Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

annamary27
13. nov 2010

@balinka doktorka jasné,že vie čo hovorí,ale je to celé na prírode,že komu sa to podarí na prvý krát,komu na siedmi krát,komu v klude na sále,komu v klude v kumbálku......

misselka77
13. nov 2010

@balinka ja sa behat nachystam, 😀 😀 😀 v pondelok idem svojmu gynekologovi, nech ma vypise na PN.

balinka
13. nov 2010

@misselka77 tak pekne oddychuj a prajem vela stastia 😀 😀 😀

annamary27
13. nov 2010

@misselka77 a vypýtaj si aj vychádzky,aby si sa doma nezbláznila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ja som poslala pre PNku k mojej gynekologičke manžela,aspon vedel aké to je čakať tam v čakárni,hi hi hi a on sám od seba mi vybavil vychádzky 10.00-12.00/vraj aby som si mohla pospinkať / a 17.00-19.00/aby som mohla isť k našim na návštevu/ 😎 😎 😎 😎 😎 aj teraz ho asi vyšlem,lebo ja to chcem od dna ET.

misselka77
13. nov 2010

@annamary27 jasne, vychadzky si vyziadam. 😲 Ja som mala ET vcera, cez vikend nerobim, tak preto az od pondelka. 🙂

annamary27
13. nov 2010

@misselka77 aj ja uvidím podla toho na kedy mi to padne,možno si to vybavím aj sama.Len pri prvom som mala ET v stredu,potom som 2-3dni ležkala,ale do roboty som už potrebovala poslať papiere o PNke,tak som poslala drahého. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

annamary27
14. nov 2010

@misselka77 ahojky,tak dnes som si to na kontrolu odšoférovala sama a aj domov som riadila ja.Bola menšia premávka tak som si trúfla,s manželom po boku to bola hračka.Po kontrole sme sa stavili v Mcdonalde a šli sme rovno domov.Okolo 10tej mi už aj volali,že pichám nadalej tak ako včera a dalšia kontrola je v utorok.Doktorky som sa nevypytovala nič do detailov,povedala mi,že na monitore to vyzerá v poriadku a to mi stačilo.Aj pri prvom IVF pri kontrolávh tak vela ťukala do prístrja ,ked mi kukala vaječníky a teraz to bolo to samé,tak je to na dobrej ceste.klop-klop.

misselka77
14. nov 2010

@annamary27 ahoj, no to som rada, ze sa to dobre vyvija. 🙂 Ja si sama po BA netrufam 😝

annamary27
14. nov 2010

@misselka77 my tú cestu poznáme už aj poslepiačky 😀 😀 😀 a teraz v nedelu skoro ráno to bolo v pohode. 🙂

misselka77
14. nov 2010

@annamary27 ja by som trafila len tam, odtial uz asi tazsie. ale je pravda, ze v nedelu rano je to uplne ine ako v pondelok rano 😝 😝 😝 A na tych nakupoch co si spominala ste neboli?

annamary27
14. nov 2010

@misselka77 nie neboli,lebo už pred osmou sme boli napapkaný z Mcdonaldu a obchody otvárajú od 9tej a 10tej,tak sme šli domov a ja som potom vybehla so svokrou do TT ,ked už som bola vyoblekaná 😀 😀 😀 😀 ale nakúpila som skor drahému,2košele a šál 😎 možno vybehneme v stredu cez sviatok do Hungary,lebo,ked mám kontrolu v utorok,tak v stredu ešte OPU určite nebude. 😉

misselka77
15. nov 2010

@annamary27 tak uz som na PN. vychadzky mam 10.00-12.00 a 14.00-16.00. Vraj tak je to predpisane.

nelly3
15. nov 2010

Ahojte 🙂 kedysi som chodila do tejto temy, ale po neuspesnych pokusoch som prestala, ale obcas vas citavam 😉 chystam sa na druhe KET a okrem toho mam cystu ( uz asi 5 rokov) , ktoru mi pri OPU odsali, ale zase ju tam mam, ona je endometriozna ci ako sa to vola, ( mam endometriozu) a mam prist na 2. DC a maju mi ju odstat v gyn five, no neviem ako to bude prebiehat lebo pri OPU som bola v narkoze a teraz ako? mate niektora skusenosti s tym??? dakujem

hiva
15. nov 2010

caute babule.....tak ja uz poslusne pracujem, ale nastastie sef suhlasil, ze mozem robit z domu.... takze ja som bez PN-ky, ale lezkam ceely den doma v postielke 🙂

na ET sme boli v nedelu, ale az na 10:00.....takze sme sa minuli @annamary27 .... nakoniec sme mali iba 2 embrijka, (jedno neprezilo druhu noc)....takze mame obidva teraz v brusku a dozasoby ziadnych mrazacikov, takze nam to musi vyjst hned na prvu supu 😅 😀 😵 ...verim, ze sa nam to podari 🙂

@misselka77 ...super....6 embrijok, to je parada 😵 😵 😵 ...takze 2 mas uz v brusku a dalsie 4 zamrazane....to je super 😵 😵 😵 ....ja som bola teda velmi sklamana, ze na mrazenie nic nezostalo.....a vlastne ze aj oocytov bolo tak strasne malo.... ono hlavny dovod bol ten, ze som mala stimulovat este o 1 az 2 dni dlhsie a mala som vraj dostat aj vyssiu davku pregnylu......lebo tak podla UZTV u mna ocakavali cez 20 vajicok.....ale strasne vela ich bolo uplne malickych a nedozretych ☹ ....ono ani tych 5 co som mala neboli ukazkove.....tiez vraj boli malicke a nedozrete, ale nastastie 3 z nich dozreli cez noc a aj sa oplodnili.....takze aspon tak 🙂

annamary27
15. nov 2010

@misselka77 paráda ,tak si užívaj neskoré babie leto 😀 😀 😀 😀

annamary27
15. nov 2010

@hiva držím palce,aby to vyšlo a bol krásny tehu test pod stromčekom na Vianoce 😵 😵 😵 ty si ale pracovitá včelička 😉

hiva
15. nov 2010

@annamary27 dik....verim, ze obe budeme mat krasne tehu Vianoce 😉 🙂 😵

misselka77
15. nov 2010

@hiva Ahoj, dnes som vola s embriologickou, tie 4 sa nedelili, tak ich nakoniec nezmrazili ☹ ☹ ☹ Takze eskimacika nemame ziadneho ☹ zostava mi uz len verit, ze tie dve babulky co mam v brusku sa uchytia...

misselka77
15. nov 2010

@annamary27 dnes je teda strasne krasne... ale zla spravicka, mrazacik ani jeden ☹

misselka77
15. nov 2010

@gabinkaa myslim na teba... dufam, ze ti to dnes dobre na kontrole dopadlo 😉

annamary27
15. nov 2010

@misselka77 tak to treba zmáknuť bez mrazáčikov na prvý šup. 😎 😎 😎 držím pästičky. 😵 😵 mysli pozitívne 😀 😀

misselka77
15. nov 2010

@annamary27 ved mne sa to nezdalo uz hned ze ich nedali zmrazit, tusim som ti o tom aj pisala... papkas Kyselinu listovú?

annamary27
15. nov 2010

@misselka77 nech zmrazia len kvalitné,aby nebola zbytočná nádej.ja papkám Femibion 800 už pár rôčkov. 😀 😀 😀

hiva
15. nov 2010

@misselka77 ...ale neboj.....obom nam to vyjde na prvu supu a nebude treba ani ziadnych mrazacikov 😉 😵 ... a inak oni to tusim nemrazia hned.....aj v papieroch je tusim pisane, ze o mrazeni sa dohaduje az 3 dni po ET......asi ich nechavaju delit sa este trosku dlhsie, alebo co 😉 😒 ....je to sice skoda, ale tak ziadna tragedia 😉....nebude nam ich treba minimalne najblizsi rok 😉 😵

misselka77
15. nov 2010

@hiva tak, treba dufat 🙂 🙂 🙂

misselka77
15. nov 2010

@annamary27 a co je to ten femibion?

gabinkaa
15. nov 2010

@misselka77 dík moja, ešte som nevolala, po 14. budem volať ako to dopadlo......my sme tiež po I. a ani teraz po II. IVF nemali mrazáčikov, pevne verím, že to vyjde, Tebe držím palčeky, aby sa embryjká uchytili, ako sa cítiš?, koľký deň si po ET?

misselka77
15. nov 2010

@gabinkaa 3. den po ET. citim sa fajn. takze budes volat ako dopadla krvicka a ake je hcgecko.... drzim palceky, aby bolo vysokáááánske prevysokéééé

demeeri
15. nov 2010

@hiva Držím palce!!!!

demeeri
15. nov 2010

@misselka77 Tak ti džíme palce!!!Vydržte!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre