Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nechsazadari
23. nov 2010

@hiva - aj od teba samozrejme 😀 Nech sú zajtra výsledky z krvičky pozitívne!

hiva
23. nov 2010

@nechsazadari
@misselka77

dik babule....budem sa snazit 😀 😀 😀 ...akurat ale neviem, ako prezijem do 14:00, kym povedia vysledky 😅 som uz hrozne zvedava.....asi pojdem na nakupy, nech sa nejak odreagujem....inak by som sedela doma a ocami hypnotizovala hodiny 😀 😀 😀

dd2112
23. nov 2010

@misselka77 ahoj ja som sa začala pripravovat na 2.cyklus po 1 menštruácii..ale ostala som tehotná prirodzenou cestou ,asi preto lebo som bola ešte nabuchaná hormónmi..ale to záleží od teba ako sa budeš cítit..a od dokyho ..držím palce ešte v piatok

hiva
23. nov 2010

@dd2112 to hned po prvej MS ste podavali ziadost alebo uz po prvej MS ste zacinali dlhy protokol?

dd2112
23. nov 2010

@hiva nie po prvej MS som mala konzultáciu za 3 týždne a utekala som so žiadostou osobne do poistovne,tak som mala na 28 DC začat pichat..ale prestala som lebo som ostala tehotná

hiva
23. nov 2010

@dd2112 wau....takze vlastne to bol hned druhy cyklus, co?... asi teda moc netrvaju na tom, aby boli 4 cykly pauza....to je celkom dobra sprava 😵 ....a samozrejme to tvoje tehu je este vacsia bomba 😵 😵 😵

a inak ktoru mas poistovnu? a ked si to tam niesla osobne, to ti schvalili do tyzdna???

dd2112
23. nov 2010

@hiva ja si myslím že tu ide len o peniaze,,,a u mna bol aj vek ,aby sme to stihli lebo v decembri mám 39 rokov..ja v poistovni robím tak som si to vybavila..mna tlačil čas

hiva
23. nov 2010

@dd2112 jaj....jasne.... tak to si bola specialny pripad 😉 ....ale tak dufam, ze nebudu moc trvat na tych 4 mesiacoch 😒

drzim palce a prijemne tehulkovanie 😉 😵

dd2112
23. nov 2010

@hiva prečo nad tým uvažuješ ved máš 2 embrijka v brušku tak sa s nimi rozpravaj,spievaj im neboj oni sa tam zahryznu a ostanú v brušku na dlhých 9 mesiacov 🙂 🙂 🙂 dakujem a verím ,že aj ty budeš tehulka..kedy ideš na krv?

hiva
23. nov 2010

@dd2112 ...zajtra rano idem 😒 ....ale tak zistujem aj dopredu, lebo nemame ziadnych mrazacikov ☹ .... a nejak moc sa na tehu necitim....skor mam pocit, ze to asi nevyslo......ale tak mozno ma zajtra prijemne prekvapia 😅 😵

dd2112
23. nov 2010

@hiva neboj musiš verit..každá žena je iná ..moja známa bola už v 4 mesiaci a nevedela že je tehotná..nič jej nebolo..tak daj potom vediet

misselka77
23. nov 2010

@dd2112 dakuje za pozitivnu energiu a za palceky na piatok. Ku komu si v CAR chodila? Cas a ani vek ma moc netlaci, len sa informujem, ze kedy by som sa mohla zacat pripravovat na 2.IVF, lebo nemame ziadne zmrazene embrijka. Zazraky sa deju, este uvidim v piatok. To tvoje otehotnenie bolo tiez asi taky zazrak. Prajem krasne tehu a uzivaj si to 😵

misselka77
23. nov 2010

@hiva chi chi chi Ja som to do 14.00 prespala. Rano sme vstavali pred 6-tou, v pondelok rano cesta do BA - katastrofa, domov sme prisli cca o pol desiatej, a este bolo aj take pocasie, ze prsalo, zamracene... tak som si isla hned lahnut, a zobudil ma pred druhou budik, ze si mam vlozit utros. Tak aspon ziadne stresiky neboli, az potom... ☹ ked mi oznamila sestricka vysledok. Budem zajtra na teba mysliet 😵 tfuj tfuj nech to dobre dopadne

balinka
23. nov 2010

@hiva drzim palceky na zajtra 😉

dd2112
23. nov 2010

@misselka77 ja som chodila dr.Harbulákovi,ale OPU mi robila Behuňová a ET Drábek...baby myslite pozitívne ,prepnite najdite si nejaku zalubu....vážne to pomáha ..držím palce všetkým snažilkám aj tehulkám 🙂 🙂 🙂

lilinka81
24. nov 2010

@babulka555 ahhoj 😉 ,..tak tomu nerozumiem,asi hovoria kazdej nieco ine 😒 ,..ale drzim palceky 🙂

hiva
24. nov 2010

jaaaj...baby.....takeee nervy....taka draaaama ....neviem co budem robit do tej 14:00 😒 😀 😀 😀

ale dakujem Vam za podporu 😵 😵 😵

yeliel
24. nov 2010

@balinka ahoj co aka pani? aka agentura ? 😀 😀 😀

yeliel
24. nov 2010

@hiva drzim palecky

yeliel
24. nov 2010

@lilinka81 ahoj zlatko ty ako pokracujes? 🙂

misselka77
24. nov 2010

@hiva myslim na tebaaaaa, dufam, ze vysledok bude pozitivny. 😵 😵 😵

balinka
24. nov 2010

@yeliel taka babka mi tu vcera klopala,ci agentura IVF,pomylila si dvere,ze v mojom panelaku je taka agentura🙂 🙂 🙂 🙂

hiva
24. nov 2010

@misselka77 dakujem Miska za podporu, ale nevyslo to....aj u mna negativne 😢 😢 😢

balinka
24. nov 2010

@hiva to mi je luto ☹ prajem vela sil do dalsieho boja.robila si si aj testy?

hiva
24. nov 2010

@balinka ...diky....sice teraz moc neviem, skadial cerpat silu ist dalej....ale tak snad to coskoro predycham a bude lepsie 😒 ....robila som aj testy....vcera aj predvcerom, oba negativne.....ale zas tie testy neboli moc kvalitne.....jeden bol ten Pepino z tesca a druhy rapidclear....ale ta v konecnom dosledku je to jedno...ukazali pravdu 😒

balinka
24. nov 2010

@hiva kazde sklamanie nas posuva dopredu 🙂 ja idem na krvicku zajtra a tiez som si robila testy,ale na 10-ty a 11-ty den a vysli negativne,takze cakam tiez taky vysledok,ale mam este styroch mrazacikov 😉

misselka77
24. nov 2010

@hiva Zlatko velmi ma to mrzi, viem ako sa citis, ja som to prezivala v pondelok, preplakala som az do vecera. A potom som sa docitala, ze to este nemusi znamenat katastrofu, nevesej hlavu, to bola len prva krvicka, ides este aj na 14.ty den na dalsiu, nie? Este sa moze stat zazrak.

misselka77
24. nov 2010

@balinka Ahoj, ja mam stale spinenie, uz druhy den. Utros som prestala vkladat, ale zapijam ho. Takze zajtra ides na krvicku? Drzim palceky! 😵 😵 😵

misselka77
24. nov 2010

@nechsazadari Tak ako? co nove? zajtra ET?

balinka
24. nov 2010

@misselka77 spinenie nic neznamena,teraz tu pisala jedna babulka,ze spinila,na druhy den uz krvacala a je tehu,takze mozno to bude aj tvoj pripad 😉 dakujem,aj ked uz neverim 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre