Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

elise
10. máj 2011

@tinasc riešiš IFV pnkou? ja váham ale po punkcii chcem dať 14 dni pnku

tinasc
10. máj 2011

@elise hej budem doma 😉 nechcem to nejako zanedbať, keď už som sa na to dala... len teraz mám voľajaké stresy, dúfam,že ešte nevadia 🙂 😀

misi76
10. máj 2011

@zuzmilag ani raz.

@ivka3901 tak tehuľkovsky nevoľnovsky

zuzmilag
10. máj 2011

@misi76 isli ste teda na darcovske spermie? Alebo ste mali zamrazene? Ja som sama zvedava, ako to u nas dopadne. Myslim, ze sa kvoli tomu dost zbytocne stresujem a znizujem sance.

misi76
11. máj 2011

@zuzmilag na zmrazenie nebolo nič použiteľné, naše sa minuli tak teraz máme darcovské. Ale nerozprávame sa o tom, sú naše a basta.

zuzmilag
11. máj 2011

@misi76 Presne tak, hlavne nech sa babatko narodi zdrave. Po tolkych rokoch cakania nie je potrebne riesit "material", ked vies, ze mas pri sebe uzasneho otca. Dam ti vediet, ako to dopadne s nami.

tinasc
11. máj 2011

@misi76 jasná vec 🙂 len nech je bábo zdravé 🙂

miskab
11. máj 2011

@tinasc jeeeeeeeeej dakujeeeem moja ze si mi dala vediet si mooc zlata, a ten fostimon sa picha na 4 den menzesu ze? to pojdem teda na kontrolu 4-ty den nech mi aj pichne hned a ukaze kolko co a ako. 🙂 ja sa toho pichania tak bojim. to do brucha normalne kolmo alebo sikmo to budem pichat aj diphereline aj fostimon? tak ty uz pichas aj fostimon ?

tinasc
11. máj 2011

@miskab ja som začala fostimon pichať na 4 deň, neviem ako si nastavená ty, pozri sa v protokole... hej prídeš na 4 deň na kontrolu a povedia ti čo a ako ďalej... do brucha sa pichá nie kolmo ale šikmo, tak isto budeš pichať aj diphereline aj fostimon... ale schválne sa potom aj ty opýtaj ako musíš ten fostimon pichať, či ti povedia to isté... zvlášť sa opýtaj doktora aj sestričiek čo pichajú, že čo ti povedia, aspoň porovnáme 😀

miskab
11. máj 2011

@tinasc opytam sa na to.... a ake ihly mas na fostimon? a neboli to do brucha? mam aj ja od 4-teho dna napisane. a to sa picha raz za den ten fostimon nie?

tinasc
11. máj 2011

@miskab ihly mám také oranžové najmenšie podkožné aj na diphereline aj na fostimon, však také si pýtaj v lekárni, na zarábanie mám také fialové veľké 🙂 nie do brucha to nebolí, neboj sa, iba keď som začínala, tak som bola nemotorná, tak som si aj modrinku spravila, teraz to ani necítim 🙂 hej raz za deň sa pichá najprv diphereline, potom po kontrole sa pichá naraz diphereline aj fostimon (dve injekcie) 🙂

pici
11. máj 2011

@miskab zlatik kukaj do protokolu tam to mas napisane. diphereline pichas kazdy den, a ostatne mas napisane kedy pridavas... takze mas potom "dvojboj" alebo " trojboj"podla toho ako mas uvedene v protokole... oranzove ihli su male tenke a kratke tak su super. vsetko pichas kolmo 45stupnov do brucha okrem veci v pere, ale to neviem ci mas to sa picha kolmo... neboj sa . zvladnes to na jednotku... ja som sa takisto prekonala, ale bolo mi to sympatickejsie ako keby ma mal pichat niekto iny. na zarabanie som mala ciernu ihlu... ale aj fialova tucna je super... a striekacky ti stacia 2ml, ja som mala 5ml a boli trosku nemotorne ale zvykla som si...

elise
11. máj 2011

ahojte, ja som dnes bola v centre, krvička v pohode ultrazvuk vraj je primerané množstvo folikulov aj primeranej veľkosti v piatok mám prísť znova a povedia mi. sestričky bolo zhrozené z modrín, vraj asi nebola ihla celá v svale tak dám zajtra pokec so švagrinou. o 14 volám na výsledky

tinasc
11. máj 2011

@pici veru dnes sme mali dvojboj 🙂 😀 a nevyzerá to, že by som mala brať ešte niečo iné 🙂

tinasc
11. máj 2011

@elise nebolo by predsa len lepšie to pichať do bruška? 🙂

elise
11. máj 2011

@tinasc vážne nad tým rozmýšľam, že asi ano uvidím čo mi zajtra povie švagriná

tinasc
11. máj 2011

@elise koľkorazy už máš pichnutý fostimon? a akú dávku ho berieš?

elise
11. máj 2011

@tinasc fostimon beriem 3 ampulky a pichám od piatku dnes je to 6 deň

tinasc
11. máj 2011

@elise stále berieš 3 ampulky? neznížili ti to od 7DC ? 🙂 ja mám 3 ampulky len do 6 dňa, od 7DC mám po dve ampulky...

elise
11. máj 2011

@tinasc zatial neznížili stále mám brať rovnako 😉 aj v protokole mám jednu dávku neznižovali ju, ved uvidím v piatok a ozaj bude to piatok 13 😀 kedy ideš na kontrolu?

tinasc
11. máj 2011

@elise ja idem v pondelok, 16...

elise
11. máj 2011

som zvedavá kedy bude punkcia, čo mi povedia v piatok

pici
11. máj 2011

@tinasc jasne. kazdy ma iny protokol... inak je nastaveny a ma svoje lieky :D

miskab
11. máj 2011

@tinasc dakujeeeeem 😉

miskab
11. máj 2011

@pici ja som z toho blba ja to neviem ani precitat co to tam dopisala mam tam fostimon H.. pero ampulky po 75 IU 4 bal. po 10 amp. ci co to tam je napisane a potom Fostimon 150 2 ampulky IU denne od 4 do kontroly a potom ten pregnyl to viem ze 36 hod. pred zakrokom potom nejake tablety a utrogestan

tinasc
11. máj 2011

@miskab moja fostimon nie je pero, sú to ampulky s práškom a vodou, treba to nariediť a pripraviť... zrejme si dostala fostimon 75 IU 4 balenia po 10 kusov... fostimon je individuálne balený, každý je vo zvášť krabičke... takže zrejme budeš od 4 dňa brať 2 ampulky (150 IU) denne spolu s dipherelinom... 🙂 najprv samozrejme len diphereline cez menzes pôjdeš na kontrolu oni ti tam povedia neboj sa a hlavne sa pýtaj 🙂 a nenechaj sa odbiť, vidíš možno keby som sa nebránila, tak by som teraz fostimon musela pichať do svalu a nie do brucha 🙂 a kto ti písal protokol? no a pregnyl picháš podľa pokynov 😉

ivka3901
11. máj 2011

@pici tak to je super držkám palčeky,inak aj já tento víkend sa idem dať zafarbiť,lebo na budúci víkend ideme na svadbu z mužovej strany tak ešte nejaké handy musím na seba kúpiť sándalky už mám 🙂

ivka3901
11. máj 2011

@misi76 tak treba len vydržať já som si aspom raz vyskúšala čo je to mať tehuľkovské nevolnosti bolo mi zle celý deň niekedy a niekedy zas len ráno

elise
11. máj 2011

som si volala na výsledky tak difereline mám dať polovicu ampuky a fostimon pokračujeme 3 ampulky a v sobotu ráno mám prísť na kontrolu

tinasc
11. máj 2011

@elise zaujímavé že dipherelinu polku 😉 ja si zajtra budem musieť skočiť do centra, lebo musím ráno skoro utekať, tak si nebudem môcť sama pichnúť...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre