Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

annamary27
26. nov 2010

@zuzancek22 cyklus zistia asi podla hormonálneho profilu z krvi a pri odbere spermií možeš byť aj ty.

annamary27
26. nov 2010

@dandy914 ahoj,nás hned pri navrhu na IVF poslali aj na genetiku,kde sa spísali všetky naše doterajšie choroby a potom choroby našich rodinných príbuzných,asi za mesiac nám prišiel papier,že chromozomy máme v poriadku a nie preto sme neplodným párom.

dandy914
26. nov 2010

jo, a este jednu otazocku. ten polatok 100 eur za sluzby cez vikend a pod. to sa kedy plati? od nas nikto nic take nechcel. v nedelu ideme na to IUI a povedali mi len 35 eur za vykon viac nic.

annamary27
26. nov 2010

@dandy914 tak bud rada 😀 😀 😀 ,že nikto nič nechcel,mne to povedala doktorka,že ked prídem na prvu kontrolu počas stimulácie,tak to mám zaplatiť na recepcii a ja som to zaplatila a cez víkend sme mali akurát len 1kontrolu.

dandy914
26. nov 2010

@annamary27 vazne? a to je bezny postup alebo to zavisi od vysledkov inych vysetreni? nam nikto nic take nenavrhol ani v iscare ani teraz v gynfiv.

annamary27
26. nov 2010

@dandy914 neviem podla čoho nám to doporučila doktorka Stenová, ja som v poriadku a manžel má zlý spermiogram.

dandy914
26. nov 2010

@annamary27 tak to sme na tom rovnako

zuzancek22
26. nov 2010

@annamary27 ty si mala koľko ivf?

demeeri
26. nov 2010

@kikus77 Ahoj.Chodíte do nového centra na Antolskej? Ako sa volá? Aký máš názor na nich?

annamary27
26. nov 2010

@zuzancek22 ja som mala na jar tohto roka 1.ivf a teraz so čakatelka po vklade v rámci 2.ivf 😀

alabu
26. nov 2010

@ihlicka dakujem za infosky...ja uz si picham, od 21 dna 😉 v pondelok idem na prvu kontrolu...mam za sebou 4xIUI a na stimulaciu som vraj reagovala velmi dobre tak dufam ze tentokrat sa to nezmeni...planujem v den vkladania a den na to zostat doma lezat a presviedcat "krpcov" ze sa maju pekne drzat 😀

smejko
27. nov 2010

@dandy914 urcite odporucam vysetrit stitnu zlazu, ja som nikdy nemala problemy a po prvom neuspesnom IVF som sa objednala na endokrinologiu a ups, zistili problem ... takze toto urcite, genetika podla mna nie je az taka dolezita, urcite si dajte vysetrit imunitu - neviem kde na Sk to robia, my sme boli v Cechach, je to drahe ale oplati sa. Mozno by nieco vedeli vysetrit aj slovenski imunologovia. A este skuste hematologiu - vela dievcat ma problem so zrazanlivostou.

Vsetkym kocenam vela zdaru a krasny biely dnik ....

demeeri
27. nov 2010

@smejko So zrážanlivosťou mám volačo aj ja,ale v GF na to nehovorili nič. 😒 😔 Endokrinologiu mám za sebou,všetko v poriadku. 😵 V pondelov ma čaká ultrazvuk.Beriem Estrofem.Som v 12 deň ciklu.Čakám na transfer. 😉 😅

smejko
27. nov 2010

@demeeri - skus sa objednat na hematologiu, ale musis mat odporucenie od ineho lekara (obvodak, gynekolog) podla mna za to nic nedas. Mne vysli v GF zle vysledky prvykrat v zivote, predtym ma na to nikto neupozornil. Papala som preventivne anopyrin a od zaciatku stimulky som si pichala fraxiparine. drzim palce, aby vsetko dopadlo tentokrat dobre. papappaa

hanka1111
28. nov 2010

Baby, vidím, že tu píšete o hematológii. Ako dlho sa čaká na výsledky? Ja som mala už pre OPU zvýšenú zrážanlivosť a keď mi robili kontrolný odber bolo to úplne na hrane ale nič mi na to nepovedali 😒 . Máme za sebou neúspešné ET, a v piatok som sa dozvedela aj výsledky KET, vkladali nám dve krásne embryjká a aj tak negatívne 😢 . Máme ešte posledných dvoch mrazáčikov, tak im chcem dať aspoň vyššiu šancu a pre pokoj duše by som chcela aj na tie hematologické vyšetrenia.
@annamary, držím palce 😀. Ako sa cítiš? Embryjká sa už určite zahryzli 😀
@demeeri tebe tiež, ty sa chystáš na KET, že? Musí to dopadnúť dobre 🙂

balinka
28. nov 2010

@hanka1111 ahoj.jasom cakala na vysledky z hemato 3tyzdne 😝 ked som povedala dokimu v gf,ze mam vrodenu trombofiliu a picham fraxik,tak jeho odpoved bola nevadi...no,ale to je GF 😠

hanka1111
28. nov 2010

@balinka tak to je super. som sa bála, že to je na mesiace 😖 By sme chceli na ket v januári. Teraz potrebujem pauzu 😔 Tebe to tiež nevyšlo, že? Som vás tu sledovala. Mala som deň pred tebou vklad ale na krv som mohla až v piatok...Ideš na Ket, teraz v tomto cykle?

balinka
28. nov 2010

@hanka1111 nevyslo to ☹ ja som dostala mrchu vcera,tak idem na to znova 😉 mam este styroch mrazacikov,tak dufam,ze sa pekne rozmrazia a zabojuju 😀 tak uvidim,ako to dopadne.drzim ti palceky,aby ti to vyslo 😉

annamary27
28. nov 2010

@hanka1111 ahoj,dakujem za otázku ,cítim sa dobre,vela oddychujem ,krpci sem-tam daju o sebe vedieť a bolí ma vtedy podbruško až sa niekedy kvoli tomu aj zo sna budím,som čipernejšia ako po prvom ivf,vtedy som strašne vela spávala,aj teraz sa snažím vela odpočívať,ale je to iné a som aj kludnejšiauvidíme v dnoch krvičky ako budu pracovať nervičky. 😎
Tebe držím palce do dalšieho boja. 😉

lilinka81
29. nov 2010

@balinka ahooj,ani mne to nevysloo 😢 😢 😢

balinka
29. nov 2010

@lilinka81 moja zlata,to mi je luto,ale hlavu hore,ved mas este mrazacikov 😉 ja idem na dalsie KETko 13.12 a tentokrat to snad vyjde 😉 a ty kedy pojdes?

annamary27
29. nov 2010

@lilinka81 ahoj,je mi to lúto ☹ ,bola si na krvičke a je negatívna? 😒

hiva
29. nov 2010

caute.....len som prisla oznamit vysledok....tak aj krv na 14 DC negativna 😒 ...no nic....dame teraz pauzu a po novom roku to zacnem znovu riesit 🙂 ....drzte sa a nech uz vychadzaju len a len pozitivne testiky 😉 😵

annamary27
29. nov 2010

@hiva ahoj,tak to mi je ľúto,že to nevyšlo 😒 ,oddýchni si ,naber novú energiu a aby bol ten rok 2011 pre Vás ten šťastný rok 😵

hiva
29. nov 2010

@annamary27 diky moc.....ten 2010 bol fakt z na prd, takze uz sa tesim na 2011 😵 😵 😵

drzim palce, aby si ty dopadla o 200% lepsie 😉 😵 ....cize dvojicky 😉 😀

annamary27
29. nov 2010

@hiva ďakujem 😵 😵

ihlicka
29. nov 2010

ahojte babulky 🙂 2 dni som tu nebola lebo som nemala cas akosik sem ist 😒 dnes som bola na poradni a vsetko je ok 🙂 chcela som dnes viediet co asi to je ale nebolo to nejako este vydiet 😉 tak idem az 3.1 2011 na poradnu a tam by sme to uz mohli vydiet ak to nebude mat schovane 😀

annamary27
29. nov 2010

@ihlicka tak to je dobre,že je všetko o.k 😵 😵 😵 😵 😵

ihlicka
29. nov 2010

@annamary27 dakujem 😵 😵 bol to pekny pohlad na sono az mi slzicky vyhrkli 😵 😵

misselka77
29. nov 2010

@hiva je mi to luto... takze zaciname 2011, snad bude uspesny

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre