Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

janula2003
6. júl 2016

@baby24 ja som to cele absolvovala u harbulaka a vsetko uplne v pohodicke, zaujimave, ze ti dali taky termin, mne dali az augustovy 😖

baby24
6. júl 2016

@misela103 aha okik a musi ist aj manzel?? Je potrebny tam??

baby24
6. júl 2016

@janula2003 preco ze zaujimave mne dnes to schvalili a zajtra asi Len konzultacia co a ako nie??

misela103
6. júl 2016

tak v podstate nie.... ten moj chodil somnou vzdy chcel byt informovany o vsetkom 🙂 ale zrejme to bude len konzultacia kde ti povie co a ako takze ja si myslim ze nemusi

misela103
6. júl 2016

ahojte :-P my este stale cakame na tu genetiku nik nevola... som myslela ze zato tak potych 2,5 mes zavolaju... a to 3 mes prejdu az 18teho ma aj picne dovtedy ach jooo :-/ tak este musíme vydrzat

baby24
6. júl 2016

@misela103 ides tiez na ivf? Tu genetiku to davali robit pred schvalenim v poistovni ale po?? Dufame ze nam to robit nebudu ☹ dlho sa caka... Podla coho posielaju na genetiku??

baby24
6. júl 2016

@janula2003 augustovy term in ti dali na konzultaciu po schvaleni ivf??

lia1234
6. júl 2016

Ahojte, ja som o tyden objednana do gyn fivu. Posiela ma tam gynekologicka. Mala som 2 biochemicke tehu. Mate s tym skusenosti?

janula2003
6. júl 2016

@baby24 ja som volala,ze chcem konzultaciu k harbulakovi a to som volala minuly tyzden..my uz mame schvalane druhe ivf.ale to je jedno, pockam si ako na vsetko.

baby24
6. júl 2016

@janula2003 aha...tak to ma mrzí....vlastne o tom prvom sme písali tak sa bojím že to nevyjde 🙂

misela103
7. júl 2016

@baby24 ano idem uz na 2 IVF... po 1 IVF nas poslala na genetiku .... folikuly co sa vytvorili po stimulacii neboli kvalitne... neboli dobre... hej dlho ja cakam od 18.apríla.... najprv genetika a ziadost mi poslali koncom maja.... schvalena bola za cca hodinu 😀

baby24
7. júl 2016

Ako je to pri druhom ivf?? Suma.... Tiež ako pri prvom??

janula2003
7. júl 2016

@baby24 uplne vsetko to iste...prve kolo je "testovacie", teda s nadsazkou, lebo dopredu nevedia na co budes ako reagovat, tiez predsa neviem co si mas dat ako oplodnit...my ideme na druhe kolo, lieky mam tie iste, dobre som reagovala mali sme 12 vajicok...ak to bude teraz tiez tak, bude to super, vsetky dam oplodnit icsi, lebo prirodzene cez ivf sa nam neoplodnilo ani jedno a tym padom sme prislo o polku, no proste zostali len dve, co je skoda...cize sme si to testli za dve tisicky a teraz pojdem znovu ale s lepsimi vedomostami

baby24
7. júl 2016

@janula2003 tak ze prve ivf nevyjde nikdy ?? Mam chaos... ☹

janula2003
7. júl 2016

@baby24 nieeeee to nie...pisu tu aj baby, kt. to vyslo, netreba to brat tragicky :D staci pozitivne mysliet a hlavne netreba tak strasne vela citat :D

baby24
7. júl 2016

Baby od utorka zacinam so stimulaciou chcem sa opytat ak sa zadari mozem ublixit babatku??

hateria
7. júl 2016

@baby24 neboj sa, toto bolo nase 1.IVF a vyslo 🙂 takze je to individualne.Treba verit.
@janula2003 tym chcela len povedat, ze vacsinou aj ti lekari skusaju a nevedia ako organizmus zareaguje. Ja som pred ET bola nastavena,ze vyskusame a uvidime, vobec som neverila a vidis, vyslo to .) zajtra nas caka 1.ultrazvuk,tak dufam,ze je vsetko ok 🙂 drzim prsty.

baby24
7. júl 2016

@hateria tak ze moze stimulka ublizit babatku ak nieco??

hateria
7. júl 2016

@baby24 mas pocit,ze by si mohla byt tehu? mas nejake priznaky? tiez som sa nad tym zamyslala pred stimulkou, ale viac menej som si bola ista, ze nie sme tehu. No neviem ci to moze ublizit, ale asi to nie je vhodne. Ak nie si si ista,tak radsej so stimulkou nezacinaj alebo sa porad s lekarom

hateria
7. júl 2016

@baby24 alebo ako to myslis? nechapem trosku otazku 😀

baby24
7. júl 2016

@hateria no napriklad vcera predvcerom sme Mali sex mala som ovulku co ak sa podarilo a ja so budem pichat injekcie.... ☹

baby24
7. júl 2016

@hateria myslis ?? No neviem vcera som mala tak pizitivny test ze mam pocit ze by to mohlo vyjst akurat ked budem koncit stimulku budem 10dpo.... ☹ tak neviem este ani test mi nemusi ukaxat no neviem... 🙂

hateria
7. júl 2016

@baby24 no neviem, my sme sa uz pred samotnym IVF nesnazili, bala som sa presne aj tohto a hlavne som sa bala aby som nedostala dole zapal. Mavam s tym problemy a akurat to tak vyslo,ze tesne pred samotnym stimulovanim som brala este aj lieky na zapal, takze som si bola ista,ze som preliecena a netehotna 🙂 skus sa poradit s lekarom, napis mu mail

baby24
7. júl 2016

@hateria fuu a mail kam napisat??

hateria
7. júl 2016

@baby24 ku ktoremu lekarovi chodis? na stranke GF su uvedene ich mailove adresy, pripadne ja som pisala aj na recepciu a oni to posunu uz dalej, mne takto po maily volala raz priamo doktorka a aj sestricka. Alebo tam zavolaj a mas odpoved hned 🙂

baby24
7. júl 2016

@hateria prosim ta este a kam sa pocus ten diphereline?? Aj ty si ho brala??

baby24
7. júl 2016

@hateria nie pocus ale picha... 🙂

hateria
7. júl 2016

@baby24 nie, ja som si pichala gonal a do brucha. Ale ved ked uz zacinas so stimulkou,tak ti museli vysvetlit co mas kde a kedy pichat, ci?

xxxena
8. júl 2016

@bubinko1506 ahoj ako sa mas tehulka? Pekne rastiete? 😊

bubinko1506
9. júl 2016

@xxxena Ahoj tehulka, ty uz si v 10tt? To si kedy stihla? 🙂 S drobcami sa mame zatial fajn, nadalej vyzera byt vsetko v poriadku - od poslednej poradne pred mesiacom mi nepribudol ani gram, ale zato drobci ukazkovo priberaju - jeden ma 870g, druhy 760g - a co je najväcsia sranda, nikto mi nechce verit, ze cakam vazne dvojicky. Bola som v utorok na poradni, nebol tam moj doktor, ale ta mlada doktorka (myslim, ze si u nej tiez bola) a ta sa ma pytala, ci vazne cakam dve 😀 presvedcilo ju az sono 🙂 ani sa mi nechce verit, ze za 6 tyzdnov uz idem na matersku a teoreticky o 10 tyzdnov mozu byt drobci na svete. Strasne rychlo ten cas ubieha.
A vy ako pokracujete?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre