Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lucka222
28. apr 2016

@baby24 predstav si zabidla som dnes volat 😀 tak zajtra zavolam 😇

levisa
29. apr 2016

@xxxena ahoj, ja idem bud.tyzden. Menopur pichas ako aj vsetky ostatne do podbruska - pod pupok

levisa
29. apr 2016

@janula2003 nevydrzis do vysledkov krvi, vsak? :D moooc drzim palce aby tam boli tie dve ciarky!

janula2003
29. apr 2016

@levisa snazim sa, ale pride vikend a ten bude v pohode, tam mam vzdy kopec inej roboty...nemam totiz vobec ziaden pocit, ale je mi fakt dobre, tak pozitivne :D

baby24
29. apr 2016

@lucka222 no co moja volala si??

baby24
29. apr 2016

@lucka222 tvoj muz bol na spermiograme??

lucka222
29. apr 2016

@baby24 volala som a stále niesu. A muž nebol a pôjde musím ho objednať 🙂

baby24
29. apr 2016

Aha my ideme v pondelok a vysledky nemam este ani ja v pondelok medzi 10.30 - 11.00

leelloo
29. apr 2016

@janula2003 to je dobre znamenie 😉

lucka222
29. apr 2016

@baby24 držím palce. 😝

baby24
29. apr 2016

@lucka222 dakujem sak v pondelok napisem a ty co aky mas post up dalej??

lucka222
29. apr 2016

@baby24 Ja musím ísť ešte ženskému pre papier z poslednej preventívnej prehliadky. Musím počkať ešte na výsledky z krvi.

xxxena
30. apr 2016

@levisa ahoj tak držim palce, aby to vyšlo🙂 napiš potom ak budes moct ako prebiehalo odobratie vajíčok. ja cakam teraz na menštruaciu a začnem si pichat menopur. ty si to zvladla v pohode to miesanie? kolko dni si si ty pichala? ja som dostala 4krabice. tak neviem čo potom ked to za 4 dni doberiem. ku komu chodiš,?

levisa
30. apr 2016

@xxxena ahoj, dakujem. Potom dam vediet ako to prebehlo. No ja som zacala 24.DC, 9 dni len diphereline, od 10.dna(4.DC) menopur a bemfola. Este asi 4-5dni...miesanie v pohode, menopur mi zamiesala sestricka, ja len natiahnem davku a picham. Kolko jednotiek si mas pichat? Ja mam 75 a ta jedna krabica vydrzi asi 5-6 davok. Chodim dr.Harbulakovi

mkatkam
30. apr 2016

Caute,ja len pre info,lebo aj to sa tu obcas riesi.ziadost o ivf nam vseobecna schvalila za11dni od podpisu ziadosti v gynfiv.

levisa
30. apr 2016

@xxxena ten 10.den bola streda, takze 9 dni jedna injekcia + tyzden k nej dalsie dve. V stredu by som mala koncit, ale to zalezi od hormonov- aby som ta nepoplietla s tymi cislami ☺

leelloo
30. apr 2016

@mkatkam to bolo celkom rýchle. Ja som podávala žiadosť pred 2 týždňami a Dr.hovorila, ze vo všeobecnej sa to nejako menilo, vraj by to malo trvat kratšie. Kedy si podávala žiadosť?

mkatkam
30. apr 2016

@leelloo ahoj,18.4.som to v gynfiv podpisala a teraz v piatok poobede(29.4) mi volali,ze je to schvalene.

mkatkam
30. apr 2016

@miuska49 ako sa mas? Uz ti to tiez preslo?

leelloo
30. apr 2016

@mkatkam ja som podpisovala 14.4., asi ma preskočili 🙂 a čakáš este na nejake výsledky alebo uz ides na nastavenie stimulácie?

adulka1979
30. apr 2016

Ahojte, bola niektorá z vás na dni rodiny v gyn five? Aké to tam je, oplatí sa ísť? Ďakujem.

miuska49
1. máj 2016

@mkatkam ahoj, ano jasne, trvalo to tak tri dni myslim a potom bolo vsetko v poriadku 🙂

mkatkam
1. máj 2016

@leelloo cakam este na genetiku.

leelloo
1. máj 2016

@mkatkam ja tiez cakam na genetiku, ak to bude trvat tie 3 mesiace, tak snad začiatkom juna by to mali byt výsledky.

lucka222
1. máj 2016

@baby24 Zajtra budem zas volať dúfam že už budú konečne tie výsledky 🙂

xxxena
2. máj 2016

@levisa ahoj , ja točo píšeš vobec nemám. mám preedpísaný menopur že s ním mam začat 2den menštruácie. a mám si pichat 125 . ako je možno že ti to zamiesala sestrička? všetky tie ampulky? a to ked si naberiem z tej ampulky 125 tak to mam dat nazad do chladnicky a na dalsi den z tej istej si nabrať? som myslela že po zamiešani a vpichnuty to už nemam brat z tej istej. ja teraz neviem:( snad som pisala zrozumitelne.

baby24
2. máj 2016

@lucka222 ahoj volala si o tie vysledky???

levisa
2. máj 2016

@xxxena ahoj, aj dnes mi ho zamiesala sestricka. Je tam 1 prasok a v 1 ampulke tekutina, to mi zmiesali a z toho si kazdy den oddtiahnem a pichnem 75. Dnes som pichala 6 davku a stale mam prvu ampulku. Vyzera to, ze mi jedna krabica zostane.... A ano, rano vyberiem z chladnicky, natiahnem 75 a ampulku dam nazad do chladnicky. Mozno mas nejake ine balenie, neviem. ak si nie si niecim ista, radsej sa pytaj sestriciek, su zlate

xxxena
2. máj 2016

@levisa ano su velmi zlate asi tam zavolam alebo napíšem. či by som mohla prist aby mi to zamiešali. malo by to vydržat aspon 40 minut mimo chladničky . no nie? mysliš že by mi to mohli aj pichnut? kolko si mala predpisaných krabic? ja mam 4. nerozumiem prečo až tolko.

levisa
2. máj 2016

@xxxena mne to oni prvy krat zamiesali a cele ukazali (prvy krat aj pichli), takze idem podla toho 🙂. Zalezi asi ako dlho si ho budes pichat, u mna to vychazda cca 10 dni a na to mi vyjdu 2 krabice (ale ja davam len 75). Aj mne predpisali 3 a jedna zostane. Keby sa to dalo vratit do lekarne... Mimo chladnicku to vydrzi chvilu - ja mam napr.dnes celu krabicu v aute, musi tam byt do 16.tej. Mas mozno ine balenie ako ja, neviem, ale za opytanie nic nedas. Ja sa pytam stale nieco 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre