Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

strelicia
22. aug 2011

@pici to praveze budu robit icsi. Nam praveze odporucili to skusit s muzovymi sp. A vedeli ze ich ma nekvalitne. Ale chapala som ze ked vyberu par ktore su ok a tymi to napichnu tak to pojde, naco by potom bola ta metoda? Uvidime, kazdopadne je mi tentokrat po opu uplne nanic, boli ma brucho mam zaludocne krce a na vracanie, len spat. Ale musim tu sediet v praci...

misi76
22. aug 2011

@strelicia neboj, aj tých pár, čo vyberú sa ti pekne uchytia v brušku. Pri 1.IVF mal môj muž tiež strašné nálezy spermijí, vybrali aké - také dobré a čakala som trojičky, úplne zdravé. No k potratu došlo celkom z iného dôvodu.
Takže sa nevzdávaj a keď nie, tak darcovské sú úplne super, len sa s tým treba zmieriť, aj tak to bude len a len vaše dieťa. Držím palce.

elienocka
22. aug 2011

tak uz som prisla z blavy domov.mam dva foliky ze su pekne.iui mozno zajtra alebo stredu.este budem nieco po druhej volat ze co a ako.
@tinasc bolo to tak ako si hovorila.krv a potom sono
@pici dik to si spravne pomenovala.dnes som tam bola rano nejako o pol osmej krv a potom ma cakalo sono
@strelicia my sme mali prve ivf partnerovimi a nic ani vklad nebol.teraz budeme mat darcovskymi tak hadam nieco bude

nr_martinka
22. aug 2011

@pici ahoj no ja som bola od zaciatku pichania pn ale ani neviem aku diagnozu mi tam dal.najskor ma nechcel vypisat ale ked som chytila mali nerv tak mu nic ine nezostavalo len nechat doma.🙂)

elienocka
22. aug 2011

iui bude v stredu.mam si ist dat dnes o 22.00pichnut pregnyl.tak sa uz tesim.nemohla som sa tam 40minut dovolat

pici
22. aug 2011

@nr_martinka ved aj mna predtym vypisal ale dal tam nejaku inu diagnozu tak som len chcela vediet, ci nahodou nemate skusenosti

pici
22. aug 2011

@elienocka budeme drzat palcaky :D

lume
22. aug 2011

@tinasc No prisli na to, preco si mala ten potrat?

tinasc
22. aug 2011

@elienocka držím moc palce 🙂

tinasc
22. aug 2011

@lume histológia neukázala nič, čakám na výsledky na zrážanlivosť a protilátky, ale ešte dva týždne si počkám na výsledky 🙂

alibabaa
22. aug 2011

@tinasc tie protilatky by mohli robit automaticky .. nie???

evavox001
22. aug 2011

@nr_martinka Prosim ta, pisala si, ze ked si si pichala injekcie, dal ta lekar PN. To sa robi automaticky, alebo si sa vypytala? Ktory lekar ta dal PN, ten z centra alebo tvoj gynekolog. Dik

pici
22. aug 2011

@evavox001 tvoj gynekolog, ci sa to robi alebo nerobi som sa nepytala, slusne som ho o to poprosila. myslim ze by s tym vobec nemal byt problem

pici
22. aug 2011

baby a co ste niktora okrem martinky neboli na pn ze mi nepisete?????

alibabaa
22. aug 2011

@pici skor tu skapal pes zlatko... 😕

pici
22. aug 2011

@strelicia zlatko trosku sa pozitivnejsie nalad

pici
22. aug 2011

@alibabaa trosicku baby sa opaluju asi veselo :D a ty mas co nove? ako pokracujete?

alibabaa
22. aug 2011

@pici asi 😀 ja idem zajtra rano na krv po 3 iui... ale dnesny test negativny, tak do zajtrajsku nedavam prilis vela nadeji, i ked este stale nejaka tam je. niekde v kutiku srdiecka dufam, ze to vyslo. a ak nie, tak chcem skusit este jedno a potom ivf. zajtra si chcem hned dohodnut v GF konzultaciu ohladom IVFka

pici
22. aug 2011

@alibabaa budem na teba moc mysliet. uz by sa naozaj patrilo aby to vyslo

alibabaa
22. aug 2011

@pici dakujem srdiecko.. idem ja uz do hajan, nech zajtra idem na tu krv svieza... aj ked s tym utrosom sa mi nechutne tazko vstava rano.... 😝

pici
22. aug 2011

@alibabaa tak to ti verim, ja uz som pomaly ale isto na tieto stavy zabudla.. daj vediet... tfuj tfuj tfuj

danka483
23. aug 2011

@pici N92

strelicia
23. aug 2011

@elienocka ja uz som 1.IVF absolvovala s darcovskymi aj KET a nic. takze uvidime ci teraz nahodou motyka nevystreli. mne nie je nic a predsa to prvykrat nevyslo ani so 100% tnym materialom.

evavox001
23. aug 2011

@pici Dik.

evavox001
23. aug 2011

@pici Tak to si bola na PN od pichania, cez punkciu, vlozenie vajicok az po vysledok z krvi? Tiez si to neviem nejako predstavit, ze v praci by som si mala pichat injekcie.

lume
23. aug 2011

@tinasc No to trva tri tyzdne tie vysledky. Ja som nakoniec aj rada, ze mi nasli nieco so zrazanlivostou a mohlo sa zacat s liecbou. Zda sa mi velmi frustrujuce, kedsa nenajde dovod, preco sa nedari pripadne pricina potratov. Drzim Ti palce.

pici
23. aug 2011

@danka483 dakujem.

pici
23. aug 2011

@evavox001 nie ja v case stimulacie som bola na podpore :D ale teraz pred vkladom som sa dala vypisat lebo mas byt v klude a doma.

evavox001
23. aug 2011

@pici Dik.

pici
23. aug 2011

@evavox001 ale kludne sa nechaj vypisat od stimulacie. cele aj s vkladom je to mesiac a nic sa ti nestane ked budes doma. vela bab tak bolo a ja by som bola takisto keby som bola v tom case zamestnana
ved to su potom aj odbery sona a cojaviem co stale a kto ma cas tam behat stale a potom futasit do prace najma ak robis niekde inde ...ako v mieste centra

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre