Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

annamary27
21. nov 2010

@misselka77 včera bolo fajn na návšteve,stihli sme len 11mesačnú Nelinku a manžel mal dosť.To rodičia museli neustále behať okolo nej,lebo liezla,štverala sa ,zhadzovala veci,chcela piť,chcela papať,potom sa dvakrát pokakala,raz pocikala a furt niečo,ked sme prišli tak sa zobudila zo spánku,tak spustila strašný rev,ja som sa len smiala,že len ukáž Nelinka manželovi,že detičky sa nie vždy len usmievajú a sú kludné 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ale ked sme predtým chodili po Tescu a kukali nejaké hračky alebo ošatenie pre deti,no strašne drahé,manžel kukne na mna ,že to mi čo chceme?dvojičky?Ty teraz počítaš krvičku ako deti vianoce,ešte dvakrát sa vyspím 😀 😀 😀 😀a počkaj aká obrovitánska bude nervozita medzi odberom krvi a 14tou hodinou,kedy môžeš volať výsledok,to som ťa nechcela strašiť 😵ved uvidíš 🙂
Ale po Nelinke už máme slubené šaty,vaničku a iné veci čo sa dajú požičať 😵 😵 😵 😵 😵
Ano máš pravdu Miška @nechsazadari sedela pri prvej kontrole blízko teba 😎 😎 😎
Dievčence,no dnes som nechala varenie na svokru,ja si idem pobehať nejaké veci do mesta,potom ešte zajtra môžem behať a pak od utorka pár dní pohoda-klídek-leháro 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Manžel bude asi celý den na PC ,tolko práce má do roboty a jak tak kukám na to hnusné počasie vonku,tak je dobré akurát tak na spanie a horúcu čokoládu 😀 😀 😀 😀

nechsazadari
21. nov 2010

@misselka77- jéj, škoda, že si sa mi nepriznala. Ak by sme sa stretli v GF, tak ma poťahaj za rukáv 😀 Inak nám dnes volali, že vajíčok bolo zrelých 13. Oplodnilo sa 8 a 2 nám už aj zamrazili. Ostatné idú na PK. 😀 😀 😀

ihlicka
21. nov 2010

@annamary27 len po ET odpocivaj ved vies zasluzis si to po takom dlhom boji, nechaj to na par dni na svokru nech sa postara 😀 manzel ta bude obsakovat aby si nic nerobila, ja ked so cakala na krv 🙂 tak manzel ma tak obsakoval ze mi aj riad zakazal umyvat 😀 no ja som to trosku vyuzila 😝 ale po troch dnoch ho to prestalo 🙂 bola aspon sranda

annamary27
21. nov 2010

@ihlicka ahoj,jasné,že po ET odpočívam aspon 2-3dni uplné leháro 😀 😀 😀 😀 ,šak ma bude aj motkať na spanie celý den,to už poznám, som v tom už druhýkrát 😵 😵 😵 😵 PNka je už od zajtra vybavená,doktorka mi ju vypíše po ET,ešte si zajtra porobím dačo dopredu,pobehám v meste a rodinu a budem čakať na telefonát z centra. 😵 😵 😵

babulka555
21. nov 2010

@lilinka81 tak si drzme paste 😀 aj tak si myslim, ze to cakanie je na tom vsetkom najhorsie 😝

misselka77
21. nov 2010

@annamary27 ahoj, uz sa iba raz vyspinkam 😀 😀 😀 to cakanie je najhorsie uz teraz !!!! ja viem aj zajtra to bude tazke 🙄 aj my uz mame slubene od znamych a kamaratov vecicky pre babatko. Len nech to vide.
@nechsazadari Jasne, ze ta nabuduce potiahnem, alebo sa budem na teba usmievat a zmurkat ako na mariku, ked sme sa tam stretli 1x
Inak baby, uz som si robila 3 testy a vsetky negativne, ale stale dufam a dufam, tak zajtra dam vediet. Myslite na mna... 😵 😵 😵

misselka77
21. nov 2010

@nechsazadari paraada aj snehuliacikovia su, drzim palceky 🙂

annamary27
21. nov 2010

@misselka77 myslíme moja a kašli na testíky,radšej testni,ked už budeš mať potvrdené vysoké HCG z krvi,aby si mala 2čiarky na pamiatku 😵 😵 😵 😵 😵

misselka77
21. nov 2010

@annamary27 😀 😀 😀

nechsazadari
21. nov 2010

@misselka77 - to @annamary27 pekne vymyslela s tým testíkom na pamiatku, až to raz vyjde, tak to tiež tak urobím 😀
Ďakujem za palčeky, oplatím zajtra - aby bol výsledok odporujúci testíkom! Veľa šťastíčka a super správy zajtra! 😵 😵 😵

annamary27
21. nov 2010

@nechsazadari mala by som sa pobrať žehliť drahému košele,aby mal na dlhu dobu do zásoby.Som rada,že zajtra budem doma,akurát čítam,že dali výstrahu na vetrisko a niekde aj na lejaky 😉 😉 😉

misselka77
21. nov 2010

Strasnu migrenu mam dnes. to asi nie je moc dobre...co?

nechsazadari
21. nov 2010

@annamary27 - dnes ešte vegetím, ale zajtra a pozajtra mám upratovacie plány a v stredu návštevu našich a snáď aj nákup darčekov. Už by sa patrilo. O žehlení ani nehovor, aj to by som mala....
@misselka77 - tak nech si to hlávka rýchlo rozmyslí a nehnevá. Nech sa chystá na dobré správy 😀

annamary27
21. nov 2010

@nechsazadari tak my si s drahým darčeky nekupujeme,stačilo to čo si celý rok kupujeme plus dovolenka a dvakrát IVF,darček bude pozitívny tehu test 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,našim a sestre kúpime prehozy na postele z mojej roboty,mame som už kúpila čižmičky a otcovi kúpim boxerky,tiež všetko z mojej roboty,šak tržbu si treba urobiť,hi hi 😵 😵 😵 😵 nepodarkovi švagrovi nič,môže byť rád,že je rád a svokre uvidíme. 😎 😎 😎 😎 😎
Dobrú noc,zajtra píšem,hned ako sa dozviem 😉 😉 😉 kedy je ET.

nechsazadari
22. nov 2010

@annamary27 - pozeraj na čas, kedy ti píšem. Ani dospať nemôžem 😉 😀 Ale vážne, som zvedavá, lebo si z minula nepamätám, kedy sme o koľkej bolo ET. A hlavne - verím, že sa maličký delia a delia a krásne sa im darí. Teraz myslím tvojich aj mojich 😵 😵 😵 Píšem Ti internú poštu...

annamary27
22. nov 2010

@nechsazadari ahojky,ja som bola v noci 4krát pišať a frut som sa prehadzovala,ale to bolo asi kvoli splnu mesiaca.Manžela budím pred šiestou,zaliala som nám kúvu,naložila ranajky a už odišiel,tak mám pustené teleráno a zapínam laptop 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ty máš dovolenku?Mne napíše dokina od dnes PNku,ale pošlem po nu Peťa/manžela/až v stredu alebo zajtra,ked už budem po ET určite.My sme mali ET minule na 10.30,ale napr,s nami pri OPU bola minule ráno aj kočka ,ktorá mala
ET.
Pomaly si pojdem umyť gebulu,aby som bola zajtra čačaná,potom sa oblečiem,vymachlím,vybehnem za mamou a po ceste od nej idem po kamošku a skočím na obed.

nechsazadari
22. nov 2010

@annamary27 - 😀 😀 😀 tá posledná veta je nádherná 😀 😀 Tak to snáď bude hlúpym splnom, lebo takéto prevaľovanie v posteli ma fakt neba. Nech ti dníček rýchlo ubehne! Budem chodiť nakúkať, či už máš novinky z GF. 😎 Prípadne pošli sms...

annamary27
22. nov 2010

@nechsazadari asi sa do tej 14tej vrátim domov,lebo sa mi nechce strkať utroš niekde v nakupnom centre na WC,ak nebudem blízko nášho bytu,lebo naši majú v meste byt,v ktorom býva sestra,ale kluče máme všetci,lebo je často preč,tak kdyby neco.určite ti dám vedieť,budeš medzi prvými.
No toto písanie na laptope nebude o.k.,hned po ET,lebo tak sedím,že furt namäham brucho,musím vymyslieť nejakú lepšejšiu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 polohu,inak mi manžel vezme laptop.

nechsazadari
22. nov 2010

@annamary27 - keď potrebujem mať pohodlnejšiu polohu s laptopom, tak ho dávam na kuchynský stôl. Inak sa krčím pri stolíku v obývačke- ako aj teraz. 😝 Ale myslieť na lepšie polohy nemôže byť na zahodenie 😉 😀 😀 😀 😀

annamary27
22. nov 2010

@nechsazadari mala by som si doniesť z roboty lôžkový stolík alebo taký stolík na ktorom sa podávajú ranajky,aby moc nežiaril laptop na krpcov v brušku 😎 😎 😎 😎 asi som už hladná,tak sa idem najprv predkloniť do vane a umyť hlavu,aby som potom nevyvrátila šalát,čo som včera robila/plesnivé syry,vajcia,kyslá smotana,šunka,cibula,horčica,mleté čierne korenie,majolenka/mnam-mnam.

nechsazadari
22. nov 2010

@annamary27 - jééj, mňam, ten šalátik vyzerá dobre. Na plesnivý syr mám chuť aj ja. Treba si to rýchlo užiť, lebo až budeme mať potomstvo u nás, tak si to budeme musieť odpustiť.
My dnes budeme dojedať čo sa naskladalo v chladničke. Máme ešte kel s hovädzím, zemiakovú omáčku s klobásou a vajkami a na obed dojem kuracie mäsko v medovo- horčicovo-smotanovej omáčke a hranolky.
Tak šup, šup najprv umyť vlásky, toho šalátu by bola škoda. 😀 😝
@noe - myslím aj na teba! 😉

annamary27
22. nov 2010

@nechsazadari šalátik už pláva v brušku s pepsi colou,ktorú si tiež od zajtra musím odpustiť a vlásky nechávm volno sušiť,potom nabehne fén. 😀 😀 😀 Noe ide dnes na krvičku?

annamary27
22. nov 2010

@misselka77 drž sa Miška 😉 😉 😉

babulka555
22. nov 2010

caute pipinky 🙂

aka ma byt vyska sliznice pred KET? dnes som bola na UTZ, nebolo to ok a zvysili mi davku Estrofemu 😢
v stredu kontrola, tak snad sa to zlepsi...

annamary27
22. nov 2010

@babulka555 ahoj,tak ja presne neviem,ale kočkám pri mojom OPU dávali tiež estrofem,lebo mali sliznicu 9,5mm a vraj mala by byť minimum 10mm,ak som doktorku dobre pochopila.

lilinka81
22. nov 2010

@babulka555 ahooj ,sliznica ma byt 8-12mm 😉

babulka555
22. nov 2010

@lilinka81
@annamary27

tak snad do stredy este dorastie 🙂
sak nemoze to ist jednoducho 😉 ci? 😀

annamary27
22. nov 2010

@babulka555 😀 keby to išlo jednoducho,tak nechodíme do centier 😵

babulka555
22. nov 2010

@annamary27 ved to 😝 ale dnes tam bolo ludi ako na trhovisku 😀 GF by mal zacat uvazovat o zmene priestorov...

annamary27
22. nov 2010

@babulka555 mohli by dať stoličky aj na chodbu von a megafon,aby sme počuli naše čísla,hi hi.Ja tam idem zajtra na ET. 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre