Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tinasc
12. jún 2011

@miskab ok ak si nie si istá, tak radšej skoč na tú pohotovosť 🙂

miskab
12. jún 2011

@tinasc pojdem radsej na pohotovost,, a chcem sa spytat este ked mi zostali injekcie fostimon tak to sa da vratit v centre?

nalada
12. jún 2011

@nr_martinka super! teším sa! kedy začínaš?

nalada
12. jún 2011

@miskab držím Ti palčeky, nech to dobre dopadne 😉

nalada
12. jún 2011

ja asi neviem poriadne "kvokať" ☹ , zatiaľ mám len 2 folikuly... no žiadna sláva...

elise
12. jún 2011

@miskab lekáren ti to neodkupi a ani v centre ti za to peniažky nedaju treba to predať🙂

nelly3
12. jún 2011

@miskab no mne v centre v gyn five odkupili injekcie fostimon co mi ostali a to miich dost ostalo 🙂 neviem ako to teraz je, to uz bolo 2 roky dozadu, ale myslim si, ze podla mna ti ich odkupia, treba sa opytat 😉

miskab
12. jún 2011

@nelly3 dakujeeem za info,, a to sa mozem opytat na recepcii , ci doktorky?

miskab
12. jún 2011

@nalada dakujeeeem moja 🙂 aj ja tebe drziim palceky
😉

zuzancek22
12. jún 2011

@nr_martinka ahoj to som rada, že po toľkom čakaní už konečne pôjdeš nato. a smiem sa spýtať kam si písala mail?

miskab
12. jún 2011

@nelly3 mne pichala mama ... sak ona by mi aj pregnyl pichla ale ked to musi zdravotna sestra tak pojdem radsej na pohotovost

tinasc
12. jún 2011

@miskab ponúkni ich tu na fóre babenkám, ktoré sa na ivf chystajú a sú samoplatcovia, tak tam ich môžeš predať 😉

miskab
12. jún 2011

@tinasc Uz som napisala 🙂 😉

pici
12. jún 2011

@miskab ahoj... drzim palce nech je fajna urodicka.. nepichaj si to sama... je to do svalu a picha sa hlavne svihom.. a ked si to pichnes sama automaticky sval napnes a vies si asi predstavit ako to potom boli... a do svalu by sa mala injekcia povytiahnut ci nejde krv a az potom vpustit tekutinu / je na to taky vyraz ale neviem si spomenut /... a do zadku je to najbezpecnejsie... do praveho horneho kvadrantu zadku...

misi76
12. jún 2011

@miskab choď rovno za vrchnou sestrou oproti recepcii a ona ti ich okúpi a hneď vyplatí
prajem bohatú úrodu 🙂

wewulka
12. jún 2011

@miskab Super ako ti to pichanie rýchlo prešlo 🙂 punkcie sa neboj, zvladnes to
Prajem bohatu urodicku 😉

pici
12. jún 2011

@wewulka pjekna fotka :D

lume
13. jún 2011

@pici Cauko, Ty si na tom ako? Kedy ides na KET?

pici
13. jún 2011

@lume ahoooooooooj. no vo stvrtok idem na kontrolu a ket by mal byt asi v sobotu :DS

miskab
13. jún 2011

@pici bola som na pohotovosti si to dat pichnut.... Dakujeeeem dufam bude dobra urodicka , ale sa bojiiim , to kedy ma pustia domov? a o kolkej to zacnu robit? mam tam bit na siedmu .

miskab
13. jún 2011

@misi76
@wewulka no hadam to zvladnem .. 🙂 dakujeeem vam babulky hadam bude dobra urodicka 😕 🙂

pici
13. jún 2011

@miskab zlatko moj muz isiel na siedmu, ja na pol 9 tu.. a domov som isla o 1nej... neboj sa ... vsetko bude ako ma byt.. urodicka... paradicka :D a kedy ides?

tinasc
13. jún 2011

@miskab určite to zvládneš, je to v pohode 🙂 majú veľmi dobrú narkózu 😉

miskab
13. jún 2011

@pici zajtra tam mame bit na siedmu obidvaja , tak nam kazala tak neviem kedy mi to budu robit. aj infuziu ti davali? nech uz to mam za sebou 😕

tinasc
13. jún 2011

@miskab mne konkrétne infúzku nedávali, ale jednej babe tam dávali ako prevenciu pred ohss... ale to oni zvážia každej individuálne... ono chodí sa na siedmu, ale ja konkrétne som išla o pol deviatej? no už si presne nepamätám, bola som druhá, zákrok trval cca. 10 minút, poležali sme si, pokecali a o jednej som išla domov 🙂

miskab
13. jún 2011

@tinasc no musiiiim to zvaldnut :D narkozu som nikdy nemala tak dufam to budem dobre znasat po tom ked sa zobudim 😨

pici
13. jún 2011

@miskab ano prides na izbu... prezlecies sa... lazkas do postielky.. dojde sestricka.. vysvetli... povie poradie... dojde anesteziologicka. zavedie kanyly.. a lezkas.. ked ta zavolaju... ides sa vypisat este predtym... povinne :D a potom ides do miestnosti.. vylezes na kozu. priviazu ti nozky, urobia trikrat vyplach posvy.. povedia ze do zily ti pustaju neviem co a mas horko v ustach.. a potom zaspis ani nevies ako. potom ta prevezu na postel a zobudis sa o chvilu. oddychujes. pride embryologicka povie ti kolko bolo vajicok a co odporuca aky postup s ohladom na partnerov spermiogram... potom pride sestricka. zmeria tlak... povysvetluje mozne rizika a ides domov

tinasc
13. jún 2011

@miskab presne ako @pici opísala, presne tak to je, nemáš sa čoho báť 🙂 mne bolo po narkóze dobre, nič mi nebolo, ja viem každá je individuálna, ale určite všetko zvládneš 🙂 držím palce, aby bola dobrá úroda 🙂 a narkóza je len taká 10 minútová...

miskab
13. jún 2011

@pici jeeej moja si zlata ze si mi to takto po lopate opisala mooooc ti dakujeeem...
@tinasc dakujeeeem dufam bude vsetko dobre , hlavne ta urodicka 😉

pici
13. jún 2011

@miskab za malicko.. to zvladnes... narkoza bola aj u mna v pohode.. trosku som tam trepala debiliny tym babam co boli so mnou ale inak ok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre