Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

miskab
25. jún 2011

@pici dakujeeem moja ,,, zajtra napisem ako to dopadlo..... 😕 😒 😀 a ako sa mas??

miskab
25. jún 2011

@nalada ahoooj ako sa mas?

pici
25. jún 2011

@miskab mno budem silno cakat...ja sa citim fajn.. akurat cakame kamosov, dojdu aj s malou :D

miskab
25. jún 2011

@pici tak Ti bude aspon veselo a rychlo ubehne den.... teda vecer 😀 aj mi cakame sesternicu ideme grilovat 😀

pici
25. jún 2011

@miskab hej hej a je tu aj brat s malou aj svagrina s malym dole na dvore, tak asi k nam vsetci pridu..... :D

elise
25. jún 2011

@pici super aspon si vychutnáš detičky a spoločnosť príjemných ľudí🙂 my sme chceli grilovať ale u nás je mokro stále pršalo

pici
25. jún 2011

@elise tak to veruze ano :D mala macka mi tu pod oknom mnaucala dnes snad od rana... ale tesime sa. navarila som ... manzel tu relaxuje a za chvilu mame plny dom :D mam to rada :D u nas tiez prsalo tak vsetko mokre

miskab
25. jún 2011

@pici tak mate veselo,,,, supeeeer 🙂

elise
25. jún 2011

@miskab ako sa citiš?

tinasc
25. jún 2011

@elise a ty ako sa máš? ako sa cítiš? sono máš už za pár dní 😉

elise
25. jún 2011

@tinasc som strašne hladná a citim sa tak plno prejedeno, ten utorok je tááák daleko, dufam že budu už srdiečka apotvrdia dvojčatká🙂

tinasc
25. jún 2011

@elise aaa takže ty počítaš s dvojčiatkami? chcela by si? 🙂

elise
25. jún 2011

@tinasc veľmi by som chcela🙂

tinasc
25. jún 2011

@elise no ja by som bola rada, kebyže je aj jedno a udrží sa až do pôrodu... ale dvojky by boli zaujímavé... ale to už by som asi bola neskromná... a žiadne iné príznaky nemáš? lebo ja nemám žiadne, okrem toho, že som viac unavená, niekedy na to aj pozabudnem a robím všetko ako normálne 🙂

elise
25. jún 2011

@tinasc iba hlad, únava, smäd, občas v brušku pobolieva a bradavky mám citlivejšie dokonca aj pokožku musela som zmeniť parfem aj telový krém

tinasc
25. jún 2011

@elise no hej, hlavne ten hlad... ten by nemusel byť 😀 v brušku pobolieva aj mňa 😉

elise
25. jún 2011

@tinasc to len chodím otvárať chladničku, snažím sa krotiť ale ráno sa musím najesť ak nejem tak som hldná až mi šrka v bruchu. milujem medovkový čaj a cesnak

tinasc
25. jún 2011

@elise no ja beriem ráno lieky na štítnu, takže potom som tiež hladná, že ma až žalúdok bolí... a medovkový čaj sa môže?

elise
25. jún 2011

@tinasc pýtala som sa vraj v pohode ale nechať luhovať o polovicu kratšie ako normálne tak 1,5

tinasc
25. jún 2011

@elise tak fajn, ja čajíčková moc nie som, to musím mať chuť, aby som si dala čaj, práve tu popíjam mlieko, priznám sa, že práve toho vypijem v poslednej dobe najviac 😉

miskab
25. jún 2011

@elise mnooo dnes ma bolelo brusko presne ako pred mrchou, 😒 dnes alebo zajtra by mala prist keby neberiem utrogestan. Pri nom mi mrcha nepride ci? a ty ako sa mas moja? za chvilku budes vidiet fazulky :D

pici
25. jún 2011

@miskab no mne neprisli kramy nikdy kym som utrogestan nevysadila. ale niekomu prisli. a niekto krvacal a bol normalne tehu... tak je to asi individualne

pici
26. jún 2011

@miskab tak ako:?

miskab
26. jún 2011

@pici no mrcha zatial nikde ,, a test som si este neurobila nejako sa bojim co tam uvidim ,,,, 😕 😀 ale urobim ho poobede ,, potom napisem co tam bolo

pici
26. jún 2011

@miskab jejda ja som uz normalne nadrzana za teba :D a mrcha ani nepride :D

miskab
26. jún 2011

@pici mnooo tak som si urobila test a je biely ako sneh nic 😒

elise
26. jún 2011

@miskab asi je ešte skoro🙂 mali ste aj predlženu kultiváciu?

miskab
26. jún 2011

@elise no mali sme aj predlzenu kultivaciu tak to by mi uz ukazal test nieco a nic 😢

elise
26. jún 2011

@miskab ešte nemusí, nemusí byť ešte dostatok hcg, mohlo sa zahniezdiť neskôr

pici
26. jún 2011

@miskab nemusel ti test nic ukazat zlatko. nevesaj hlavu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre