Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
2. dec 2011

@elise zlatko to mi je moc luto.... 😖 som smutna aj za teba ☹

elise
2. dec 2011

@pici kedy by som sa mohla objednať na konzultáciu k dalšiemu vkladu zostalo nám ešte 10

annamary27
2. dec 2011

@sony44
@yeliel
@babulka555
@elise
@pici ahojte kočky,ja presnú hodnotu hcg ani neviem,ale ja to aj do tretice verdikt NEGATÍVNE. ☹ 😠 😖

elise
2. dec 2011

@annamary27 to mi je ľuto to bude z toho že sme tam dlho čakali a nebolo to dobre pre bábetka☹

annamary27
2. dec 2011

@elise konzultácia 20.12. ,vypíšeme žiadosť na tretie IVF a môže sa v novom roku začať kolotoč odznova.ja už nemám bunky v mozgu na to,aby pochopili prečo to nevychádza.užijem si teraz chaos v práci,predvianočnú atmošku na trhoch,silvester možno s priateľmi na chate a bude dobre,hlavne,aby horšie nebolo a nech sme zdraví a ty sa máš už lepšie?

pici
2. dec 2011

@elise hned moja mozes, dalsi ket mozes mat teraz dostanes menzes a od dalsieho mozes zacat s pripravami na ket
@annamary27 tak toto neverim.... moc mi je to luto... co narobime... alebo co este urobime aby to konecne bolo pozitivne,. do riti, nasrana som 😝

annamary27
2. dec 2011

@pici aj ja som asi skor nasratá ako smutná,ale čo už narobíme,taký je asi môj osud a vyjde mi to na siedmikrát ako mojej susede,ale to by som potrebovala zásobu viacerých mrazákov. 😀

pici
2. dec 2011

@annamary27 ani zasoba mraziakov nie je garancia nicoho... mne sa minaju... a nic z toho...achh jaj a tak som sa tesila na dobre spravicky...

babulka555
2. dec 2011

@annamary27 NO DO PRKINKA 😢 bojujeme dalej, poplaceme a bude dobre. mne dvakrat vyslo len ET, ale vzdy po 3 tyzdnoch MA, KET ani raz pozitivne. ale verime stale, ze snad raz.... 😝 a ked nie tak zacinam pomaly uvazovat nad darcovskym programom, uvidime. drz sa 🙂

annamary27
2. dec 2011

@pici ale aspon sa pri nich nemusíš pichať injekciami,v tom je aspon výhoda,si myslím.dobre že som neminula peniaze na test,aj ten by ma bol iba nasral

annamary27
2. dec 2011

@babulka555 díky moja 😵

elise
2. dec 2011

@pici dakujem, uvidíme možno po novom roku sa objednám na konzultáciu a možno až od marca pôjdeme na to

sanel
2. dec 2011

@annamary2 je mi luto ze ti to nevislo

annamary27
2. dec 2011

@sanel dakujem 😉

gelinka75
2. dec 2011

@annamary27 aj mne to je luto, myslela som, ze umele oplodnenie je viacmenej zaruka, ze sa to podari, ale asi to tak nie je ☹

wewulka
2. dec 2011

@elise
@annamary27 Baby je mi to velmi luto 😒 Drzte sa.

misi76
2. dec 2011

Babulky čo to, ako to, som smutná ☹ , už sa tu dlho žiadna nová tehuľka neukázala. Len si dobre oddýchnite, žiadne naháňačky za KETkom, keď príde vhodná chvíľa, tak sa to podarí, verím tomu, toť som tomu príkladom. My sme či IVF alebo KET absolvovali vždy 1x v roku. Hlavne hlavičky si vyčistite, žiadne chcem a musím otehotnieť. Verím to, že vám to všetkým vyjde, len nie hneď a každej naraz. To som sa už naučila. Uvoľnite sa, poplačte si a užívajte života. 😉

Info o mne: ak vydržíme, o 2 týždne sekcia. Už teraz by som prijala. 😉

alibabaa
2. dec 2011

@elise @annamary27 kocky som z toho velmi smutna.. tak silno som vam drzala palceky.. drzte sa. objimam vas...moc moc...

alibabaa
2. dec 2011

@misi76 tak vydrz alebo aj nie ... babatka sa uz urcite citia ako sardinky.. 😕

misi76
2. dec 2011

@alibabaa to áno a ja ako boxovací mech 😀

annamary27
2. dec 2011

@gelinka75 istá v živote je len smrť,Bohužiaľ,narodenie už také isté nie je o to treba sem-tam bojovať ako my.Pustíme sa do tretieho IVF a snád štvrtý vklad v mojom živote sa v budúcom roku vydarí. 😀
@wewulka dakujem 😉
@misi76 ďakujem a držím palce pri pôrode,nech ste všetci zdravučkí 😵 😵 😵 ja si užijem blížiace sa sviatky a v novom roku skúsime šťastie ďalej 😵

tinasc
2. dec 2011

@annamary27 raz to určite vyjde...
@elise veľmi ma to mrzí, že vám to nevyšlo...

tinasc
2. dec 2011

@misi76 moc ti držím palce, aby všetko dobre dopadlo 🙂 za chvíľku budeš mať malé uzlíčky pri sebe 🙂

pici
2. dec 2011

@annamary27
@elise babulky moje. co vymyslime.. teda co sme este neskusili?

@gelinka75 bohuzial veru nie je 😒

babulka123
3. dec 2011

@misi76 myslim na teba.. a neviem sa dockat kedy budu deturence vonku.. len pekne vydrz.. kazdy jeden den u teba v brusku im robi to najlepsie co im mozes dat.. ja viem ze to je uz otravne, ja osobne by som posledny mesiac zrusila.. heheh, ale asi to tak ma byt.. hlavne vela oddychuj, potom uz nebude cas.. cmuuk drz sa

babulka123
3. dec 2011

ostatne babulky.. to co pise @misi76 je svata pravda.. ja viem ze je to to najhorsie co mozete pocut - nechajte to tak , nemysli na to - neda sa to .. ale je pravda ze na to treba asi aj spravnu konstelaciu hviezd a neviem co vsetko "nadpozemske" ale ked bude ten spravny cas tak to vyjde..

heheheh a potom budete radi ak vam krpca / krpcov zoberu babka a dedko a budete mat aspon troska casu .. tak ako my tento vikend.. malu sme dali babke.. sice mi prave volali ze fesanda si dala nocnu zurku a od 12 do 3 pozerala telku ale nejako to zvladnu .. ja mam cas aspon troska vypnut, nepocuvat stale mama toto , mama tamto , spievat a tancovat - hlavne NEVARIM ... aspon 2 dni .. upratuje, vysavam, tepujem , periem a tak ale je to uplne nieco ine... milujem ju nadovsetko na tomto svete ale 2 dni bez nej obcas je na nezaplatenie.. hehehhheh

elise
3. dec 2011

@pici neviem my máme kopec testou za sebou aj kyretáž čo sa bábo nevyvýjalo☹ s manželom sme sa dohodli že počkáme do februára v januári sa objednáme na konzultáciu a vo februári deme na vklad zostalo nám 10 mrazáčikov teraz rozmrazili 5 a 2 vložli takže ešte máme určite 2 pokusy

babulka123
3. dec 2011

@elise a teraz si este v nemocke? co ti vlastne bolo .. som citala a dost ma to vystrasilo.. ty si teraz prisla o babatka alebo ? dtrz sa .. velmi ti drzim palce.. teda samozrejme aj ostatnym

annamary27
3. dec 2011

@pici ja asi rozmýšlam ešte nad tým PiGD či ako sa to píše,to je myslím tá genetika embryjok alebo nám pomôže tá novinka v GF?ten embryoskop .Idem si o tom niečo preštudovať.

annamary27
3. dec 2011

@babulka123 len aby sme do tej správnej koštelácie neprišli o tie naše babičky a dedkov,ktorí by nám krpcov strážili,trochu morbídne,ale pravdivé v dnešnom svete 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre