Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

levisa
25. máj 2016

@baby24 125 E, nic to neni, neboj 🙂

baby24
25. máj 2016

@levisa a na kolkaty den cyklu sa to robi??

mkatkam
25. máj 2016

@baby24 to ti doktorka povie ked u nej budes na konzultacii, a aj ta objedna.

janie7
25. máj 2016

@mkatkam no mne to robili tiez tusim 10. den cyklu a strasne ma to bolelo, dokonca sme to museli na chvilku prerusit a to nie som ziadna padavka 😉 Dvakrat by som si teda rozmyslela, ci by som to znova absolvovala. Ale aspon sa potvrdilo, ze aj toto je v poriadku, teda tak na 99 percent. Oba vajecniky priechodne len jeden viac a jeden menej. Dakujem velmi pekne, ukludnila si ma.

zuzsat
25. máj 2016

@mkatkam tiez som bola na 10dc... a mna to nebolelo... nebolo to prijemne ale neboli to, ak dodrzim ten diazepan a tu jednu tbletku uz neviem ako sa to volalo tak nemas dovod sa nicoho bat...

miskakolacikova
25. máj 2016

@zuzsat @mkatkam ta tabletka je augmentin antibiotikum aby sa ti nezniesla nejaka infekcia🙂 uz som si dala ten diazepam a celkom som z toho otapena, cakam kym pre mna pride manzel a hura na to. Mna cakaju aj statnice o mesiac tak mozno aj kvoli tym stresom sa zatial nedari, ale mm ma horsi spermiogram tak to je tak vsetko dokopy. Dufam ze to vysetrenie bude ok a vsetko bude v poroadku

zuzsat
25. máj 2016

@miskakolacikova ja som otapena napr. vobec nebola. lebo ja som fest fest baculata tak ta jedna tabletocka so mnou nezamavala vobec, a bala som sa ze ma to bude boliet ale uplne nic... potom ma pobolievalo podbrusko ale nic neznesitelne 🙂 uz som bola doma takze som si lahla a odpocivala

miskakolacikova
25. máj 2016

@zuzsat uz som doma a vsetko ok😉 A v piatok idem na kontrolu ci mi rastie folik.
Ak ano tak buduci tyzden ideme na iui☺️

zuzsat
25. máj 2016

@miskakolacikova tfuj tfuj tfuj nech rastie.... takze oba priechodne....

miskakolacikova
25. máj 2016

@zuzsat ano priechodne, odlahlo mi ☺️ No a nech pekne rastie🙂 cim by som mu mohla este pomoct? Beriem listovku, e,c,b a zinok zvlast a aj pupalkovy olej. Predtym som skusala aj femibion a inofolic ale myslim si ze tam tych vitaminov nebolo az tak vela ako ked vsetko beriem zvlast. Tak ak mas este nejake typy tak sem s nimi☺️☺️

levisa
25. máj 2016

@baby24 mne to vyslo na 8.den - viem ze som dostala MS a v piatok mi skoncila a hned v pondelok som isla. Mna osobne to nebolelo vobec, po diazepame som si pospala doma trosku a hned som fungovala ako keby nic - ale kazda to mame inak. Ja som aj po OPU bola relativne rychlo fit. Aj na celu stimulaciu som vyborne reagovala, ziadne zmeny nalad, bolesti vajecnikov - skoro nic. Ak mozem poradit pri celom tomto procese je uplne NAJ byt v klude- myslim hlavu. Neupinat sa prilis na to, nerozmyslat nad tym, co sa moze stat -ak sa da co najmenej na to mysliet. Ja som sa od zaciatku stale niecoho bala- najskor ci budem mat dost vajicok, potom ci nejake preziju a po vklade som sa bala ci sa uchyti a neuchytilo sa :(. Kamoska co bola rovnako ako ja to vobec neriesila, necitala ziadne clanky, ani diskusie, vobec neriesila co ma robit, jest,nesledovala sa atd. - robila len to, co jej telo pytalo a vyslo to 🙂

mkatkam
25. máj 2016

@miskakolacikova ahoj dik, ja som len radila tusim baby24, ja uz som na tom bola v aprili, nic moc ale dalo sa.

folgaria22
25. máj 2016

@miskakolacikova vraj je dobry koenzym q10, ale my uz tiez jeme pol lekarne, tak ktovie...

miskakolacikova
25. máj 2016

@folgaria22 no vsak toto. Kazdy den xy vitaminkov. Manzelovi davam kazde rano q10 a macu. Ale zatial co mu robili spg pocas taho ako to uziva spolu s folandrollm tak zlepsenie len mierne. Ale aspon to nejde dolu. Jeho hodnoty su hranicne, podla niekoho by sme mohli aj prirodzene- ale ktovie kedy a v centre nas uz odporucaju na ivf. Ale zatial chceme iui- od najjednoduchsieho ideme🙂

lucka222
30. máj 2016

@baby24 Držííím palce dnes 🙂

folgaria22
30. máj 2016

@miskakolacikova citala som aj ja o vyhodach CoQ10, aj pre zeny, aj pre muzov, tak som nakupila, uvidime... podobne aj karnitin a muzovi este nieco na testosteron, uz nam to v minulosti pomohlo, kedze nam davali prirodzenu sancu 5% a podarilo sa nakoniec prirodzene. Zial, nedopadlo to dobre, ale verim, ze teraz ano... uvidime. Drzme si paste 🙂

miskakolacikova
30. máj 2016

@folgaria22 drzim jasne!☺️☺️
My ideme tento tyzden na iui tak dufam ze to dopadne //

folgaria22
30. máj 2016

@miskakolacikova drzim paste

miskakolacikova
30. máj 2016

@folgaria22 no dnes pichnut pregnyl a zajtra rano iui😘 Folikul mal dnes veaj 20mm

lenockalenka
30. máj 2016

@miskakolacikova ahoj, môžem sa spýtať, či ste mali možnosť výberu IUI alebo IVF? ...alebo je treba absolvovať najskôr IUI a až potom IVF? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď 🙂

sonulienka13
30. máj 2016

Ahojte baby. Takze mame kratky protokol. Milion liekov. Same injekcie. Vysli nas 440€. Da sa. Ale som s toho mimo. Krasne my vysvetlil doktor ze co a ako ale nejak my to vyfucalo emoticon zaciname na 6 den cyklu. Je tu niekto prosim vas aj s hlohovca?? Dakujem za odpoved

lmt
30. máj 2016

Ahoj baby, ja idem tiež dnes od Mudr. Vondrákovej, mám kopu receptíkov na injekcie čo si mám zadovážiť, a ak všetko pôjde ako po masle tak o mesiac pôjdeme na IVF po prvý krát.

miskakolacikova
30. máj 2016

@lenockalenka to zavisi od spermiogramu, spg na iui by mal byt v nejakych normach, rsp len mierne zhorseny. Nas dr chcela dat hned na ivf, ale ja som sa s manzelom dohodla, ze skusime najskor neinvazivnejsie zakroky.
Teraz, co som citala od babach ze na iui -ak nemas vazny problem indikovany tak musis ist 3x na iui a az potom ked to nevyjde tak poistovna schvali ivf

miskakolacikova
30. máj 2016

Baby zajtra nas caka prve iui- drzte prsty nech nam to vyjde 🙂 🙂 idete tiez niektora tento tyzden? co v tom budeme spolu?

janula2003
30. máj 2016

@lenockalenka vsetko zalezi od diagnozy a centra, nas hned dali na ivf, lebo mam nizke amh, nizka zasoba vajicok..niektore si vyberu iui napr. aj kvoli peniazom...

lenockalenka
30. máj 2016

@janula2003 ing som mala 1,66 - znížená ovarialna rezerva. .min. týždeň sme boli na 1.konzultacii,no lekárka sa k tomu nevyjadrovala.. čakáme ešte na výsledky krvi a spg .. do najbližšej konzultácie rozhodnúť pre HyfoSy alebo pre laparoskopiu.

lenockalenka
30. máj 2016

@janula2003 amh som mala 1,66 - znížená ovarialna rezerva. .min. týždeň sme boli na 1.konzultacii,no lekárka sa k tomu nevyjadrovala.. čakáme ešte na výsledky krvi a spg .. do najbližšej konzultácie rozhodnúť pre HyfoSy alebo pre laparoskopiu.
@janula2003

lenockalenka
30. máj 2016

@miskakolacikova výsledky zo spg sa dozvieme pri najbližšej konzultacii, na minulej mi brali ešte krv-výsledky budú až o 3 týždne. Mám 38 rokov, tak aby sme to všetko do 39 aj postihali 🙂

janula2003
30. máj 2016

@lenockalenka ja uz ani neviem kolko sme mali jedna nieco a to sme uz vypisovalo ziadost o ivf, nasledovalo hyfosy, urcite si daj to, neboli to a je to sup sup, laparkou sa ti to vsetko predlzi..mali sme neuspesne et a teraz ideme na ket

lenockalenka
30. máj 2016

Držím palčeky! Nech všetko dobre dopadne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre