Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tinasc
14. apr 2011

@miskab napísala som ti už vedľa 🙂

pici
14. apr 2011

ahojte babule. tak bola som s malym vonku tak som nepisala zajtra o 11 mame vklad, mrnuskovia sa maju dobre.. vsetci su velky bojovnici, stale sa vsetky moje mrnata drzia a krasne delia

babulka123
14. apr 2011

@pici paraaadaa. drz. sa .. obavam sa ze teraz zacina ten najhorsi cas - cas cakania.. ja si to pamatam ako keby to bolo vcera.. a to je uz teda hoooodne davno..
treba len vydrzat..ja som bola doma , takze to bolo tazsie, stale som na to myslela ale snazila som sa robit co sa len dalo a zaroven byt ako tak v klude..

budem na vas holky vsetky mysliet.... ak sa nenahnevate tak obzvlast na Misy..... zlaticko drz sa zajtra.. cmuk

tinasc
14. apr 2011

@babulka123 veru to čakanie na výsledok je najhorší 🙂 tak pomaly mi dni ešte nikdy neplynuli 🙂

elise
14. apr 2011

@pici budem držať palce nech sa vklad dobre podarí a drobci sa budú držať a nepustia sa až v den pôrodu 😉

pici
14. apr 2011

@babulka123 jasne ze sa nenahnevam :D
@elise dakujeeeeeeeem

babulka123
14. apr 2011

@tinasc hej hej .. viem ... preto hovorim ze to chce silne nervy .. ale neboj .. potom budes cakat na srdiecko, potom na prve testy , potom na prve pohyby, potom na to kedy tie pohyby skoncia lebo ti pojde brucho roztrhnut, potom na co ci je to baba alebo chalan { aj ked ja mozem len a len odporucit nechat sa prekavpit, my sme to tak spravil a bolo to uuuuuuuzasne potom }potom na to kedy sa to narodi, potom kedy sa to nauci prisat sa, a potom ... a potom .. a potom .. a potom ... a .... kedy bude mat 18.. heheheheh v skratke..

ale nie.. ja viem ze to zlahcujem .. alle snazim sa vam vliat troska optimizmu.. ja som na ten moj zazrak cakal strasne dlho ale teraz viem ze to stalo za to ..a klamat nebudem nebolo to jednoduche.. ninka je z tych zivsich deti , zacala chodi ked mala necelych 9 mesiacov, teraz je ako odtrhnuty vagon.. co ma s nou caka si nechcem ani len predstavit..ale je to moje sidielko a nevymenila by som ju uz za nic na svete...

miskab
15. apr 2011

@misi76 dakujeeem mojko za info 😉 a tebe drziiiiim mooooooc palceky

demeeri
15. apr 2011

@babulka123 Krásne si to napísala!Normálne mi vyhrkli slzičky,ako som čítala. 🙂 A vieš,že máš úplne pravdu? Toto všetko som prešla,to čakanie,či som tehotná,potom,či sa to udrží,potom na prvý ultrazvuk,na výsledky testov.Potom na amniocentézu a na výsledok,teraz na prvé pohyba,čo ešte necítim stále. 😒
Baby,myslím na vás stále.A strašne vám držím palce!!!! 🙂 🙂

demeeri
15. apr 2011

@tinasc

@pici Držte sa!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

babulka123
15. apr 2011

@demeeri hehhe dakujem... toho cakania sa tak lahko nezbavime.. neboj .. aj teraz je toho dost..
ale to sa uz nechajte prekavpit..

a pohyby.. neboj .. ja som si myslela ze mi "puka v brusku" takze ze si nepr... ale ti len puka v brusku ale z istej casti tela nejde nic vonave von.. hehehe ako to slusne napisat.. heheh a to boli pohyby.. takze skus.. vecer ked si lahnes do kludu .. vacsinou je to vtedy..

wewulka
15. apr 2011

@pici myslim na teba 😉

och
15. apr 2011

@pici ahoj a nestretli sme sa mi dnes? ja som bola tiez na vklade o 11 😉 dnes
taka vysoka chuda v ciernych teplakoch a oranzovo bielej pruzkatej mikine 😀 😀
tak teda drzim palce a Stenova oplodnuje dobre 😀 😀 😀

och
15. apr 2011

@misi76 ja sa ospravedlňujem ale za normálnych okolností mi tak veľmi huba nemelie 😅

pici
15. apr 2011

@och no tazko povedat :D lebo nemas fotku ale ak si tam sedela tam kde sedeli aj tie romky tak potom viem :D

pici
15. apr 2011

@demeeri eboj pipi zachvilu krpcek tak bude kopat ze budes spominat na casy kedy este nemal v brusku diskoteku :D

misi76
15. apr 2011

@och nemáš sa za čo ospravedlňovať, veď si nás dobre pobavila 😀 😀 😀

misi76
15. apr 2011

@pici no tak len oddychovať a tešíme sa o 10 dni na // kolajnice, to máš príkazom 🙂

pici
15. apr 2011

@misi76 ano ano poctivo oddychujem

tinasc
15. apr 2011

@pici a teraz treba oddychovať? čo ti povedali, že by si nemala?

och
15. apr 2011

@pici hej hej to som bola ja 😀 😀 nahodou boli celkom mile 😉
@misi76 to som rada 😉

takze damy vidime sa 3.1.2012 v porodnici 😀 😀 😀 😀

pici
15. apr 2011

@tinasc natahovat sa s tazkymi vecami. behat po schodoch, nic fyzicky namahave... ak by som ochorela tak lieky ako pre tehotne, takisto ako aj ziaden rengen

pici
15. apr 2011

@och tak potom viem :D

tinasc
15. apr 2011

@pici takže v pohodke, v kľude sa vyvaľovať a oddychovať 🙂 🙂

pici
15. apr 2011

@tinasc ano ano... nic nerobit a modlit sa :D

tinasc
15. apr 2011

@pici teraz práve nastáva to najhoršie, to čakanie bude nekonečné 😉 ale na konci, dúfam, že u teba budú tie dve vytúžené paličky 🙂 🙂 🙂

pici
15. apr 2011

@tinasc ale v pohode. ved nie som chora.. mam co robit :D pokukam kedy zvykli baby po ET robit test a urcite to nevydrzim do krvi :D

och
15. apr 2011

@pici ja som si robila test vecer pred krvou a boli tam dve // 😉 a rano na desiaty den mi skoro oci vypichli, ale to preto, ze to boli skoro dvojicky, len tomu jednemu prestalo bit srdiecko 😅 ale co som pocula tak niekomu uz na 7 den bolo vidiet "ducha" na teste, ono to zavisi ci si mala predlzenu kultivaciu ale nie 😉 a hlavne kedy sa mrnus uhniezdil a napichol na tvoju cievnu sustavu 😀 😀 😀

tinasc
15. apr 2011

@pici no jasné, že nie... zvedavosť je silnejšia čo? 😉 😉 😉

pici
15. apr 2011

@tinasc to ano... uvidim. som si prisahala ze testy robit nebudem ale asi to nevydrzim

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre