Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

miskab
21. feb 2011

@elise ahoj aj nam to vyzera na umele ,,,,este nemas ziadost podanu na IVF??? a co ta este caka ake vysetrenia??

elise
21. feb 2011

@miskab zatial žiadosť nemám ešte podanu hovorili že 14.3 definitívne povie postup čo budeme robiť.tak uvidím toho 14.3 ale som z toho celého nervozna, hlavne z toho čakania, ale viem že potom bude aj výsledok v podobe bábenka🙂

miskab
21. feb 2011

@elise aj mi to iste 10.3 ideme podavat ziadost aj ja som nervozna z cakania,ides na prve IVF?? Ake mate vysledky zo spermiogramu a ty si o.k??? chodis do gynfivu v BA??

elise
21. feb 2011

@miskab chodim do bratislavy, spermiogram má manžel dosť zlý aj nižšiu pohyblivosť spermií preto chce lekár ešte jedno kontrolne vyšetrenie spermiogramu, ja som zatial ok len mám myom 16,3 mm, ale hovoril že to nemusí byť taký problem.

miskab
21. feb 2011

@elise Mi sme na tom tak isto spermiogram mame zly idu spermie do stran malo ich a su aj malo pohyblive 😒 Ja som zatial v poriadku podla vysledkov len este priechodnost mi idu robit . Tebe robili to vysetrenie priechodnost???

elise
21. feb 2011

@miskab zatial ešte nie asi toho 14 budu . len ultrazvukom ma pozrel.

miskab
21. feb 2011

No aj mna pozerala ultrazvukom priatel bol hned na spermiograme a nejake vysledky som mala od svojho gynekologa a teraz idem na tu prichodnost a ze hned vypiseme ziadost do poistovne ale ja by som rada vyskusala do IUI ale ze vraj to je zbytocne

elise
21. feb 2011

kedy ste tam boli? my sme boli dnes.

alabu
21. feb 2011

@miskab ahoj..tak ako si dopadla? co priechodnost, je vsetko OK alebo ta potrapili ako mna? 😉

miskab
21. feb 2011

@alabu Ahoj ale nerobili mi to az 10-teho marca mi to idu robit dala mi cipku a diazepan si mam dat hodinu pred zakrokom. a priatel ide este na jeden spermiogram.

annamary27
21. feb 2011

@elise držím palce ,aby ste úspešne pochodili v centre aj naďalej 😀 😀 😀

elise
21. feb 2011

tej priechodnosti - teda vyšetrenia na priechodnosť sa bojim

alabu
21. feb 2011

@miskab tak drzim palce 😉 ja mam vysledky z hematologie ale kedze doktorka ma dovolenku, blizsie info dostanem az bud tyzden..vraj tam nieco nie je OK ale ze mi to vysvetli doktorka..tak sa tesim ☹

miskab
21. feb 2011

@elise Mis me boli na druhej konzultacii a hned aj vysledky nam povedala 17-teho februara a na tu prichodnost ma objednala po menzese tak nam to vyslo na 10-teho marca a hned mi dala aj tu tabletku aj cipok ,,,bojim sa toho vysetrenia ☹

miskab
21. feb 2011

@alabu Dakujem aj ja drzim palce potom daj vediet ako si dopadla 😉

annamary27
21. feb 2011

@miskab nemaj boja,je to skor nepríjemné ako bolestivé.ja som to v poho prežila 😉

elise
21. feb 2011

ja mám taký zvláštny pocit ako keby všetko šlo mimo mna, neviem či to správne poviem ale také že stojím centre diania a film okolo mna uteká a ja neviem o čom je to. som dnes absolutne nevnímala ked nám šli povedať výsledky že nám lekár povedal aby som si sadla k manželovi ja som automaticky sustredená na výsledky nevnímala jeho slová iba som si sadla na stoličku nie k manželovi na gauč a čakala "ortiel". strašne moc sa bojím ale personál je zlatý usmievavý a ochotný. a to som rada že je tam všade výborná atmosfére.

miskab
21. feb 2011

@annamary27 Dakujem za podporu,,,ja to zvaldne aj ked sa bojim musiiim koli miminku 🙂

miskab
21. feb 2011

@elise Aj ja sa bojim co a ako bude ,,ale musime to zvladnut koli miminku,,,,neboj ty to zvladnes ,,,daj mi potom vediet ako si dopadla.

elise
21. feb 2011

@miskab určite dám a budem ti držať palce aby si to zvládla aj ty a dufam že sa stretneme ako tehulky🙂

miskab
21. feb 2011

@elise no dufam ze si coskoro napieseme ze to vyslo ,,,,neboj moja mi to musime zvladnut,,,a verit ze sa to podari. Tak zacine narovnako asi,,,priblizne v rovnaky cas posielame ziadost ,,tak daj vediet co dalej ako postupujete 😉 neboj mi to zvladneme vsetky

elise
24. feb 2011

manžel ide teda 7.3 ešte na jeden spermiogram. som z toho nervozna, chcela by som aby bol lepší ako ten minulý.

annamary27
24. feb 2011

@elise ahoj,my sme mali na prvom spermiograme 3mil ,na druhom 4mil,ale inak to bolo podobné v zložení a bolo odporúčané ivf.

gabinkaa
24. feb 2011

@annamary27 takže konzultáciu máme za sebou, včera sme to dobre zvládli, veľmi príjemný doktor, navrhol riešenie, ktoré sme prijali a v marci začíname 😵 😵 😵

ericka007
24. feb 2011

@annamary27 @alabu
Ahojte baby 🙂 Dlho som na fóre nebola, ale to neznamená že na vás nemyslím 🙂 Ako sa vám darí? Ako vám dopadli vyšetrenia?

elise
24. feb 2011

@gabinkaa ku komu chodíš? ja idem na druhu konzultáciu 14.3 po manželovom spermiograme druhom a potom s komplet výsledkami ideme na to

gabinkaa
24. feb 2011

@elise boli sme u Dr. Štelcla a zdá sa nám milý, bola som spokojná, dohodli sme sa, dal mi rozpis,recept na lieky a pri marcovej mrche ideme na to

gabinkaa
24. feb 2011

@elise ale ja som zmenila centrum, nie GF ale RF Brno, v GF ma veľmi sklamali pri druhej stimulke

elise
25. feb 2011

@gabinkaa aké si mala negatívne skúsenosti? ved uvidím ja chodím k dr. Harbulakovi a zatial je všetko ok, tak uvidím aký postup zvolý a aký bude výsledok, ja dufam že tento rok pôjdem na materskú.🙂

gabinkaa
25. feb 2011

@elise chodila som k Dr. Harbulákovi, prvý dojem bol super, aj prvá stimulka, ale pri druhej som mala pocit a nemôžem sa ho zbaviť, že im išlo iba o peniaze a nás nech majú skorej z krku, aj konzultácia pri druhej stimulke nebola vôbec príjemná, to čo sme videli v Brne sa tu nedá vôbec porovnať, tak uvidíme, tak držím palce aby to vyšlo 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre