Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

alibabaa
23. nov 2011

@tinasc tato teta povedala ze pocitaju sa iba vyuzite ziadosti. ak si nic neabsolvovala a ak si si nevyberala recepty na tuto ziadost, tak ti neprepadla.. a dalsia sa bude pocitat ako druha... ak ju vyuzijes

ada06
23. nov 2011

@alibabaa Nerobí mi to problém dnes už o mne vedia asi všade Ale najlepšie bude keď si zavolá sama už som jej poslala čísla.

tinasc
23. nov 2011

@ada06 oki cinknem tam 🙂

erin365
23. nov 2011

Ahojte babenky...ja do GYN-FIV chodím od septembra minulého roka...rozhodli sme sa tak pre konzultáciu po 1,5ročnom snažení a ešte v ten deň prvej konzultácie sme zostali zázrakom tehotní 😀 tak sme tam prestali chodiť, potom som ale potratila v 8tt, otehotnela som druhýkrát po 2cykloch ale bol to mikropotrat a teda tento rok sme to začali dopodrobna riešiť...všetko je s nami OK.... 😕 😕 😕

Od januára ale ideme na IUI a preto sa chcem spýtať čo to všetko obnáša, na čo sa máme "tešiť"...hlavne koľko éčok nás to vyjde...

Ďakujem za odpovede 😵

briana
23. nov 2011

ahojte, prosim vas neviete tu niektora kolko ma v gyn-fiv vyjde skrining v prvom trimestri? viem ze za objednanie na presnu hodinu sa plati 10 eur no ale ked som sa tam objednavala zabudla som sa opytat kolko to vysetrenie bude stat 😒 dakujem ak mi niektora odpoviete 🙂 a lekari su tam v pohode?

adija13
24. nov 2011

@tinasc hovoril, ze zatvoria den ped sviatkami a otvoria po troch kraloch.

tinasc
24. nov 2011

@adija13 no hej, však musia mať aj nejaké voľno, keď sú tam cez rok každý deň 😉

hiva
24. nov 2011

caute babule....viete mi niektora poslat cislo do labaku v GynFive?...mam tam volat o 11:00 ze ako su na tom nase embrijka, ale papiere ma moj muz a neviem sa mu dovolat ☹

danka483
24. nov 2011

@hiva embryologické lab. č. 02/50102960 držím palec

hiva
24. nov 2011

@danka483 dakujem ti moooooc 🙂

danka483
24. nov 2011

@hiva 🙂

alibabaa
24. nov 2011

negativne.. ☹

ada06
24. nov 2011

@alibabaa Je mi to veľmi ľúto že to nevyšlo...

adija13
24. nov 2011

@alibabaa to mi je luto. aj ked som s tebou vela nekomunikovala, bola som zvedava. jaj, jake skusenosti a v poslednej dobe len same spravy ze nic. je mi luto. dofam, ze na buduce budete mat stastie.

elise
24. nov 2011

@tinasc v centre môžu byť aj na velku noc vraveli že oficiálne zavrete ale povedali mi ak by som mrchu dostala na veľký piatok tak sobota doobeda tam budu tak aj cez sviatky určite dáky den budu🙂

tinasc
24. nov 2011

@elise ja viem, ale nepredpokladám, že by tam cez vianoce niekto vôbec bol 😉

elise
24. nov 2011

@tinasc ved uvidíš, ja idem v piatok buduci týžden na krv potom ma čaká ultrazvuk, ten sa za kolkop robi, za 3 týždne? a kedy by som mohla skusiť testnuť po KET? utroš ma tento krát nesvrbi ako pri IFV

tinasc
24. nov 2011

@elise ak budeš mať potvrdené tehu, tak sa na utz ide o tri týždne 😉 netuším kedy testnúť po ket, ja by som testla až deň pred krvou 😉 inak mňa to už netrápi, či robia v decembri, aj tak idem od januára na to... konzultáciu mám 7.12.

jalovec
24. nov 2011

Ahoj zajtra ideme na prvu konzultaciu viete niektora poradit čo nás tam čaka?

Ď.

adija13
24. nov 2011

@jalovec boli ste na spermiograme?
no u nas to prebiehalo: mm na spermiogram, po zlych vysledkoch objednanie na konzultaciu a tam to prebiehalo, ze aku sme brali liecbu, rsp. nebrali liecbu, objednanie na dalsi spermiogram, krvne testy oboch, manzelov utrazvuk u urologa, moje vysetrenie priechodnosti a vysvvetlili nam ake mame moznosti, dr. Harbulak to zhrnul tak, ze pri diagnoze mojho manzela mame asi taku sancu akoby kopal spoza jednej branky cez siet, cele ihrisko az na druhu branku. a ze ivf icsi bude pre nas penalta 🙂 a aj bola, dorka teraz krasne hajka v postielke a v january ideme na KET, kedze chceme druhe a po dvoch rokoch stale nic. 🙂

tinasc
25. nov 2011

@jalovec všetko sa dozvieš, doktor, alebo doktorka, neviem ku komu idete, vám všetko dobre vysvetlí, navrhne liečbu, vyšetrenia a na základe toho ďalší postup 😉

yeliel
25. nov 2011

@annamary27 cavelo pipi 😅 ako sa citis s bublinkami? 🙂

gelinka75
25. nov 2011

ahojte baby, dnes na dr. odporucil do GF, viete mi poradit ako prebieha prva konzultacia?

misi76
25. nov 2011

@gelinka75 skús pár stránok dozatu prečítať, píšeme to tu stále dokola.

tinasc
25. nov 2011

@gelinka75 neboj sa, všetko sa dozvieš u lekára, všetko ti určite dobre vysvetlí 🙂

vvia
25. nov 2011

@gelinka75 otazky o zdravotnom stave,nejake zhodnotenie, pripadne mne brali aj krv (zalezi od toho v akej faze cyklu si) vysvetli ti co a ako, ake mate moznosti...dalsie navstevy znamenali zhodnotenie vysledkov, stery, sono a vysetrenie na priechodnost vajecnikov. u nas bol zly spermiogram, teraz cakame na posledny kontrolny test spermiogramu po 3mesiacoch brania profertilu a ked nepomohol caka nas ivf.

marionca
25. nov 2011

Dievcata, ked mam ist do GF na kontrolu krvi ci som tehu po iui, tak ide sa v ten den rano len na krv a vysledky su tiez v ten den poobede?

adija13
25. nov 2011

@marionca rano krv a poobede ti po 14:00 zavola sestricka vysledok. to cakanie je nekonecne.

gelinka75
25. nov 2011

@vvia dakujem ti velmi pekne

misi76
26. nov 2011

@marionca po 14,00 hod. si zavoláš ty

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre