Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

misi76
28. apr 2011

@och
@babulka123
@tinasc
@pici už od obeda vieeeeeem. Chcete vedieť?

tinasc
28. apr 2011

@misi76 no jasné 🙂

misi76
28. apr 2011

vás naťahujem čo?
No krvička pozitívna, čísielko HCG 190. Pondelok ešte jedna. Ďakujem, že ste na mňa mysleli, teraz budem na všetky myslieť ja a verím, že sa dočkáme všetky úspešného a radostného konca.

babulka123
28. apr 2011

@misi76 pocuvaj .. matko ?? toto sa robi ?? koooolkoooooooo????

babulka123
28. apr 2011

praaaaaaaraaaaaadaaaa velmi veeelmi sa s tebu tesim
190?? to je slusne .. ja som mala na 10 den tusim 60 alebo tak nejako ..

och
28. apr 2011

@misi76 ty zlá hnusná ježibaba 😀 😀 😀 😀 😀
ja tipujem 289 😉

tinasc
28. apr 2011

@misi76 supeeeer, teším sa.... a čím si stimulovala? nejako v tom nemám prehľad strácam sa 😉

misi76
28. apr 2011

@tinasc diphereline, puregon, menopur

@och ježibaba? no veď čakám na tvoje číslo.
@babulka123 o 3 týždne uvidíme na UTZ, že koľko a toho sa veľmi bojím, lebo 1.x tam nebolo srdiečko a 2.x tam boli tri.

och
28. apr 2011

@misi76 dvojky to budú dvojky 😀 😀 😀

babulka123
28. apr 2011

@misi76 tak tak ako pise och .. teraz to bude ta zlata stredna cesta.. a uspesna.. vsetko uz bude ok.. verim tomu

och
28. apr 2011

@misi76 sa nerobí ženám na materskej, zatajovať informácie 😀 😀 😀 😀 potom že sme osprostené 😉
strašne sa s tebou teším a verím, že na konci budeš mať krásne deťúrence, síce najprv trošku pokrčené a červené ale to sa vstrebe 😀 😀 😀

tinasc
28. apr 2011

@misi76 držím palce, nech všetko dobre dopadne, všetko len to naj, naj, naj, naaaaaaaaaaaaaaaajlepšie 🙂 🙂 🙂 🙂

vivienna
28. apr 2011

@misi76 ahoj....všetky si nás zaujala...a koľko si si dala vložiť ???? a veeeeeeľmi držím packy!!!!!!!!

misi76
28. apr 2011

kočky ďakujem, ešte sa trošku bojím, ale mám toho dosť za sebou, tak myslím, že je to namieste.

Vkladali mi dve.

vivienna
28. apr 2011

@misi76 tak veľa radosti a lásky a hlavne žiadem STRES !

och
28. apr 2011

@misi76 neboj tentokrát to bude OK 😉 musí 😀

ivka3901
28. apr 2011

@tinasc to dr.stenová sama od seba,že zobere mi krvičku či nemám protilátky mňa by to ani nenapadlo,ale jej to bolo už podozrivé kedže som mala zakaždým málo vajíčok,no najhoršie je natom to,že ked sa teraz tento tretí pokus nevydaril tak ten pocit,že já mám protilátky voči spermiám tak vobec nedúfame,že sa može stať zázrak tak aj to tak bereme,že zostaneme sami a neskor začnem riešiť adopciu a možno narok dostanem drahého ešte na 4 pokus,ale neni som si istá

ivka3901
28. apr 2011

@misi76 super tak aspom tebe to vyšlo mám radosť za teba 🙂

pici
28. apr 2011

@misi76 tak to je uzasna sprava. ja soms a teraz vratila z rakuska a pozeram ze niekto ma krasny den.. gratulujem moc moc...

misi76
28. apr 2011

@pici
@ivka3901 ďakujem pipinky, verím, že sa aj vy dočkáte, len asi treba trošku času.

misi76
28. apr 2011

odchádzam na predĺžený víkend, ak budem môcť byť na nete, som tu s vami. 🙂

pici
28. apr 2011

@misi76 zlatko tak davaj na seba pekne pozor... a uzi si vikend :D

ivka3901
28. apr 2011

baby ešte som doma,ale od pondelka idme zarezávať do práce aj sa teším aj sa neteším,ale už som volala kamoškám nech ma čakajú síc eten prvý deň to bude najťažšie,ale zvládnem to.tak som rozmýšľaľa,že či ten 4 pokus by mal nejaký zmysel a ked náhodou by som drahého prehovorila tak by mi to asi vyčítal,lebo fakt je veľmi sklamaný a momentálne nechce o 4 pokuse ani počuť ☹

ivka3901
28. apr 2011

@pici ako bolo v rakúsku?určite tam je pekne 🙂 ešte som v rakúsku nebola,ale stále sa chystáme do wiedne cez vianoce a nejak nám to furt nevyjde ☹

elise
28. apr 2011

@misi76 gratulácia aj odomňa super nech je všetko v poriadku

elise
28. apr 2011

babulky dnes mi volali z centra že prišla z poisťovne schválená žiadosť sa nteším len tá mrcha nech už dorazí

wewulka
28. apr 2011

@misi76 blahoželám 🙂 nech všetko dobre dopadne 😉

wewulka
28. apr 2011

@elise to je super, že už máš schválenú žiadosť, už len tá mrška by mohla doraziť

wewulka
28. apr 2011

@pici dnes Gonal pri pichaní pukol toľko koľko mal - takže dnešné podanie bolo úspešné 🙂

elise
28. apr 2011

@wewulka veru veru už len mršina chýba tak tužobne som ju nikdy neočakávala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre