Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mia8862
9. sep 2016

ahojte mile snazilky , chcela by som sa opytat dievcat co uz boli na umelom oplodneni v GF kolko vas to asi cele vyslo , my planujeme ist do konca roka , mame uz aj schvalenu ziadost od poistovne ale nevieme kolko nas to bude dokopy stat aby sme sa vedeli pripravit .. viete mi poradit ?? dakujem 🙂

clarissa77
9. sep 2016

@mia8862 ja mam taky pocit, ze poistovna preplaca IVF 1100. Ostatne sa hradi. Viem ze kocka co sme boli spolu na opu, musela zaplatit 110€ za vysetrenia. A potom pri vklade platis to, co si das. Napr ICSI, MACS,PK...cennik maju na stranke. Plus lieky. Ja som samoplatca a platila som zatial 2270€ ale na liekoch som usetrila asi 400€. A nemam este cenu mrazenia. Myslim ze je to dost individualne.

clarissa77
9. sep 2016

@mia8862 platila som 1100 ivf, 110 vysetr, 200 laborat.(to je nad 39 rokov), potom pri vklade 300€ ICSI - oplodnovali 4 vajicka (napr6-12 vajicok je 450€), 190 PK, 150 Embryoglue.

mkatkam
9. sep 2016

@janula2003 dik..ako pre koho...youtube som videla.

misela103
12. sep 2016

Ahojte mam problem a neviem uz na koho sa mam obratit... mam taky problem ze ja este stale pycham inj v stredu idem na dalsiu kontrolu.... a no ja mam PCOS dlhy protokol a musim pit vela vody aby sa neobjavil nahodou ohss... a tym ze vela pijem vela chodim aj na malú potrebu.... a uz to tam dole mam uplne citlive... ibaze sa bojim si nieco dat kedze stale pychame folikuly uz konecne pekne rastu a stredu uz bude snad posledna kontrola a potom vlastne cez vikend by bol odber.... a neviem co robit... nemate s tym niekto skusenost ono sa to sprava ako mykoza ale nemam vytok ani ma to nepali pri cikani az po utreti papierom to az tak akoby bolelo palilo proste vydrazdene totalne citlive...

ria294
12. sep 2016

@misela103 a si si istá že to nie je mykoza ? Skús zavolať do car uvidíš čo ti povedia, poprípade ísť k Dr , možno ti na to bude stačiť canesten 1 tabl 500mg. Zavolaj tam.

leelloo
12. sep 2016

@misela103 ahoj, myslim, ze som niekde citala, ze je na to dobry biely jogurt, lebo obsahuje probiotické kultúry, normalne natrieť tam dolu 🙂 proti ohss skus jest viac bielkovín, aj to vraj pomáha.

misela103
12. sep 2016

@ria294 no na 100% som si ista neni... snazim sa dostat k svojej dr ale sa niekam dovolat nemozne :-P snad sa ozve naspat... len car nwm kam mam volat... na recepcii mi asi nepomozu a v amb 2 sa da volat az po 14tej...

misela103
12. sep 2016

@leelloo vdaka za tip 🙂

misela103
12. sep 2016

no taakze obvolala som vsetkych 😀 v gf mi sestricka povedala ze mozem canesten krem a ze ked myslim mam zajst k svojej dr. tej som volala tiez povedala canesten krem a vag.tabletky nagyn ze ich mozu aj tehotne hoci to este niesom ale ide o to ze tie nijak neuskodia .... otazka je co mi na to povie dr. harbulak v stredu tak neviem ci si ich mam dat... co by ste urobili vy? uz tento tyzden ma caka teda dufam odber...

mom311
12. sep 2016

@misela103 ja by som si dala ten biely jogurt,co radili vyssie a vydrzala som. Pravdepodobne to mas podrazdene len asi ako ked mas nadchu a vkuse smrkas az mas nos uplne zodraty. 😉 Skusk pouzit vlhcene obrusky nejake neparfemovane a nesuchat len trosku prilozit na utretie.

misela103
12. sep 2016

@mom311 vdaka pekne ... zrejme to tak je... ste zlate 🙂 dakujem vam za rady

mom311
12. sep 2016

@misela103 a ešte mi napadlo,že by bol dobrý nejaký sedaci kupel z repika alebo harmanceku. Len taky slabý a na chvíľku,aby sa podrazdene ukludnilo. Skús sa v lekárni opýtať na repikovy caj a ten si urob,ale nie pit,ale sadnúť donho. Ale pozor az ked vychladne! 😉

misela103
12. sep 2016

@mom311 vdaka pekne opytam sa na to v lekarni 🙂

ria294
12. sep 2016

@misela103 alebo skús https://www.magister.sk/produkt/detail/produkty... , vraj tiež pomáha. Repík by som asi neskusila , lebo repík je dobrý na sušenie rán, a ak sa dolu ešte viacej vysušíš začne ti to napínať a bude to viacej páliť . Asi by som skúsila rosalgin a natrela krémom .

baby24
12. sep 2016

@misela103 canesten tablety .... 🙂 stoja 10 EUR ale stoja za to

misela103
12. sep 2016

Tak uz mam gel na intim hyg canesten krem canesten tablety si vkladat nechcem uvidim co povie harbulo v stredu... mam aj vlhcene obrusky na int hyg po toalete tie ale nepouzivam zakazdym... pre istotu... aj lactobacily som si nasadila a ziadne sladkosti :-P teraz mi je uz lepsie 🙂 dakujem vam za rady 😉

janula2003
13. sep 2016

dnes mam za sebou OPU, odobrali 22 vajok, tak budem dufat, ze boli zrele a ze sa pekne oplodnia, dala som vsetky metodou icsi..

mom311
13. sep 2016

@janula2003 my sme mali tusim 24 z toho 22 zrelych a vsetky isli na icsi a 21 sa oplodnilo. 👍🏻😉 tak to mas ako cez kopirak skoro. Drzim silno palce!😉

misela103
13. sep 2016

Pekny vecer 🙂 snad uz zajtra posledna kontrola pred opu a dufam ze mi to nedaju na piatok

baby24
14. sep 2016

@janula2003 super drzim palceky.... 🙂

misela103
14. sep 2016

Ahojte takze opu v piatok bude zazrak sa dostat do ba... a hlavne v cas...

clarissa77
14. sep 2016

@misela103 tiez ideme..na krv. Cize skoro rano, aby sme sa tam vobec dostali 😱😱

monika_nm
14. sep 2016

@clarissa77 tak ako vyzera testik po vklade? Drzim palceky moooc☺

clarissa77
14. sep 2016

@monika_nm dakujem moc..vcera biely..zajtra este skusim, ale uz som to zabalila 😔😔

monika_nm
14. sep 2016

@clarissa77 este treba verit,mate este mrazaciky? Som sa tesila,ze sa podarilo,ale este mas par dni nie? Drzim palceky☺😊😀

clarissa77
14. sep 2016

@monika_nm jedneho jedineho..ja som mala len 4 vajka, z toho 3 to dotiahli do blasticky. Stvrte to vzdalo 5.den..no uvidime..moooc dakujem. Ja som beznadejny pripad 😔

clarissa77
14. sep 2016

@monika_nm a ty ako??

miskab
15. sep 2016

Babulky prosim Vas mozem diphereline a fostimon pichnut spolu v jednej striekacke ci zvlast?

mom311
15. sep 2016

@miskab podla mna zvlast

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre