Ani neviem ako to bolo u nás, tiež som ho zobrala so sebou na prvú konzultáciu ale len čo bol vo vnútri 2minútky a už sa zaoberali len so mnou... tak neviem teda, či nestačí keď pôjdeš sama...a keby chceli vidieť tvojho muža, tak by ti to potom povedali a prišiel by už na istotu...a nie na blind.

lucinka4185
13. aug 2013

@erin365 Papucky si nosim a v sukniach cez zimu chodim len sporadicky ale vsak vyriesi to dlhe triko ci sveter...neviem ci by som si po niekom nieco obliekala, obuvala..Ja som trosku na hlavicku...ja mam problem aj v obchode ked si idem kupit nieco na seba 🙂

lucinka4185
13. aug 2013

@sarin ja som mala manzela so sebou pri vstupnom pohovore. Potom ked som uz mala ist na kozu isiel von a kukal v cakarni nejaky film.... 😀

erin365
13. aug 2013

@lucinka4185 minule tam dávali Mr.Bean 😀

majkulik
13. aug 2013

@sarin tuto chodia pary. DR vzdy povie, kedy ma byt pritomny aj on, aby vedel priamo o co sa jedna, pri vysetreniach ho posle von z miestnosti. a ano - sedi v prijemnej cakarni, klimatizovanej, pozera film 🙂 .
ked robia zakroky, musis mat doprovod. bez neho ta nepustia.
HSG = priechodost

mirkaaak
13. aug 2013

@erin365 Ahoj, kontrola dopadla dobre. Vlavo mam 9 a vpravo 15 folikov a ideme do finale 🙂 punkcia v piatok.

erin365
13. aug 2013

@mirkaaak supeeeer ♥

sarin
13. aug 2013

@erin365 aj ja som tam bola na Mr. Bean... prislo mi to take uvolnujuce,... moj muz tam kde si riesil spermiogram a ja som skoro infarktove stavy na chodb a ten Mr. Bean do toho,.... ja totiz strasne zle znasam lekarstvo vzdy ked vidim lekara myslim na najhorsie,...

majkulik
13. aug 2013

@lucinka4185 no ved chodime ciste - a ja vzdy s ponozkami. ale jasne, kazdy po svojom. 🙂

sarin
13. aug 2013

@majkulik no v tomto pripade je mi doprovod mojho muza asi na nic bo nema soferak,... takze jedine ze by ma fackal za volantom aby som sa prebrala by mi pomohol... no to bude sranda vziat si sofera do centra 🤐 musim to nejak vymysliet na toto som vobec nemyslela,...

sarin
13. aug 2013

@erin365 len zas nechcem aby si lekar myslel, ze to dieta chcem len ja.. ja uz som taka trochu na hlavicku,...

mirkaaak
13. aug 2013

@erin365 vo stvrtok ti budem silno drzat palce, nech mas aj ty len pozitivne spravy 😉

erin365
13. aug 2013

@mirkaaak a teraz ti už vysadili Diphereline že? A gonal sa má pichať naďalej?

sarin
13. aug 2013

@mirkaaak prosim ta este jedna otazka,.. na to HSG bolo treba nejake vysetrania? predoperacne alebo tak?

lucinka4185
13. aug 2013

@majkulik ani nevies a mozes byt nosicom, hlavne plesne atd .... ale to je ina tema .. hovorim som na na hlavicku 😀

mirkaaak
13. aug 2013

@erin365 nie, diphereline mam stale, ale uz len polovicu ampulky. Gonal sa znizil na 37.5, k tomu pergoveris 1amp a od dnes aj luveris 1amp. Ale tento koktail picham zajtra uz naposledy 🙂

erin365
13. aug 2013

@mirkaaak 😀 riadny koktail 😀

mirkaaak
13. aug 2013

@sarin pred hsg som nemala nijake vysetrenia, predoperacne budes potrebovat pred punkciou.

sarin
13. aug 2013

@mirkaaak tie sa asi nerobia v centre ze?

mirkaaak
13. aug 2013

@sarin nerobia, to si budes musiet vybavit sama. Na vysledky predoperac.vysetreni som cakala asi tyzden.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre