Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nr_martinka
21. máj 2011

@ivka3901 ahoj ivi ja verim ze sa nam to vsetkym podari skôr aleebo neskôr 😀

tinasc
21. máj 2011

@nr_martinka zaujímavé, mne to trvalo mesiac a to som vo všeobecnej... no snáď to už čoskoro bude 🙂

tinasc
21. máj 2011

no pregnyl pichnutý 🙂 idem spať dobrú noc 🙂

elise
21. máj 2011

@tinasc kto ti pichal?

tinasc
22. máj 2011

@elise našťastie bola doma susedka lekárka, tak som skočila k nej... inak mi sestrička v GF hovorila, že si to mám pichnúť aj sama do stehna, aj mi to ukazovala, ale keď som sa jej pýtala ako hlboko má vojsť tá ihla, tak mi povedala, že asi na trištvrte, tak som si povedala, že nie 😉

elise
22. máj 2011

@tinasc super tak v pondelok ideš na to🙂

tinasc
22. máj 2011

@elise hej ale dúfam,. že sa tam dlho nečaká, mám prísť na 7.15... inak koľko sa ešte tam asi leží kým pustia domov?

pici
22. máj 2011

@tinasc rano bude mat partner odber... my sme isli tak o pol 9 tej. zaviedli vsetkym kanyli a cakali sme. domov som isla o 1nej

tinasc
22. máj 2011

@pici fíha až o jednej? ja som tipovala také dve hodinky.... no nič...

pici
22. máj 2011

@tinasc no o pol 10 sme boli nachystane. boli sme tam 4. ja som isla druha... potom sme sa zobudili, dosla embryologicka porozpravala sa s kazdou a isli sme domov... tak o jednej to vychadzalo.. na protokole som to tak mala napisane a ved oni ti povedia resp. tomu kto po teba dojde... ze kedy ma prist :D

elise
22. máj 2011

@tinasc ja som išla okolo po jednej domou

tinasc
22. máj 2011

@elise
@pici takže tak... a ako ste sa cítili? nebolo vám zle, alebo nekrútila sa hlava? 😉

elise
22. máj 2011

@tinasc mne zle nebolo ani hlava sa mi nekrutila iba ma trošku pichalo v bruchu inak v pohode a bola som len unavená

pici
22. máj 2011

@tinasc nie.. ja narkozu znasam asi fajn... haha doktorke som hovorila ze preco ma uz zobudili a babe vedla na posteli som zacala tykat a povedala som jej ze po 10 tej vodke ja tykam kazdemu :D a ze na facebooku som napisala ze my uz mame velku noc :D lebo ideme po vajca :D to som ale bola uz hore iba ze som este bluznila, lebo to som si nepamatala...

tinasc
22. máj 2011

@pici super 😀

tinasc
22. máj 2011

@elise tak to je super, že nič dokopy nebolo, dúfam, že aj ja tak dopadnem, ja na narkózu tiež dobre reagujem, tak uvidíme 🙂

nr_martinka
22. máj 2011

@tinasc ahoj no dufam ze sa coskoro ozvu 😢

wewulka
22. máj 2011

@tinasc Držím zajtra palce, nech je pekná úrodička.
Aj ja idem zajtra do centra na test, mozno sa uvidime 😉

tinasc
22. máj 2011

@nr_martinka určite to už bude, však to nemôžu naťahovať tak dlho 😉

tinasc
22. máj 2011

@wewulka ďakujem, uvidíme 🙂 a tebe držím palce, nech je test pozitívny... netestovala si? vydržala si?

elise
23. máj 2011

@wewulka držím palce na testy🙂
babulky ja som celé dni ospalá včera mi bolo trochu zle, doslova vyprázdnujem chĺadničku a manžela som včera vyhnala do tesca kupiť punčový rez, normálne som ho sśkoro celý zožrala 😀 ale podlelila som sa s malým aj s manželom. Keď ste brali ustrogestan tak ste mohli aj šoférovať? ja som sa cítila ako ožratá. mňa čaká krvička 31.5 neviem ako to vydržím to je stráááášne dlhá doba aj ked pichanie šlo rýchlo.v piatok už idem do práce aspon pozrieť čo sa dialo. na den detí chystáme prekvapko pre malého chceli by sme ho zobrať na vílet do hôr.

elise
23. máj 2011

@tinasc držím ti palce aby si mala dobru urodičku a punkciu zvládla na 1

misi76
23. máj 2011

@pici rozmrazené embryjká znovu nezmrazujú, deň pred transferom rozmrazia dve (jedno balenie), keď vydržia do ďalšieho dňa, tak ti ich vkladajú, ak nie sú pekné, rozmrazujú ďalšie

elise
23. máj 2011

ja mám dnes volať kolko mi z tých zostatkových 15 zmrazili🙂

misi76
23. máj 2011

@elise no utroš takto únavne pôsobí. Ja by som spala stále, ak by to bolo možné.

babulka555
23. máj 2011

@alibabaa ahoj preverovala som v poistovni zmenu centra. neda sa to po schvaleni pouzit v inom centre, treba novu 😖

elise
23. máj 2011

babulky všetkych 15 sa zmrazilo🙂

miskab
23. máj 2011

babulky ten diphereline ma vcera aj dnes nejako bolel ked mi to pichala aj stipal. aj vy ste to tak mali? prve injekcie ma vobec neboleli. A mrcha mi meska to je tiez normalneci moze meskat z tych injekcii? lebo mavam presne na cas mrchu

elise
23. máj 2011

@miskab mne mrcha tiež meškala a injekcia bolelaa štípala iba ked sa mi pichla rýchlo🙂 kolkaty den si picháš?

miskab
23. máj 2011

@elise jeeeeej to je supeeeer .... 🙂 gratulujeeeeem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre