Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

stenlyhozienka
17. jún 2012

@dadenka111 no aj Orava tam mala včera svoje zastúpenie,vedela som,že pôjdeš niekedy na vklad,ale nevedela som kedy,kedže to tu nečítam každy deň,takže ja z mojich 12,bolo 7 zrelých,4 sa oplodnili a vklad mám zajtra,takže opäť výlet do BA 🙂

gelinka75
17. jún 2012

@maruskaaaa hej vsetky papiere uz mame vybavene 🙂

maruskaaaa
17. jún 2012

@gelinka75 a kedy si si začala vybavovať to predoperačné? To platí 3 týždne? 🙂

gelinka75
17. jún 2012

@maruskaaaa uz 4.6. som isla na krv a vysetrenie, plati to 3 tyzdne od peciatky

maruskaaaa
17. jún 2012

@gelinka75 teda ešte pred mrchou?

gelinka75
17. jún 2012

hej, dohodla som sa s nim a papier mi vytlacil az 8.6. takze mi to plati do 29.6. co uz snad budem po OPU

maruskaaaa
17. jún 2012

@gelinka75 to určite stihneš, však na ďalšej kontrole ti už určite povedia, kedy bude OPU 😎

dadenka111
17. jún 2012

@mortiiss dik za info. Embryoskop sme si na prvy pokus nedali. Moj doki mi povedal, ze zatial to nepotrebujeme, ze pri 2.IVF uz treba. Nevies ako je to s mrazenim na viac rokov? Ci sa to robi...
@maruskaaaa dame vlozit dve a ostatne na mrazak.
@ivka3901 co to ake pochybnosti. jasne, ze to bude pozitivne. 🙂
@stenlyhozienka vy ste si nedali PK a akym sposobom oplodnovali? Aj klasika aj ICSI? Ja mam vklad az vo stvrtok. Ze mi budu v stredu volat presne cas a ako sa delilo tych 6.

malik
17. jún 2012

ahojte 😉
@dadenka111 my máme zmrzlinky zamrazene už 3roky... teraz si ideme po ne 😉 😵
@ivka3901 aj ovulačný test može ukázať tehotenstvo(mal by byť pozitívny). Nie však u každej.. Znama si robila po IUI a ani na 14dpo nemala pozitívny ovu test, zato tehotensky už ukazal // 😉 ja som ovu test neskušala, ale teraz skusim , že či to tak funguje(teda u mna) 🙂

dadenka111
17. jún 2012

@malik dakujem za info. tak to je super. asi ich tam tiez nechame na par rokov a potom len vklad ak sa rozhodneme mat dalsie. teda snad tam vydrzia a hned tento prvy vklad bude pozitivny. prajem vam vela stastia. 😉

malik
17. jún 2012

@dadenka111 dakujem, tak tak treba veriť, že sa to podarí a nepripušťať si inu alternativu 😉 neboj sa, zmrzlinkam sa nič nestane. Oni tam budu na Vás len čakať 😎 My sme po vyše roku (čo boli zamrazené) išli na KET a mám z nich dcerku 😵

maruskaaaa
17. jún 2012

@dadenka111 Dadi, nevieš náhodou kedy v GF zisťujú akú má krvnú skupinu? Nerobia to už pri hormonálnom profile, lebo je to dosť dôležité 🙂

elise
17. jún 2012

@maruskaaaa krvnu skupinu si dávaš určovať v predoperačných vyšetreniach sama

maruskaaaa
17. jún 2012

@elise vďaka 🙂

dadenka111
17. jún 2012

@maruskaaaa jj ako pise elise, ale my sme mali krvnu skupinu uz davno. sme obaja uz niekolko rokov darcami krvi, takze mame to v karticke a obaja sme A Rh+

maruskaaaa
17. jún 2012

@dadenka111 ja svoju neviem, krv som nikdy nemohla darovať, lebo vážim iba 47 kg, ak nemáš min. 50 kg, tak nemôžeš 🙂

dadenka111
17. jún 2012

@maruskaaaa ty si take tintitko 😀 no mozno to mas v karte uplne na zaciatku, ked si sa narodila nie? u obvodnej sa treba spytat, alebo potom ti to spravia pri predoperacnom.

maruskaaaa
17. jún 2012

@dadenka111 hej ja som také tintítku, zafúkaš a idem k zemi 🙂 už som sa dávnejšie pýtala obvodnej nemám to karte, ani dokonca v tej, ked som sa narodila. Dám si to na predoperačnom teda. Len tak ma to napadlo, lebo som čítala článok o krvných skupinách a že je nebezpečné, keď má žena RH negatív 😀

mistisa
17. jún 2012

@dadenka111
@maruskaaaa
@gelinka75 Ahojte koceny 🙂 a vsetky ostatne ako sa tu mate? co nove? ja dnes len spim chichi 🙂 🙂 nestiham docitavat som tu dlho nebola su nejake novinky? 🙂
@ivka3901 micik moj a ty sa mi mas ako? nove nieco u teba? kedy budes vediet ako to dopadlo? 🙂

ivka3901
17. jún 2012

@maruskaaaa to sa teším s tebou no to čakanie teraz já som mala prvé dve žiadosti schválené behom týždňa,ale osledná trvalo skoro mesiac no nechem ťa strašiť a kiežby si mala pravdu s tým,že já budem prvá 😀 a postupne ma budú dobiehať všetky a budeme tie najšťastnejšie tehotné ženičky na svete 😀

ivka3901
17. jún 2012

@tinasc no ved práve toho sa bojím,ale čo aspom budem vedieť načom som 🙂 či to bude tak či onak

ivka3901
17. jún 2012

@malik no práve ja som si ho už robila a vyšiel mi pozitívny tak neviem čo si mám o tom myslieť 😀 no vidíš tak som ťa nalákala a daj vedieť ako dopadol 🙂 som zvedavá 😀

ivka3901
17. jún 2012

@mistisa ahojky mojka no stále čakám a trpnem,ale stále sa bojím,že sa to nepodarilo aj ked baby ma tu hrešia,že mám myslieť pozitívne 🙂

elise
17. jún 2012

@ivka3901 to je dobre znamenie pekne pozitivne že hcg rastie každým dnom že si tehotná a dakuješ za to a poto druhom pozitivnom testiku z krvičky si pekne budeš hovoriť že si šťastná že bojovnikovi bije krásne srdiečko🙂 ja som si hovorila ja si teraz predstavujem že už mám tehtoenský preukaz aj ked ho dostanem až 21.06

mistisa
17. jún 2012

@ivka3901 no to ta moja aj ja vyhresim ja sa len pridam 🙂 a kolky den si po tom? micik asi ti dam pisat trest.teraz si sadnes a na papier napises 120x "Tento pokus vysiel" 😀 😀 😀 😀 odfotis to a das foto aby som vedela ze sito urobila 🙂 😀 😀 😀 chichi . neboj nic micka isto to vyslo.mne sa zdvihla teplotka http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mistisa84/gr... troska tak si zacinam robit nadeje som 12 DPO tak neviem uvidime 🙂 🙂

maruskaaaa
17. jún 2012

@mistisa ja čakám na schválenie IVF, 14.6 sme podali žiadosť 🙂

mistisa
17. jún 2012

@maruskaaaa nooo moja tak drzim palce nech to pekne schvalia a nech mate uz aj po tom a nech je to samozrejme plne uspesne 🙂 🙂

maruskaaaa
17. jún 2012

@ivka3901 určite budeš prvá 🙂 a ty máš akú poisťovňu? behom týždňa? hm aká rýchlosť

ivka3901
17. jún 2012

@elise ajoj moje no chcem sa ťa spýtať už viacej cítim pobruško dneska také vzťahy,ale niekedy sú silnejšie a niekedy slabšie inak som cítila,že aj brucho bolí a mám ho také nafúknuté ako balon 🙂 to som tiež čítala a teraz na fore som odpisovala jednej babe čo otehotnela aj s jedným embryjkom síce neviem koľkobunkovým,ale otehotnela tak ma to veľmi potešilo,že to ide aj s jedným bojovníkom inak aj kríže ma bolia no neviem som zmätená,ale už ani moc neležím už sa mi nechce práveže dneska som už varila a som skoro celý deň vonku na lehátku?vnútri je tak teplo tak hovoríš.že ten ovu test namerá to hcg?

maruskaaaa
17. jún 2012

@ivka3901 už si robila a pozitívny???? jupíííííííííííííííííí a to hovoríš iba tak? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre