Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

annamary27
9. nov 2010

@misselka77 tfuj-tfuj ,držím vášmu sextetu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 palčeky,aby sa delili do ET ukážkovo a aby bolo aj čo zmraziť. 😵 😵 😵 😵 😵 a budeš tam volávať každý den?Mne volali den po OPU,že kolko sa oplodnilo a potom den pred ET mi zavolali,že kedy mám prísť na vklad.

demeeri
10. nov 2010

@misselka77 Džím ti palce! 🙂

hiva
10. nov 2010

ahojte....v poslednej dobe som Vas tu trosku otravovala.... teraz chcem uz len podakovat za Vase rady a pochvalit sa trosku 😅 ....tak som sa nakoniec aj ja dockala....dnes picham Pregnyl 7.500 jednotiek a v piatok rano punkcia 😵 ...takze budem mat krasny oddychovy vikend 😵

drzim Vam vsetkym palce, nech foliky rastu, embrijka sa pekne vyvijaju a hlavne nech sa uspesne drzia v mamickinych bruskach 😉 ... drzte sa a vela stastia kazdej z Vas 😉 🙂

dd2112
10. nov 2010

@hiva Tak držím palce,aby sa to podarilo hneď na prvý pokus..po punkcii pekne oddychuj,pi veľa tekutín a na budúci týždeň utekaj pre mimi do car 🙂 🙂 🙂 🙂

annamary27
10. nov 2010

@hiva jéééé,držím palce pri OPU,nech je kvalitná úroda,na kolkú tam máte byť?,aj ja som mala v piatok pri prvom ivf a víkend som vegetila a ET mi potom vyšiel na stredu po predlženej kultivácii.

hiva
10. nov 2010

@annamary27 ....tiez sa mi paci, ze to je piatok.....aspon povegetim cely vikend 😵 ....povodne som chcela okna umyvat, ale tak to bude musiet pockat 😀 😀 😀 ....mozno aj 9 mesaiacov 😀 😀 😀

mame tam byt na 7:00 😉 ... tiez chceme predlzenu kultivaciu, takze ratam ze streda, 17.11. bude nas velky den 😅 😵 ....len dufam, ze to nebudu chciet nejak prelozit, kedze to je statny sviatok 😒

a inak nevedeli by ste mi poradit s pregnylom?....mam pichnut 7500 jednotiek....to je 1 a pol davky.... ale ako to natiahnem?....ak dobre chapem, tak pregnyl je tiez prasok + vodicka.... mam zobrat iba polku vodicku a rozriedit cely prasok, alebo celu vodicku a po zriedeni natiahnut iba polovicku????....robili ste to niektora sama???...kedze aj Fostimon som si posledne dni pichala sama do zadku, lebo manzel zdrhol na sluzobku, tak si planujem aj Pregnyl pichnut sama 😅

annamary27
10. nov 2010

@hiva fíííha,to ti neviem poradiť,ale spýtam sa mojej mamy,dnes idem na 18tu hodinu si dať pichnúť diphereline,tak sa jej opýtam ako by mi pichla 7500pregnylu a napíšem ti.

hiva
10. nov 2010

OK...super....velmi by si mi tym pomohla 😉 ...ale zial, na nete som len do 16:50, len kym som v robote.....doma som zial bez netu, kedze MM si ho vzal na sluzobku ☹ ....nevedela by si to zistit trosku skor? 😕 ...moc by si mi tym pomohla 😵

hiva
10. nov 2010

@annamary27 alebo sak nechaj tak....ak tak logicky rozmyslam, ta ucinna latka je v prasku....tak to spravim asi tak, ze najprv vsetku vodicku natiahnem, a zriedim prasok....potom z toho natiahnem iba polovicku, a zvysok necham tak.....potom natiahnem dalsiu vodicku, dam do dalsieho prasku a tam potom vsetko natiahnem 🙂 .....potom mi to vychadza, ze budem mat 7500 jednotiek prasku 🙂 ....tak snad to bude dobre 😅

annamary27
10. nov 2010

@hiva tak volala som jej a hútali sme spolu,lebo aj mne sa to môže stať.Takže prišli sme na to,že ked si zariediš prvý pregnyl a natiahneš do striekačky,tak zistíš kolko to je v ml celé presne a potom z tej druhej natiahneš len polovičnú dávku.chápeš?

annamary27
10. nov 2010

@hiva podla mna treba zriediť obe dávky a z tej druhej si natiahneš len polovicu.to je jedno,že je účinná látka v prášku,ale ked budeš mať málo roztoku,tak to bude husté.

hiva
10. nov 2010

@annamary27 ... asi teda chapem....najprv natiahnem prvy komplet....kuknem kolko to je...a potom druhy dam zase celu vodicku k prasku, ale natiahnem len polovicku....podla tej prvej davky 🙂 ....no nejak to vyspekulujem 🙂.....snad par jednotiek hore dole az tak nevadi.....ved presne sa to asi aj tak nebude dat zmerat 🙂

dakujem ti velmi pekne za pomoc 😉....ako nieco podobne som si aj ja myslela, ale je super, ked ti to niekto dalsi, skusenejsi potvrdi 😵 😵 😵

hiva
10. nov 2010

@annamary27 ja som vies totiz myslela, ze jedna vodicka sa moze pouzit aj na viac praskov....tak ako napr. pri fostimone......tam sa dokonca mozu az 3 prasky v jednej vodicke 😉....

no ale kedze naposledy som pichala uz 4 fostimony, a teda az dve vodicky, tak na vyssie mnozstvo tekutiny v injekcii som uz zvyknuta.....tak to nebude problem ani s Pregnylom 😵

annamary27
10. nov 2010

@misselka77 ahoj,ako sa máš,čo nové? 😉 😉 😉 😉 😉 už som identifikovala aj @nechsazadari podla fotiek,čo mi poslala.

misselka77
10. nov 2010

@demeeri dakujem 🙂

misselka77
10. nov 2010

@annamary27 zatial nove nic, oni sa mi maju ozvat. bud bude ET v piatok alebo v sobotu, tak cakam, kedy mi zavolaju.

annamary27
10. nov 2010

@misselka77 takže,ked v piatok cinknú ti zajtra a ked v sobotu cinknu ti v piatok,to som ale hlavička na čo som ja prišla 😀 😀 😀 😀 si nervózna?chodíš aj do roboty alebo si zostala doma?

cherryl
10. nov 2010

@hiva tiež som mala take divne davkovanie pregnylu proste zmiesas a natahnes 2 davky /2vodicky2prasky /a podla dielikov na striekacke 1/4 odsriekas do umyvadla alebo to sprav zvlast a z jednej davky 1/2 odstriekaj

misselka77
10. nov 2010

nervozna som strasneeeeee 😲 😲 😲 , do robotky chodim, by som sa dom zblaznila, tam mi aspon prejde cas. A som sa ta chcela opytat, zostali mi injekcie, mozno ich budem este potrebovat, clovek nikdy nevie, ale ak nie, ak ich vratim, zoberu mi ich spat? zostalo mi ich az 10.

cherryl
10. nov 2010

@hiva takto mi to pichla zdravotna sestra a vlastne aj do telefonu z car mi povdali ze si namam rodit starosti a proste zbytok vyhodit ziadne setrenie prasku ci vodicky zmeni sa tym koncentracia

gabinkaa
10. nov 2010

@misselka77 zoberú, ja som dnes dávala vrchnej čo mi zostali a vrátila mi peniaze, to by som veľa vyhodila

misselka77
10. nov 2010

@gabinkaa dik, expiracia je sice do 2012, len sa zatial informujem, lebo je to dost peniazkov 😲

gabinkaa
10. nov 2010

@misselka77 veru je, ja som aj po I. IVF vrátila čo mi zostali, lebo teraz pri druhom mi dali iné, teraz som ich minula aj menej, tak mi dosť vrátila

misselka77
10. nov 2010

@gabinkaa Takze ty si teraz na druhom IVF? Drzim palceky 😉

gabinkaa
10. nov 2010

@misselka77 no už som po, dnes som bola na krvičke, či sa embryjká ujali, zatiaľ vyšiel testík pozitívne aj keď máličko stúplo hcg ale stúplo

misselka77
10. nov 2010

mna ET caka piatok alebo v sobotu... v pondelok som bola na OPU... tak ti prajem nech sa embrijkam dari... ktory den si po ET? a mala si mrazacikov?

gabinkaa
10. nov 2010

@misselka77 máš PK? ja som teraz 10. deň od ET, tak držím palce aby Ti to vyšlo, mrazáčikov nemáme zasa, koľko si mala vajíčok?

hiva
11. nov 2010

@cherryl vdaka za radu 😉....nakoniec som to tak pichla, ze som natiahla prvu davku plnu a odstrekla som z nej polovicku prec a potom som natiahle plnu druhu davku 😵 ....ono ked potom nad tym clovek rozmysla trosku, tak je to jednoduche....ale ten prvotny sok, ked mi povedali ze uz pichnut Pregnyl a 1,5 davku, tak clovek ani nemysli 😀 😀 😀

annamary27
11. nov 2010

@misselka77 ahoj,ano zoberú späť,odo mna odkupili Menopur,ostalo mi myslím 7injekcií,tak mi za to dali 50eur.
Dipherelinu mi ostali 3injekcie,tie som si nechala na teraz,mali dlhú spotrebu.Lepšie je to asi vrátiť ak ti ostalo velľa,lebo v prípade druhého pokusu nemusíš dostať tie isté.Ja som dostala,lebo som dobre reagovala. 😵 😵 😵 Som zvedavá kedy ti cinknú.

annamary27
11. nov 2010

@gabinkaa držím palce,aby na 14ti den stúplo hcg už veľááááááá 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre